REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# eRDe

02.11.2014 20:14

A tu obiecanka z "Programu dla Warszawy" autorstwa kandydatki na prezydenta Warszawy z roku 2006:
"W ciągu nadchodzącej kadencji doprowadzimy do zamknięcia i rekultywacji składowisk odpadów Radiowo i Łubna."
Od obiecanek minęło 8 lat.

# lideksynubeka

03.11.2014 08:30

Jazda bielańskie kmioty głosować na PO i bufetową.Wprawdzie mogą wam się rodzić zdegenerowane dzieci,ale trzeba zrobić wszystko aby powstrzymać szalonego Kaczora.
Taką propagandę łykaliście w wyborach 2006,2007,2010 i 2011,to łykniecie i teraz.
Głosujcie też na tow.Pietruczuka.Jako radny sejmiku mazowieckiego odpowiada za rozwój wysypiska,jako wasz wiceburmistrz niby je zwalcza.
Dalej,śmiało!!

# ert

03.11.2014 08:47

#lideksynubeka
Odnośnie ostatniego akapitu: rozsądni wiedzą, że nie tylko MPO oszukuje... A co do śmieci: mleko się wylało, PO zrobiło co miało zrobić i dzisiaj tylko postawienie sprawy bardzooo stanowczo może zamknąć (lub chociaż przywrócić poprzedni stan) ten bajzel - protesty na nic się zdadzą, dopóki np. nie zablokuje się wjazdu (tak jak kiedyś Łubnej). Pytanie tylko czy okoliczni mieszkańcy łaskawie podniosą swoje 4 litery i będą chcieli wziąć aktywny udział w takiej akcji skoro dotychczas wielu z nich było "zajętych" a całkiem niemała grupa głosuje dalej na PO.

REKLAMA

# markes

03.11.2014 08:48

przecież to śmieci Warszawy to chyba muszą pozostać w Warszawie

# lideksynubeka

03.11.2014 08:50

@ert
i dlatego jest jak jest

# lemingomoher

03.11.2014 09:02

Opozycyjny Radny Sejmiku Mazowieckiego, szczególnie w Królestwie Struzika, nie ma absolutnie nic do powiedzenia, w przypadku Burmistrza Pietruczuka nie może tu być mowy o żadnej hipokryzji, wspiera nas od samego początku, a niestety z poziomu swoich funkcji nie ma bezpośredniego wpływu na sytuację na Radiowie.

REKLAMA

# ASTeroida

03.11.2014 09:08

CZY BYLI NA TYM SPOTKANIU POZA PIETRUCZUKIEM INNI BURMISTRZOWIE?
MIASTOWSKI JUŻ CZUJE SIĘ MARSZAŁKIEM WOJEWÓDZTWA WIĘC PO CO
NADWYRĘŻAĆ SOBIE WIZERUNEK ŚMIERDZĄCĄ SPRAWĄ.
TERAZ JUŻ WIECIE JAK DWULICOWE JEST PO.

# su/mz z tvn warszawa

03.11.2014 10:10

Przedwyborcza gorączka trwa. W poniedziałek rano, w rejonie ronda Wiatraczna, Przemysław Wipler rozdawał kawę i wyborcze gazety.
Akcja rozpoczęła się w poniedziałek po 7.00 niedaleko Universamu Grochów.
- Na miejscu jest Przemysław Wipler i jego pomocnicy. Między pętlą a przystankiem autobusowym zaczepiają przechodniów. Kobieta rozdaje kawę, a mężczyzna gazetkę dotyczącą kandydata. Część osób z uśmiechem bierze kawę, a część odmawia - mówi Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
Pomocnicy polityka rozdawali kawę także osobom oczekującym na przystanku autobusowym.
Przemysław Wipler jest kandydatem na prezydenta Warszawy z ramienia Nowej Prawicy.

# eRDe

03.11.2014 14:58

Jaki związek z tematem ma wpis dotyczący Wiplera? Czy mówił coś o problemach Bielan?

REKLAMA

# POwyborca!

04.11.2014 08:56

PO co było kupować tam domy i działki ? Wysypisko było tam od pół wieku ! Smierdziało ZAWSZE ! Teraz POkażcie swoje POpoarcie ! Głosujcie na HGW ;-) vel Bufetowa! ;-)

# pe be z tvn warszawa

04.11.2014 09:40

wywiad z kandydatem kongresu nowej prawicy
Wipler: nie mam za sobą armii wygłodzonych polityków
Choć kampanię rozpoczął dopiero miesiąc przed wyborami na prezydenta Warszawy, czuje się gotowy do objęcia tej funkcji. Nie obiecuje darmowej komunikacji publicznej, ani powstania Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Twierdzi, że grubo przepłacamy za Veturilo, a kierowcy są dyskryminowani. Na pytania tvnwarszawa.pl odpowiadał Przemysław Wipler.
Piotr Bakalarski: Dlaczego zainaugurował pan kampanię w tak przewidywalnym miejscu jak plac Bankowy, a nie gdzie indziej, np. na Mazowieckiej?
Przemysław Wipler: Nie było takiej potrzeby, ratusz to bardzo dobre miejsce. Jestem jedynym warszawskim posłem, który nie zagłosował za podniesieniem podatków, zwiększeniem biurokracji czy zadłużenia. To jest moja merytoryczna praca parlamentarzysty i przede wszystkim z tego chciałbym być znany, a nie z tego, że w czasie prywatnym zostałem pobity przez funkcjonariuszy policji i przez ponad rok nie mogę się doczekać upublicznienia monitoringu z tych zdarzeń. W tym roku było kilkadziesiąt przypadków, kiedy ujawniano monitoring mimo toczącego się postępowania. Dlaczego w tym przypadku go nie upubliczniono? Bo widać na nim, jak trzej funkcjonariusze policji łamią prawo, biją parlamentarzystę.
Uderza pan w poważny ton. Ja nie przesądzam o niczyjej winie, chodziło mi raczej o to, że mógłby pan pokazać nieco dystansu do siebie, na prawicy to towar deficytowy...
Sposób, w jaki prowadzę media społecznościowe, a robię to osobiście, pokazuje, że mam dużo dystansu do siebie. Lecz zdradzę, że byli ludzie, którzy namawiali mnie na takie rozwiązania (start kampanii na Mazowieckiej - przyp. red) i muszę przyznać, że poważnie rozważałem to jako jeden z wariantów, ale przeważyły inne racje.

# eRDe

04.11.2014 09:44

#POwyborca! napisał(a) 04.11.2014 08:56
PO co było kupować tam domy i działki ? Wysypisko było tam od pół wieku ! Smierdziało ZAWSZE

Ciekawe z tym że śmierdziało zawsze. Na Chomiczówce do niedawna nie śmierdziało WCALE. W tej chwili dzięki naszej wspaniałej władzy wędrówka po lesie na Księżycowej coraz częściej bywa kłopotliwa.

REKLAMA

# goguś

04.11.2014 09:52

Tyle tam korzeni i kamieni wystaje że truno policzyc ile razy człowiek si e potyka szczególnie gdy ciemno.

# eRDe

04.11.2014 10:53

Jeśli nie rozumiesz prostego przekazu goguś to piszę dużymi literami.
Od czasu otwarcia kompostowni w tym lesie zaczęło śmierdzieć.

# goguś

04.11.2014 12:48

Kompostowni w lesie nie ma, coś lekko przesadzasz.

REKLAMA

# eRDe

04.11.2014 14:25

#goguś napisał(a) 04.11.2014 12:48
Kompostowni w lesie nie ma, coś lekko przesadzasz.

Kompostownia jest przy Opalinie/Kampinoskiej to nie jest daleko i smród do Księżycowej dochodzi (fakt, że nie zawsze). Bywa, że śmierdzi na Forcie Wawrzyszew.

# goguś

04.11.2014 14:35

Trzeba rozpylać dezodoranty.

# eRDe

04.11.2014 18:54

Jak ktoś lubi smród dezodorantem maskować...

REKLAMA

# goguś

04.11.2014 23:15

Lubi, nie lubi... to jest konieczność w myśl przysłowia: jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

# vitek

05.11.2014 05:02

Przecież to śmieci warszawiaków, to niby czemu warszawiaki nie mają sobie ich wąchać?

# eRDe

05.11.2014 08:31

Śmieci powstają też w innych metropoliach, a jednak te metropolie potrafią sobie z tym poradzić, a nasze miasto niestety nie radzi sobie zupełnie.
@g nie mam w naturze godzenia się na bylejakość i tymczasowość, mamy po prostu odmienne punkty widzenia. Pomimo, że odór dotyczy mnie tylko pośrednio (zawsze mogę wybrać inny las, a na Forcie bywam czasami) to uważam politykę śmieciową miasta za skandaliczna. Podobnie jak dotychczasową postawę naszych władz dzielnicy w tej kwestii.

REKLAMA

# goguś

05.11.2014 08:58

#eRDe napisał(a) 05.11.2014 08:31
Śmieci powstają też w innych metropoliach, a jednak te metropolie potrafią sobie z tym poradzić, a nasze miasto niestety nie radzi sobie zupełnie.
I pomyśleć a także przypomnieć sobie, że jeszcze tak niedawno gdy
w Warszawie działało jedynie MPO wszystko było okej.
No, ale to były czasy tzw. "komuny" a raczej socjalizmu pod przewodnictwem PZPR.

# JarekK

05.11.2014 09:07

a czemu mówi się tylko o kompostowni MPO a cisza jest w temacie 2 razy większej kompostowni Bysia na ul. Wólczyńskiej, która bynajmniej nie pachnie perfumami ?
Czyżby artykuł sponsorowany?

# goguś

05.11.2014 09:13

#JarekK napisał(a) 05.11.2014 09:07
a czemu mówi się tylko o kompostowni MPO a cisza jest w temacie 2 razy większej kompostowni Bysia na ul. Wólczyńskiej, która bynajmniej nie pachnie perfumami ?
Czyżby artykuł sponsorowany?
Jak zwykle dla odwrócenia uwagi.

REKLAMA

# eRDe

05.11.2014 11:35

#JarekK napisał(a) 05.11.2014 09:07
a czemu mówi się tylko o kompostowni MPO a cisza jest w temacie 2 razy większej kompostowni Bysia na ul. Wólczyńskiej, która bynajmniej nie pachnie perfumami ?

Podejrzewam, że cisza wokół "Bysia" wynika z tego, że obszar na który dociera stamtąd nieprzyjemny zapach jest jednak mniejszy. Poza tym w tamtej okolicy mniej osób mieszka, a zmarłym chyba nie przeszkadza. Akurat w tamtej okolicy bywam rzadko i przyznam że nie spotkałem się z nieprzyjemnym zapachem. Pewnie tak mi się trafiło.

# goguś

05.11.2014 13:44

#eRDe napisał(a) 05.11.2014 11:35
przyznam że nie spotkałem się z nieprzyjemnym zapachem. Pewnie tak mi się trafiło.
masz wielkie szczęście bo innych to dotyka.

# eRDe

05.11.2014 14:00

Może osoby dotknięte sąsiedztwem "Bysia" powinny również się zorganizować?
Nie znam sytuacji z Bysiem, ale nie może tak być, że władze miasta (i do niedawna również dzielnicy) traktowały Bielany jako przechowalnie śmieci i tranzyt dla Tarchomina.

# tymoteucz

05.11.2014 21:18

dlaczego HGW tutaj się w ogóle pojawia? tyle próśb które trafaiły do niej.... jak grochem o ściane. Tylko Pan Wierzbicki się sprawą zajął

# goguś

06.11.2014 09:10

#eRDe napisał(a) 05.11.2014 14:00
Nie znam sytuacji z Bysiem...
Po prostu wystarczy "przestudiować" kto jest kim w MPO i w Bysiu.
I wszystko jasne.

# eRDe

06.11.2014 09:26

#goguś napisał(a) 06.11.2014 09:10
Po prostu wystarczy "przestudiować" kto jest kim w MPO i w Bysiu.
I wszystko jasne.

To może warto jednak zainteresować media. Pójść do radnych z okolicy, chociażby opozycyjnych. Samo z siebie się nie będzie chciało załatwić. Niestety nasza dzielnicowa (i miejska zresztą też) władza ma mieszkańców powiedzmy, że w nosie.

# bbb

22.11.2014 10:41

Dzisiaj jest 22.11.2014. Nie można wytrzymać na powietrzu . Smród jest bardzo intensywny. Nie będę głosować na HGW za kompostownię i za to, że tak lekceważy mieszkańców.

# asdfgh

23.11.2014 19:29

#bbb napisał(a) 22.11.2014 10:41
Dzisiaj jest 22.11.2014. Nie można wytrzymać na powietrzu . Smród jest bardzo intensywny. Nie będę głosować na HGW za kompostownię i za to, że tak lekceważy mieszkańców.
pani Hani nie zależy na Twoim głosie.
ona ma swoich popleczników .
jest ich dużo.
bardzo dużo.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024