REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

07.11.2014 18:37 #Adam32
Sprawa spadkowa potrafi jednak ciągnąć się bardzo długo, jeśli pomimo takich rozwiązań jakiś krewny nie zgadza się z takim a nie innym podziałem majątku po osobie zmarłej. W takiej sytuacji konieczna może być pomoc adwokata, który będzie mógł postawić skuteczne argumenty poparte dokumentami, dzięki jakim uda się taką sprawę zakończyć w możliwie jak najbardziej sprawiedliwie, a zarazem delikatnie. Adwokat w Warszawie, który zajmuje się prawem spadkowym, jest Marek Bednarczyk, doświadczony prawnik, który profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy.
26.01.2015 11:19 #aeste
W nawet najbardziej zgodnych rodzinach, gdy dochodzi do konieczności podziału spadku, ludzie popadają w jakiś rodzaj amoku, w którym chcą zagarnąć dla siebie jak najwięcej - nawet więcej, niż im się należy. Wyzbywają się przy tym wszelkich skrupułów. Będą wymyślać 1000 niedorzecznych powodów, dla których powinni dostać więcej albo wręcz będą próbować pozbawić spadku tych, którzy mają do niego równe co oni prawo. Będą wyciągać jakieś sprawy sprzed 20 i 30 lat i udowadniać, że im się należy. Bardzo to przykre. Niestety trwale dzieli rodzinę i czyni wrogami do śmierci.
09.01.2016 22:29 #lewa
Właśnie dlatego warto znać swoje prawa. Tutaj http://zachowek.biz.pl jest niezwykły blog, który prowadzi prawnik z Wrocławia. Są ta skrupulatnie opisane tematy dotyczące prawa spadkowego.
04.06.2016 22:32 #kleosia
Często w spadku można dostać tez długi. Moja znajoma dowiedziała się o nich dzięki pomocy detektywa z Lamparta www.lampart.co/sprawy-spadkowe/ i miała czas na odrzucenie spadku, którego wartość w sumie wyszłaby na zero.
06.06.2016 19:45 #marcelinazx
Patrzyłam na cennik Lamparta, o którym piszesz http://www.lampart.co/cennik/ - nie ma tragedii, myślałam, że takie usługi detektywa to bardzo droga "przyjemność". Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wszystko zależy od sprawy i czasu poświęconego na zdobycie przez nich informacji, ale warto, jeśli ktoś ma potrzebę wykorzystać ich możliwości.
30.08.2017 21:05 #makkara
Jeśli za życia chcemy rozporządzać swoim majątkiem to co za problem spisać testament? Dziadek w Brzesku umówił się w kancelarii https://www.notariusz-brzesko.pl/ i notariusz sporządził akt i nawet go przechowuje. Nie będzie później wojny o spadek, bo sam zadecydował co komu chce przekazać.
31.08.2017 08:42 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
23.11.2017 00:25 #Cisek
Też korzystałem z pomocy detektywa w kilku sprawach. Jest to bowiem zawód o bardzo zróżnicowanym zakresie obowiązków, z czego nie każdy zdaje sobie sprawę. Można o tym poczytać np. tu na blogu z poradami https://detektyw.com.pl/
23.11.2017 07:52 #syfiassta reklama-
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
04.04.2018 12:11 #kiw811
ja jak potrzebuję porady prawnej to zawsze korzystam z usług www.piotrbanczyk.pl
REKLAMA
04.04.2018 13:19 beskid1yy
Dlatego zawsze warto takie sprawy ustalać z prawnikiem, żeby wszystko było jasne. Choć pewnie i tak nie uniknie się sporów.
04.04.2018 14:50 #Uguru Nganh Songh
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
17.04.2018 07:44 #Krzysztof44
Warto czasem skonsultować temat. Ja Ci polecam Panią Mecenas z Wrocławia - Adwokat Wrocław . Uratowała mnie przed przejęciem w spadku długu.
17.04.2018 09:59 #syyyf reklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
04.06.2019 11:44 #Jan_Jamróz
Osobiście słyszałem, że jeśli chodzi o sprawy spadkowe- ten adwokat jest dobry i warto zaangażować go do pomocy.
16.09.2019 14:06 #Amelia
Ja np. korzystałam w podobnej sprawie z pomocy Pana Karola Wieczorskiego. To były sędzia więc ma duże doświadczenie i co jest dużym atutem- spogląda na sprawę z dwóch stron.
17.09.2019 14:24 #bojad
to radca z warszawy? ten wieczorski? potrzebny mi taki ktoś w sprawie spadkowej wlasnie
18.09.2019 14:28 #Amelia
Tak, to radca prawny z Warszawy. Kontakt do niego możesz znaleźć przez kancelarię JST. Na prawdę jest dobry w tym co robi, więc myślę, że warto umówić się na spotkanie.
17.01.2020 15:11 #Wiolka
Ile ja się nawojowałam z bratem o spadek to nawet nie chce wspominać. Nic mi w życiu nie napsuło tak nerwów jak ta sprawa. Dopiero jak przekazałam sprawy w ręce Kancelarii Mecenasa Dariusza Kotłowskiego to wszystko zaczęło się układac i i jakoś doszliśmy do porozumienia.
30.01.2020 11:50 #bojad
ja bym szła tez do radcy pawnego, znam Wieczorskiego od tego typu spraw W Warszawie, bo samemu to się nic nie uzyska jak się nie zna zawiłości prawa
REKLAMA
03.02.2020 23:27 #Trygośka78
samemu myślę, że nie warto. To już nie te czasy kiedy adwokaci brali takie kwoty, że ktoś mógł spaść z krzesła. Przynajmniej konsultuj, zbadaj i zbierz merytorykę w całość. Można przegrać przez błahostkę...Wg mnie ogarnięty adwokat czy radca jest na wagę złota. Warto poszukać dobrze i wybrać kogoś kto Ci pasuje, z kim możesz swobodnie porozmawiać i kto jednocześnie daje Ci jasne i konkretne informacje, a nie czaruje czy opowiada farmazony. Konkret i skutek - to jest to na czym warto się skupić. Jest dużo dobrych adwokatów - znajdź swojego - ja mam michała krawczyka - ogarnął mój spadek po rodzicach przy moim rodzeństwie i niestety mój rozwód z winy ex męża. opłacało się - nie sądziłam, ze są takie możliwości i tak to się załatwia.
27.02.2020 22:46 #MariaK
Również polecam kontakt z adwokatem specjalizującym się w takich sprawach. Mnie w uporządkowaniu spadkowych zawiłości pomogła kancelaria p. Lilianny Skiby udało się na spokojnie, bez nerwów ustalić wszystkie szczegóły ze spadkobiercami unikając przy okazji rodzinnego konfliktu.
21.03.2020 10:47 #Kajetana_bielany
Ja tez wybralam pana krawczyka. To dobry adwokat, ktory wie co robi. Dobrze prowadzi rozprawy - tak konkretnie - i nie traci glowy. Nie daje sie sprowokowac, zachowuje spokoj - serio bardzo dobrze reprezentuje. Czulam sie spokojna patrzac co i jak robi.
16.04.2020 11:27 #swa
Firma sprawdzająca majątek i długi w spadku www.jakispadek.pl
16.04.2020 11:28 #swa
Najpierw sprawdź później decydujPolecam do sprawdzania mają... i długów!
15.01.2021 19:06 Ania15a
Cenowo dobrze też wypada te biuro detektywistyczne Agencja detektywistyczna ProDetektyw
17.02.2021 10:20 #mart5111
a czy ktoś korzystał z www.piotrbanczyk.pl?
13.05.2021 12:40 #gosc931
ja właśnie polecam www.piotrbanczyk.pl
20.05.2021 09:44 #Ewa.D.
Jestem zadowolona z Pana Michała Krawczyka, który zajął się moimi sprawami po ojcu (najpierw spadek a później - niestety - zachówek dla wnuczek z jego drugiego małżeństwa). Nie powiem, że było łatwo szybko i przyjemnie ale liczy się rezultat :) a ten jest dla mnie jak najbardziej zadowalający. Krótko mówiąc było ciężko ale skutecznie, polecam tego prawnika!!!
30.07.2021 19:04 #Aussie
W sprawach spadkowych, także takich ponad granicami krajów europejskich, mogą pomóc w https://adwokatweuropie.pl/, polecam z własnego doświadczenia
29.11.2021 22:20 #Macka
Teraz w zasadzie większość rzeczy można załatwić online, także można wziąć prawnika od spadków nawet w Gdańska :D
02.12.2021 23:47 #emilapotocka
Jeżeli chodzi o sprawy spadkowe to mec. Mindykowski sprawdzi się najlepiej, bo on na co dzień zajmuje się tego typu sprawami. Specjalizuje się też w rozwodach, ale to już inna historia. Ma kancelarię właśnie w Gdańsku, ale konsultacje online też wchodzą w grę, więc śmiało można się do niego odezwać.
04.12.2021 20:43 #ninja
No właśnie o to chodzi, żeby wziąć kogoś doświadczonego, kto zna się na rzeczy i będzie miał szeroką, kompletną wiedzę na temat prawa spadkowego.
08.12.2021 01:17 #maxym
Ciężka sprawa, żeby znaleźć kogoś od tak, bo teraz kancelarii prawnych jest tak dużo, że głowa boli, jak się przegląda te wszystkie oferty. Ja zawsze stawiam na kogoś z polecenia jeżeli jest to możliwe, jeżeli nie to zostaje wertowanie sieci, na co trzeba poświęcić całkiem sporo czasu. Nie jest to takie łatwe jak może się wydawać.
12.12.2021 17:18 #Lilka
#emilapotocka napisał(a) 02.12.2021 23:47

Jeżeli chodzi o sprawy spadkowe to mec. Mindykowski sprawdzi się najlepiej, bo on na co dzień zajmuje się tego typu sprawami. Specjalizuje się też w rozwodach, ale to już inna historia. Ma kancelarię właśnie w Gdańsku, ale konsultacje online też wchodzą w grę, więc śmiało można się do niego odezwać.
Dzięki za pomoc i polecenie, sprawdzę kancelarię.
20.12.2021 11:42 #Kamis
Potwierdzam, że jeśli chodzi o doświadczenie po stronie kancelarii Dominiki Daniluk to w sprawach dotyczących kwestii spadkowych faktycznie można na nią liczyć. Świetna specjalistka z dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o takie sprawy to można liczyć na jej pomoc. Dodatkowo indywidualne podejście do tematu i próba zaproponowania rozwiązań, które w danej sprawie przyniosą pozytywne rozstrzygnięcie.
20.12.2021 16:59 #tomaszSZ
#emilapotocka napisał(a) 02.12.2021 23:47

On jest od rozwodów też dobry.
22.12.2021 22:33 #Hilary
Ehhh no odpowiednia kancelaria prawna to podstawa. Dzięki temu tylko sprawa może przybrać dobry obrót. Ja brałam specjalistę z polecenia swojej siostry, akurat mi się dobrze trafiło więc miałam się kogo doradzić. Inaczej pewnie szukałabym w sieci.
24.01.2022 13:43 #Nika
Korzystałam kolejny raz z usług Kancelarii Michała Krawczyka i ponownie mogę potwierdzić dobry poziom obsługi prawnej. Moje sprawy spadkowe, które już same w sobie były dla mnie dużym obciążeniem psychicznym (ze względu na pozostałą część rodziny), były poprowadzone bardzo rzetelnie i sprawnie. No i co najważniejsze z pozytywnym zakończeniem dla mnie. Dodatkowo, plus za dużą wyrozumialość/cierpliwość dla klienta.

80/5972 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA