REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

KOD teczki Kaczyńskiego i PISu

# KOCZKODAN

02.06.2006 17:33

Teczka Jarosława ujawniona! I co? Nagle sie okazuje ,ze jest sfałszowana...że Kaczyniak może byc agentem , że komuchy przypuszczały że PC a pózniej PIS dojdzie do władzy i będzie chciało zniszczyć układ. Dlatego wymyślili taką kompromitacje!!! BZDURA- wyszło szydło z worka! Moi państwo głosowałem na zwycięstwo dla PISu ( choć od kilku lat jestem działaczem UPR )-pragnełem radykalnych zmian! A tu takie jaja. 6 miechów kłutni i nieróbstwa z tematem zastępczym BIAŁORUŚ!!! , koalicja z lepperem i ojcem Rydzykiem i na koniec TO!!!
Nie dam już poparcia i wszystkich będę namawiał do unicestwienia PIS-BIAŁOŁĘKA głosami demokracji. Niech odejdą w cień nieroby i cwaniacy z Ostrowskim na czele. radni pis "pokazali " co potrafią i muszą odejśc w niebyt.
Przyznaję ze był to fatalny wybór , choć na koalicję POPIS nie liczyłem bo PO to jedna wielka zgraja. I tu poniekąd ukłon w strone niejakiego " Piotra Dąbrówka Wiślana" -nie jesteś lepszy , od wyżej wymienionych a mącisz strasznie cwaniaczku
Jedynym wyjściem było by mieć własnych "społeczników" , ludzi którzy coś już robili i robią nadal. Jest stowarzyszenie Choszczówka , jest aktywna rada w BOK , są i inni działacze z innych organizacji . Apel do forumowiczów- warto było by postawić na "swoich" a nie na zachłannych partyjniaków.
A co z Jarosławem- no cuż ... nikt nie ruszy wodza!

# krzysiek

04.06.2006 21:50

Mam nadziej ze w najbliższych wyborach ludzie nie będą tak głupi i nie będa głosować na Pana Opolskiego. To co ten pan wyprawia ze wspólnotami na Pajdaka to prawdziwa kpina. Nikt nie ma nic do powiedzenia tylko jego zdanie sie liczy. skończmy z tym chamstem i nie liczeniem sie z głosami mieszkańców.

# Też z osiedla.

05.06.2006 12:32

Krzysiu coś Tobie się pomieszalo.Wiesz przecież dobrze że kazda Wspólnota rzadzi się sama .Opolski ma tyle do wszystkich wspolnot co Kaczynski do Pajdaka lub Stefanika.Może mu czegoś zazdroscisz lub przez kogos zostales podpuszczony.Mnie dziwi to co piszesz'' ze ludzie nie beda tak glupi i nie beda glosowac ''..na niego.Mysle że jednak na niego warto bo on to cos robi .Moze sie to Tobie nie podobać -zaakcentuj. Ja zrobilbym to tak bo uwazam że tak bedzie lepiej Może nie podoba się Tobie ugrupowanie ktore reprezentuje , ale na krzyk i ublizanie to chyba on nie zasluguje.
Jeszcze jedno.Wiem że powiedzial na zebraniu rocznym mieszkanców osiedla że 12 lat przewodniczenia to wystarczy i rezygnuje z tej funkcji.Masz szanse.Weż władze ,zobaczysz jak to jest i bedziesz zadowolony.

REKLAMA

# nie wystawiam butów

05.06.2006 14:23

Co do PISU na Białołece - dziwie się że że Ostrowski będzie startował z koro mam niejasna sytuacje z dofinansowaniem żłobka- widać zdobycie władzy po ex posłance to także trzymanie ziomków z koła z przysłowiową "morde" - tak czy inaczej to dzięki Ostrowskiemu i innym leniwym i cwaniakowatym radnym PIS na dzielincy poniesie porażkę. Zgodze się z koczkodanem że należy szukać "swojskich" - dzialaczy i aktywistów a nie partyjniaków którzy zmieniają co wybory barwy. Przypominam że Ostrowski i cześć pisowego motłochu na dzielnicy jest z AWS!!!!

# pszczółka

05.06.2006 15:38

Jeśli można to do Krzysia.
Jestem przekonana że w miare głoszenia osobistych preferencji politycznych kazdy o swych przeciwnikach politycznych głosi coś niedobrego.To daje mu satysfakcje że komuś dokopał.Bijatyka toczy się do piosenki prawy..w lewego ,lewy w prawego.Opluwajac nazwiska tych ktorym jeszcze się coś chce prowadzimy do tego że już nikomu się nic nie chce.Co do Pana Opolskiego.Mieszkam ,obserwuję,mam poglądy.Tyle lat jest w tej czołówce osiedlowej chetnych do świadczeń innym i tak postrzegają go inni.Może sie podobać lub nie ale pcha wraz z nielicznymi ten wózek naprzód.Zastanawiam sie także skąd może ta mała zawiść.Może specyfika mieszkańców-stwożeni do wielkich czynów ,przechodzą na emeryturę iza dużo spokoju.
Jesli wszystkie partie chcą zmiany na lepsze to ja proponuje coś innego.Prezentujmy własnie tutaj sylwetki wraz z dorobkiem ludzi Białołęki którym można powierzyć funkcje radnych dla dobra nas wszystkich.Sama jestem przekonana że dokonałam własciwego wyboru.
Pozdrawiam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA