REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# tarchosz

13.05.2022 11:47

Ale po co od razu drogie światła, które będą niecałe 200 m od skrzyżowania z Modlińską. I jeżeli nie będą zsynchronizowane z sygnalizacją z Modlińską to zablokują okolicę. Poza tym chyba to jest niezgodne z przepisami.
Tam powinno powstać rondo. Tańsze, mozna zrobić od razu i jest o wiele lepsze. Upłynnia ruch.
Podobnie powinno być przy kolejnym skrzyżowaniu przy GP.
Ale powinno być już przebudowane skrzyżowanie z TN. Nie wiem co kr&tyn dopuścił tam obecną organizację ruchu. To musi być jakiś niedorozwój.

# tarcho 2

13.05.2022 20:28

Jestem tego samego zdania. Tam wystarczy rondo

# Grfxe

14.05.2022 17:28

A ja uważam że Białołęka to nie Warszawa i wystarczy umyć od tego ręce

REKLAMA

# Normalny123

15.05.2022 18:27

Biorąc pod uwagęnieduży uruch na całym Tarchominie, większość skrzyżowań mogłoby funkcjonować jako ronad, ale żeby to zorzumieć, trzeba tu mieszkać. Poza tym urzędasy ie kierująsiędobrem mieszkanców tylko swoich zleceniodawców.

# Czajka

16.05.2022 09:03

Po Tarchominie gownociągiem najszybciej.

# wkurzony

17.05.2022 21:33

Skrzyzowanie MIlenijnej i Ćmielowskiej jest bez oświetlenia jakoś dziwnie nikomu to nie przeszkadza że jest to niebezpieczne skrzyżowanie za malo jest wypadków żeby to zauważyć ? a przechodzi się przez dwie jezdnie i są przystanki autobusowe a brak oświetlenia potęguje to niebezpieczenstwo, ulica Milenijna aż się prosi o progi zwalniające bo jeżdzi tu dużo kierowców dla ktorych niema ograniczenia prędkości ze teren jest zabudowany.

REKLAMA

# trybik

30.05.2022 12:15

czy tylko ja mam takie wrażenie, że od jakiegoś czasu białołęccy urzędnicy żyją w jakiejś innej rzeczywistości? Światła w tym miejscu będamiały jedynie sens w przpadku, gdy będa one zsynchronizowane z syngalizacją przy Modlińskiej, czego oczywiście nie będzie bo inteligentny system jest itp itd. Problemem jest to, że od Galerii Pólnocnej nie ma wjazdu na most pólnocny w kierunku Legionowa lub Pragi. Całe towarzysto musi stanąć w korku na Światowida. W związku z tym światła na milenijnej nic nie dadzą, wydłużą tylko korki.
Jeszcze ciekawsze kwestia jest taka, że na skrzyżowaniu Światowida - Milenijna będzie można pojechac prosto (po wybudowaniu bloku ze specustawy covidowej). Ciekawi mnie, czy będzie się tak dało dojechać do ul. Szafrańców, Galerii Północnej i dalej na most północny?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy