REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Fatso

02.07.2022 09:07

Polonez w wersji Caro pojawił się w roku 1991, a "07 zgłoś się" robiono do roku 1989. Poza tym nie było Poloneza Caro z podwojnymi, okrągłymi reflektorami.

# Kolo

02.07.2022 14:16

W artykule nie ma mowy o Polonezie Caro ale o Polonezie typ Borewicz. Warto przypomnieć że w pierwszych odcinkach por. Borewicz jeździł oliwkowym Fiatem 125 p. Dopiero później był to Polonez (odcinki tak od okolo roku 1978). Faktycznie, to był film a w zasadzie filmy bo chyba było 21 części. Jako dziecko oglądałem to chyba tak od około 1986r. Pamiętam osobiście jak był kręcimy odcinek Złocisty i Przerwany urlop. To już te ostatnie części tak około 1987 - 1988r. Widziałem też tego Poloneza białego podczas scen choć w poszczególnych częściach nie był to ten sam polonez ale taki sam biały (nawet numery rejestracyjne były rozne). Działo się.

# zorrp

04.07.2022 19:29

jaką kurfa rudere połowa polskiej ludności oddałaby życie za taką hawirę

REKLAMA

# Wisiorny

06.07.2022 08:05

Edward Gabor /grany przez Mariusza Gorczyńskiego/ nie był kierownikiem kasyna, a wykidajłem. I nie było to w odcinku "Wisior" tylko "Strzał na dancingu".
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy