REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# gość

13.10.2017 14:52

ja jeszcze dorzucę ze zgodnie z tym co planuje miasto to w tej lokalizacji ma w przyszłości przechodzić trasa tramwajowa łącząca dworzec Zachodni z nowo budowaną linią wzdłuż ulicy Kasprzaka.

# ttt

13.10.2017 19:54

Artykul na zamowinie PO lub jakiejs matuli z cisnieniem.

# Natka93

13.10.2017 21:07

W Łodzi 16 października odbędzie się wielkiego formatu wydarzenie, czyli europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 . Gośćmi, poza autorytetami nauki i biznesu, będzie słynna para Wellman i Prokop,którzy poprowadzą wieczorną galę Mocni w Biznesie.

REKLAMA

# Top

14.10.2017 21:11

Linia tramwajowa przez Kasprzaka to porażka tam powinno być metro ale to zrozumieją za jakieś dobrych parę lat...

# 18_lat_bezPZP_na Woli

15.10.2017 22:43

Dawno tak mało wnikliwego artykułu nie było. Zacznijcie od 18lat bez Planu Zagospodarowania Przestrzennego, to torpeduje całą okolicę. A o lokalizacji przy ul. Grodziskiej (największą miejska działka na Odolanach) cisza- czyżby ktoś planował tam kolejne osiedle?. Jedyne roszczenia jakie są rozpatrywane przy tej lokalizacji dot. zasiedzenia. (Ktoś bezprawnie korzystał z tego terenu I teraz próbuje go przejąć...).

# ito

31.10.2017 10:22

Prawda jest taka, że potrzeba Dwóch szkół, jeśli nie trzech. I na Ordona/Kasprzaka potrzeba tej szkoły. I na Karlińskiego i tak będzie mało. Że panna jest ściśnieniowana ? ja rozumiem, bo jak zaczną robić szkołę na Ordona a jej dziecko ma, pewnie ( bo nie wiem ) 5-6 lat to będize musiała je odwozić te 400 m. Zamiast mieć szkołę pod domem. W tym apelu i liście są tylko mieszkańcy JK z awanturą bo im obiecali szkołę pod nosem. Więc ja bym nie ferował, że szkoła na Ordona to bardzo zły pomysł. Dawać szkół ile wlezie!

REKLAMA

 eRDe

07.11.2017 10:40

#ito napisał(a) 31.10.2017 10:22
Dawać szkół ile wlezie!

Jak na razie dzielni włodarze nie potrafią sobie poradzić z budową jednej szkoły:)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024