REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Marian

15.10.2021 22:41

Wystarczy na Allegro pogonić paserów i po robocie. Po roku więzienia za każdy lewy przedmiot.
Ja pod domem mam czujnik ruchu i wiatrówkę pod ręką. Najpierw strzelam w doope potem pytam co chciał.
Ze śrutem w doopie bardziej skory do rozmowy.

# zniesmaczona

16.10.2021 12:57

policja bemowa jak zwykle jest od wyższych celów, dwa tyg temu w sobote na imprezie w parku Górczewska panowie w duzym aucie spali sobie na parkingu obok parku tacy są czujni, natomiast z pirenejskiej jadą i nigdy ale to nigdy NIC NIE WIDZĄ także o czym my rozmawiamy policja na bemowie jest nieudolna i nieskuteczna jak zwykle. Ale do picia 0% to czepiają sie jak wciekli, po czym i tak nic nie robią.

# UcinaćŁapy

16.10.2021 20:50

Cały problem zniknąłby w momencie kary polegającej na amputacji dłoni w przypadku złapania złodzieja na gorącym uczynku. Po prostu, zabierany jest delikwent do najbliższego szpitala i amputacja dłoni bez możliwości ubiegania się o rentę :). Gwarantuje wszystkim, ze problem kradzieży skończyłby się w przeciągu kilku tygodni.

REKLAMA

# robson82

17.10.2021 16:52

#zniesmaczona napisał(a) 16.10.2021 12:57
policja bemowa jak zwykle jest od wyższych celów, dwa tyg temu w sobote na imprezie w parku Górczewska panowie w duzym aucie spali sobie na parkingu obok parku tacy są czujni, natomiast z pirenejskiej jadą i nigdy ale to nigdy NIC NIE WIDZĄ także o czym my rozmawiamy policja na bemowie jest nieudolna i nieskuteczna jak zwykle. Ale do picia 0% to czepiają sie jak wciekli, po czym i tak nic nie robią.
dokladnie, dlatego wogole omijam komisariat na bemowie szerokim lukiem, nawet jak moja sprawa trafiła na zytnią to i tak nic totalnie zytnia nie zrobila .... wolą maseczkowiczów łapać albo tych co na manifestacje chodzą..... a zwykłej roboty im się nie chce robić ale za to podwyżki chcą...

# WrednyKocur

20.10.2021 09:17

tjaaaaa, 50 mandatów dostałem i mam już za te braki maseczki łacznie 8 lat odsiadki. Więzienia od pokojowych manifestantów w szwach pękają, po prostu totalitarny reżim. Bezwlęgdna ta policja...... Połowa mojej rodziny już siedzi, a druga w szpitalach po spałowaniu.... Uwielbiam w tych komentarzach te przebłyski umysłu osób żyjących w jakieś alternatywnej rzeczywistości. Idź się #robson może przyklej do jakieś bramy cyjanoakrylem...

# Komisarz Rex

21.10.2021 12:32

klejem to ty se wredny zaklej otwór, a ta śmieszna debilna milicja z Bemowa jest potrzebna jak zęby w d..pie. Niepełnosprytni dzielnicowi co od 20 lat gów..o tu robią. Powinni oddać Bemowo pod Babice powiatówce, a tych chu..ograjców wykopać do pilnowania schodów kaczora

REKLAMA

# Klaudiusz z Jelonek

22.10.2021 11:59

Najlepsza dzielnica dla wszelkiej maści bandziorów. Bemowska milicja woli dłubać w nosie niż szukać przestępców.
Smerfy siedzą w pracy za karę.
Dno.
Jak ukradli mi rejestracje w samochodzie to usłyszałem, że czas oczekiwania na zgłoszenie sprawy to około 2 godziny, a jak mi się nie podoba to 3 godziny i w ogóle to żebym poszedł to zgłosić gdzie indziej.
Banda śmierdzących nierobów.

# Yelonky

15.12.2021 16:30

Zabrać psom samochody i kopa na piesze patrole , kiedyś jeszcze było ich widać a teraz .....
Gdzie jest straż wiejska ??? za co biorą kasę , śpią w samochodzie w parku przy kortach a powinni patrolować z pantofla osiedla
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA