REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Klub w stolicy na udany kawalerski

# Kamil75

16.10.2018 11:54

Siemka młodzi i starsi, chcę wziąć sprawy w swoje ręce i wyprawić przyjacielowi niezapomniany wieczór kawalerski, ale i taki, który nie zepsuje jego relacji z przyszłą żoną. Mamy takie akcje za sobą, powtórki nie chcemy. Myślałem o prestiżowym klubie New Orleans Club , który cieszy się dobrą opinią. Co myślicie o tym pomyśle?

# Darek444

02.02.2019 13:58

no tam na pewno warto robić, nie pożałujecie. Już od 200zł za osobę możecie sobie open bar wykupić. Jest też opcja VIP roomu i tancerki są świetne, widać że robią selekcję a nie biorą obojętnie kogo chętnego. Naprawdę prestiżowo tam jest

# mikolaj

17.05.2019 11:19

polecam wybrać Gold House - lepszy ceny i ciekawe propozycje przeróżnych SHOW z których można skorzystać

REKLAMA

# allla

17.05.2019 17:32

to wszystko ściema, ograbią was z kasy

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:45

Dzięki Wiośnie, każda Polka i Polak do 26 roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować po Unii Europejskiej. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# Wager

22.02.2021 18:02

Po kawalerski warto pod ręką mieć namiar na najskuteczniejszy sposób leczenia kaca, czyli kroplówki witaminowe. W Warszawie mogę polecić https://www.medycznydetox.pl Przyjeżdżają do domu i człowiek wraca do żywych

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe