REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Kolejna gazeta Smogorzewskiego

# wikary201

19.12.2005 11:43

Smutne, że pan Smogorzewski tak łatwo kupuje sobie prasę lokalną. Tylko patrzec, jak To i Owo przed wyborami zmieni ton z krytykujacego na popierający. Dotychczas sądziłem że Echo Powiatu pozostanie jedynym pismem poza miejskimi układami. Szkoda, że stalo się inaczej.

# cywil

20.12.2005 09:00

a jakie inne gazety sa Smogorzewskiego? TiO na pewno wrecz przeciwnie, chyba tylko Miejscowa. Legionowianka jest nietutejsza, raczej poza układami i się nie liczy jako opiniotwórcza. W sprzedaży jest jeszcze Powiatowa, ale wiem od ekspedientki, że jestem jedynym kupującym w moim sklepie. Echo Powiatu tez jest nietutejsze, układy ma w Warszawie w PO i tych sie chyba bedzie trzymać. Prezydent Legionowa to dla nich drobna przygoda, na której Smogorzewski z penoscia nie straci, ale żeby zaraz mówić o kupieniu gazety. Wątpie

# ojojoj

20.12.2005 12:15

o co ten krzyk, przecież wikary201 tez mozesz sobie otworzyc gazete albo radio. Polska jest jeszcze krajem wolności słowa i chyba nawet kaczor z ojcem Tadeuszem tego nie zmienią. Wiadomo, że kazda gazeta jest w jakimś układzie polityczno-biznesowo-towarzyskim. To normalne i nie ma co lamentowac.

REKLAMA

# Zzz

21.12.2005 10:38

wybory bracie, wybory za rok!

# xvw

02.01.2006 12:33

jak sądzicie kto bedzie kandydował oprócz smogorzewskiego? Jakies szybkie kariery polityczne???:):)

# olo

02.01.2006 15:53

a czy ktoś może podać jakieś przkłady tego kupienia?? Bo ja ostatnio widziłem tekst Pani Zakliki a ona chyba nie popiera prezydenta?!

REKLAMA

# olo

11.01.2006 21:59

I co wikary jesteś w stanie podać jakieś przykłady??

# skuggor

11.01.2006 22:54

Zaklika?Przeciez ona swoje artykuly konsultuje z Romkiem albo Grabcem. To pic, nie opozycja.

# olo

11.01.2006 23:12

A czytałeś ten o budżecie chyba go z nimi nie konsultowała... Co prawda nie wiele sensownego było w tym artykule ale to już inna bajka...

REKLAMA

# mieszkaniec-leg

12.01.2006 14:24

A zauwazyles, że ten o budżecie ukazał sie wczesniej niz dodatek miasta. Od czasu wydrukowania dodatku nie bylo juz artykulu Zakliki, tylko wywiady ze Smogorzewskim

# olo

13.01.2006 15:21

Bo nie było gazety... A poza tym nie tylko ona pisze! A tak a propos, przecież to i owo też ma wywiady ze Smogorzewskim i inne tak samo to czemu onie nie maja miec?? Co to źle? A w ogóle czytałeś ten wywiad?

# mieszkaniec-leg

14.01.2006 13:49

olo, od czasu sfinansowania przez miasto dodatku, nie było artykułu Zakliki. Podejrzewam cenzure prewencyjna redakcji, a nie zakaz Smogorzewskiego. Miasto z pewnoscią mało nie płaci i redakcji na tym zależy. Prezydent nawet nie musi nic mówić. Redakcje pilnują sie same. olo, razem z gazetą w której był ten dodatek miasta, były jeszcze ze dwie (tak mi sie zdaje), zreszta pożyjemy, zobaczymy. Ja stawiam, że Zakliki juz nie beda drukować

REKLAMA

# olo

14.01.2006 15:40

Zobaczymy ale ja myślę, że chyba nie muszą miasto chyba pierwszy raz sie pokazało w Echu więc chyba nie będą z niej rezygnować bo to zawsze dodaje kolorytu. Jak będzie zobaczymy czas pokaże...

 Agata Zaklika

16.01.2006 20:08

Wszystkich, których zaniepokoiła moja nieobecność w ostatnich numerach gazety "Echo" pragnę uspokoić . Nie była uwarunkowana jakimikolwiek "legionowskimi czynnikami politycznymi". Spowodowana była przede wszystkim brakiem czasu... pracuję właśnie nad strategią wyborczą dla kandydatki PO na Prezydenta Warszwy :)
Pozdrawiam serdecznie

# pozdrawiam

16.01.2006 21:42

Czy w tej strategii uwzględni pani interesy Legionowa
- komunikacja w tym wspólny bilet PKP i ZTM
- most północny szybciej + trasa
- przedłuzyć metro na Tarchomin i połączyć autobusami z Legionowem
i wiele innych

REKLAMA

# antypis

17.01.2006 09:31

Napisała Pani kandydatKI, więc to praca na rzecz HGW. Wygląda jednak na to, że grupa Piskorskiego powróciła do PO w W-ie. Czy nie lepiej zająć się swoim własnym podwórkiem? Tyle tu do zrobienia, a Pani pisze strategię do szuflady...

# wikary201

06.04.2006 16:59

Moje na wierzchu. Ukazał się kolejny opłacony przez miasto biuletyn, a Zaklika jak nie pisała tak nie pisze. Miasto korumpuje gazety lokalne przed wyborami.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy