REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kim jest dyrektorka liceum na van Gogha?

# Adrian

02.06.2005 17:25

Ktos wie więcej na temat pani, która wygrała konkurs na dyrektorkę, pokonując Zięcinę? I czy to oznacza zmiane dyrekcji Herberta?

# burmistrz

02.06.2005 20:58

Jest znajomą radnego z ratusza a to wystarczy żeby dostała tę posadę

# Sylwester

02.06.2005 21:46

Z tego co wiem ta kobieta co wygrała nawet nie potrafi dobrze się wypowiedzieć , a mimo to chwali się ,że zrobi najlepszą szkołę w mieście . Ja tam dziecka swojego napewno do tej pani nie poślę. A szkoda bo myślałem ,że jednak wybiorą kogoś mądrego ,wykształconego. Szkoda ,że moje dziecko nadal będzie musiało dojeżdzać do szkoły gdzieś do śródmieścia . Niestety jeśli wybrali taką dyrektorkę to dobra szkoła napewno nie powstanie.

REKLAMA

# Współczujący

02.06.2005 22:05

Dyrektorką liceum na Van Gogha została pani Mierzwa-Małecka
pseudonim "wściekła".

# nick

02.06.2005 22:17

Rety znowu układy!!!!!!!!! Ktoby pomyślał, że nawiedzona baba ze stażem w policji zostanie dyrektorem szkoły... nieskalanej jeszcze żadnym a może jednak już skalanej jak jasny gwint... Białołęko czy Ty żyjesz tylko bagnem na którym powstałaś?

# Ciotka z Ornety

03.06.2005 08:14

Zeby było smieszniej za tą kandydaturą optował PIS i p. Ziętecka

REKLAMA

# przeciwnik pani M.

03.06.2005 16:25

wiedźma nie kobieta, pamiętam ją jeszcze z podstawówki, jakieś 6 lat temu uczyła mnie fizyki, masakra, a teraz podobno jest jeszcze gorzej, mój brat w tym roku kończy gimnazjum, i niestety ma do czynienia z ów panią dyrektor.
Chodzi plotka po szkole że pani Małecka kazała nauczycielom zaniżać oceny na koniec roku (3 klasa gimnazjum, gdzie oceny są istotne dla szukania nowej szkoły) Jaki ma w tym cel? a taki, że jeżeli uczniowie będą mieli słabszą średnią to niedostaną się do wymarzonych szkół i przyjdą do liceum na Van Gogha......
jak w tym kraju ma być dobrze, skoro młodzież, uczniowie jako młodzi ludzie zaczynający samodzielnie żyć, widzą co się w około nich dzieje.........
no comment

# xyz.

07.06.2005 07:44

Takie opinie mogą wydawać uczeni typu -wsciekła.Pani która wygrała konkurs to najlepsza kandydatura (nawet głupcy powinni wiedzieć że był konkurs w którym obowiązują zasady)Używanie argumentów ''że nie jest z PiSu świadczy tylko o autorze.Ludzi mądrych trzeba szukać bez względu gdzie są i bez względu na cenę. Oceny typu ''wściekła'' formuj facet używając lub określając swoje dane.Ponieważ mogło sie zdarzyć że nic nie wchodzilo Tobie do '' łba '' i wcieklość byla spowodowanba tym że nie mogła z pozostałymi iść dalej tylko musiała kręcić się wokół Ciebie.A wtedy pozostaje :wscieklośc,bezsilność,zobojętnienie,apatia,lug podróż do innego zawodu.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

07.06.2005 10:21

pis, zientecka i praca w policji ...
ha, ha, ha ...no to sa niezle referencje, calkiem niezle !

REKLAMA

# nick

08.06.2005 18:06

Jakie zasady? Owszem zasady specjalnie już wczesniej przygotowane. To na zasadzie kontroli, która na miesiąc przed wejściem dzwoni do Kowalskiego i mówi: Kowaliski ty musisz przygotować mi dokumenty tak i tak, bo ja będę je sprawdzać, no więc Kowalski masz to wszystko posiadać w takim i takim porządku.Rozumiesz Kowalski?!.HaHa

# kaczor

10.06.2005 12:01

Nie znam sie na nominacjach dyrektorskich, ale jeśli pani Ziętęcka z PIS udzieliła rekomendacji pani Małeckiej rzekomo bezpartyjnej to należy się tylko cieszyć. Kwa kwa kwa.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break