REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Komunikacja

# Basia

03.09.2002 11:18

Witam!Co myślicie na temat istniejącej sieci autobusowej?Może dałoby radę przedłużyć linię 723 do osiedla Piaski? Dojeżdżają tu tylko L-Busy i Z-Busy, których częstotliwość kursowania doprowadza mnie do szewskiej pasji. Przecież większość mieszkańców tego osiedla dojeżdża do Warszawy.Niedługo wybory samorządowe. Może jest to dobry czas na dyskusję na ten temat?

# Norman

06.11.2002 13:35

Witam Serdecznie,
Czy ktos wie jak będzie w przyszłości przebiegała obwodnica Jab łonnej, tzn w którym miejscu będzie odbijać w prawo (jadac na Legionowo) i w którym miejscu bedzie wychodzic w legionowie na trase nr 61? No i kiedy oczywiscie moze zacząć się budowa?
A co z mostem północnym?

# peter

12.11.2002 16:45

Obwodnica Jabłonny będzie się zaczynała tuż przed górką w Jabłonnie, a więc dalej niż jest obecne zwęrzenie Modlińskiej. Nastepnie tzw. polami jabłonowskimi, pomiędzy osiedlami mieszkaniowymi, będzie biegła i wpadała w stare "koryto" na wysokości stacji CPN w Jabłonnie (obecnie Orlen). Budowa ma się zacząć w przyszłym roku. Na temat mostu nic nie wiem. Peter

REKLAMA

# Norman

13.11.2002 12:05

Oooo, dzieki już myslałem że nikt mi nie odpowie.
pozdrawiam

# iza 16

21.01.2012 22:57

a taki dobry z niego rolkarz był

# Natasza

21.01.2012 23:01

Iza 16 od dobrze rolował ale małolatów

REKLAMA

# blacha

26.09.2016 22:13

fajnie by było
__________________
http://www.sestal.pl/blachy_trapezowe.html
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break