REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# niedoszlymieszkaniec

24.01.2019 12:36

w marcu bedzie 2 rocznika jak mielismy sie wprowadzic...

# Pmg

24.01.2019 13:22

Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta, ale na samym początku tej budowy przy skrzyżowaniu Górczewska/Lazurowa wisiał billboard na którym jeden z podwykonawcow ostrzegał przed tym deweloperem i całą tą inwestycją.

# lideksynubeka

24.01.2019 14:27

Postawił go facet,który ,o ile mnie pamięć nie myli,był podwykonawcą tegoż dewelopera na budowie w Łomiankach i nie dostał zapłaty za swoją robotę.
Co ciekawa,tenże sam deweloper rozgrzebał budowę na Kruszyńskiej róg Olbrachta tak skutecznie,że chyba od 1,5 roku na niej nikogo nie było z wykonawców. Więc też będzie afera,a właściwie aferka,bo budynek chyba ma mieć 9 mieszkań.
A po prawdzie,kogo dymać jak nie elektorat PO,który sam się dyma z perwersyjną rozkoszą. Dziś rada Warszawy rąbnie prawdopodobnie 100% podwyżkę wywozu śmieci. Sami chcieli,to i sami mają.
Więc w zasadzie,niech nie jęczą. Mieszkań nie będzie,ale będzie tramwaj różnorodności i hostel dla homoseksualistów. To są prawdziwe potrzeby miasta stołecznego!!!

REKLAMA

# antyPiS

25.01.2019 12:27

#lideksynubeka napisał(a) 24.01.2019 14:27
A po prawdzie,kogo dymać jak nie elektorat PO,który sam się dyma z perwersyjną rozkoszą. Dziś rada Warszawy rąbnie prawdopodobnie 100% podwyżkę wywozu śmieci. Sami chcieli,to i sami mają.
Więc w zasadzie,niech nie jęczą. Mieszkań nie będzie,ale będzie tramwaj różnorodności i hostel dla homoseksualistów. To są prawdziwe potrzeby miasta stołecznego!!!
Macierewicz obiecywał dwa śmigłowce Black Hawk do końca 2016. Jestem pod wrażenie skuteczności PiS w wyposażaniu armii. W trzy lata nastąpiło podwojenie ilości obiecanych śmigłowców ! Niech ktoś spróbuje narzekać na rząd PiS. Wyzwę na solo, jak Jenot prezydenta Wałesę ! No !

# Bemowianka

25.01.2019 12:33

Przejeżdżam tamtędy kilka razy dziennie i za każdym razem zastanawiam się jak można bylo kupić tam mieszkanie. Skrzyżowanie trasy z bardzo uczęszczana lazurowa. Okna na parterze są czarne od brudu z samochodów i ulicy i weź tu je otwórz w lato. Brak jakiejkolwiek przestrzeni między oknami a ulica. Jeszcze pociąg obok. No ale może niektórzy tak lubią...

# Hejter żulii

25.01.2019 18:29

Bemowianko, jak w 1988 roku przeprowadziłem się do Warszawy, nie mając gdzie mieszkać gotów byłem mieszkanko w takim miejscu wziąć z pocałowaniem ręki (wtedy mieszkań na ogół się nie kupowało, lecz dostawało). Obojętne były mi uciążliwości związane z lokalizacją, ważne żeby być na swoim. Potem i tak załatwiłem sobie się coś lepszego, tym bardziej że komuna zdechła i pojawił się w miarę normalny rynek mieszkaniowy. Jedyna okolica której nie brałem pod uwagę w poszukiwaniach mieszkania to była stara Praga - nienawidzę żuli.

REKLAMA

# Bemowianka2

26.01.2019 16:28

No właśnie jest przrstrzeń i gwarancja, że od strony torów nic nie wybudują i na ulicy też nie. Na tyłach ten stawej i domki jednorodzinne.Nie ma klasycznego " okno w okno" jak w pozostałej części Bemowa np na Pełczyńskiego- tam to jest nas...ane tych bloków za przeproszeniem. A pociąg...dwa na dzień towarowe to tyle co nic. Przecież Pendolino tam nie będzie jeździć :)

# pZz

26.01.2019 22:53

A skrzyżowanie Narwik z Lazurową to te dewelopery naprawią? ZDM sprawę ma głęboko w...

# PiS

28.01.2019 10:34

#lideksynubeka napisał(a) 24.01.2019 14:27
A po prawdzie,kogo dymać jak nie elektorat PO,który sam się dyma z perwersyjną rozkoszą. Dziś rada Warszawy rąbnie prawdopodobnie 100% podwyżkę wywozu śmieci. Sami chcieli,to i sami mają.
Więc w zasadzie,niech nie jęczą. Mieszkań nie będzie,ale będzie tramwaj różnorodności i hostel dla homoseksualistów. To są prawdziwe potrzeby miasta stołecznego!!!
Geniuszu intelektu
Za wywóz i składowanie odpadów płacimy coraz więcej. Bo rosną koszty, ale też zmienia się prawo - pisze "Rzeczpospolita", wymieniając, że wzrosły już opłaty dla mieszkańców Radzymina, Łodzi czy Koszalina. Ratunkiem ma być zgoda rządu na dopłacanie gminom do opłat za śmieci.

REKLAMA

# Gerwazy

28.01.2019 14:16

#Hejter żulii napisał(a) 25.01.2019 18:29
Bemowianko, jak w 1988 roku przeprowadziłem się do Warszawy, nie mając gdzie mieszkać gotów byłem mieszkanko w takim miejscu wziąć z pocałowaniem ręki (wtedy mieszkań na ogół się nie kupowało, lecz dostawało). Obojętne były mi uciążliwości związane z lokalizacją, ważne żeby być na swoim. Potem i tak załatwiłem sobie się coś lepszego, tym bardziej że komuna zdechła i pojawił się w miarę normalny rynek mieszkaniowy. Jedyna okolica której nie brałem pod uwagę w poszukiwaniach mieszkania to była stara Praga - nienawidzę żuli.
Zapakowali Cię w dzieciństwie od tyłu że ich nienawidzisz. Skąd k...ten jad wieśniaku...??

# lideksynubeka

28.01.2019 16:47

Geniuszu intelektu
Za wywóz i składowanie odpadów płacimy coraz więcej. Bo rosną koszty, ale też zmienia się prawo - pisze "Rzeczpospolita", wymieniając, że wzrosły już opłaty dla mieszkańców Radzymina, Łodzi czy Koszalina. Ratunkiem ma być zgoda rządu na dopłacanie gminom do opłat za śmieci.
No nie ,8 lat rządów Platformy jednak spaczyło umysły. Skoro kiedyś odbiór niesegregowanych śmieci na zasadzie rynkowej kosztował połowę tego co obecnie,to coś jest nie halo. Bo segregowanie ułatwia odbiór,czyli powinno obniżać koszty. A w 2013 podwyższyło o połowę zamiast obniżyć. Teraz jeszcze bardziej szczegółowe segregowanie(czyli oszczędność na pracy segregatora) znów podnosi koszty. Czyli im lepiej uporządkujemy,tym drożej zapłacimy. To po cholerę w ogóle segregować?
A po kiego ch....rząd ma dopłącać do segregowania śmieci gminom? Gmina w Warszawie chciała pedalskiego tramwaju,to niech płaci sobie za niego.

# brrrrrr

28.01.2019 20:48

No rzeczywiście wymarzona lokalizacja, developer chyba dba o wasze zdrowie nie pozwalając się Wam wprowadzić.

REKLAMA

# Cycolina

29.01.2019 09:30

#lideksynubeka napisał(a) 28.01.2019 16:47
Gmina w Warszawie chciała pedalskiego tramwaju,to niech płaci sobie za niego.
A co jakiś "pedal" zapakował Cię od tyłu że masz do nich uprzedzenia ?

# OLA_11

03.02.2019 16:02

Powiem krótko....lokator wpłacający pieniądze powinien być "świętą osobą" chronioną ze wszystkich stron......takie państwo. Miałam podobną sytuację w Ząbkach"

# Hejter żulii

04.02.2019 17:06

Gerwazjuszu, nie lubię żuli, bo te ch*je zaropiałe okradły mi kiedyś mieszkanie.

REKLAMA

# Kaśka

06.02.2019 11:28

Okna to są czarne od sadzy z lokomotywy. Przecież te pociągi to co tam jeżdżą to są spalinowe. Też bardzo bym chciała wiedzieć jak tam można było kupić mieszkanie. To już socjlane bloki na Dudziarskiej na Olszynce, gdzie kwaterują totalną patologię za niepłacenie czynszu, są dalej od torów :D

# Kate

08.02.2019 07:46

Nie ma to jak rzeczowa dyskusja... Ludzie zostali oszukani, postawieni w bardzo trudnej sytuacji i nie mogą z tym nic zrobić bo prawo ich nie chroni. Ustawa deweloperska jest nic niewarta. Urzędy i instytucje jak PZFD się wypinają. Zostaje sąd - kolejne lata tym razem rozpraw i dalej nie ma gdzie mieszkać, a kredyt trzeba spłacać. Taki problem może mieć każdy z każdym deweloperem.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA