REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Kawa na klawiaturze Lenovo

# Kasina

03.06.2018 18:48

Mam nowy laptop Lenovo i własnie wylała mi się kawa na klawiaturę. Co robić.

# Maniek34

03.06.2018 18:51

Jak stanie się takie nieszczęście, to natychmiast trzeba wyłączyć kompa i odwrócić do góry nogami, żeby nie zalać więcej.

# Maniek34

03.06.2018 18:53

Jak nie zadziała po wyschnięciu, to pędź do serwisu. Mojej dziewczynie uratowali kompa w http://mtechs.pl/ na Mokotowie.

REKLAMA

# rychuT

03.06.2018 18:56

Mnie się kiedyś tak stało z Acerem i okazało się, że klawiatura jest zamontowana w takiej jakby miseczce. Kawa nie przelała się głębiej. Zamontowali mi nową klawiaturę w serwisie na giełdzie komputerowej.

# Więcek

03.06.2018 18:58

mówił mi znajomy serwisant, że to najczęściej występująca awaria laptopów.

# anty spamer

05.06.2018 15:01

jak jest kawa bez cukru to ok, jeśli słodziłeś to już masz po laptopie. Laptopy szybko schodzą na cukrzycę.

REKLAMA

# maratończyk

11.08.2022 12:27

W sumie mi się jeszcze takie sytuacje nigdy nie zdarzyły, ale tak naprawdę to odkąd pamiętam to jestem wielkim zwolennikiem picia kawy. Nawet całkiem niedawno natrafiłem na bardzo interesujący wpis http://www.lifestyle.com.pl/poznaj-zalety-uzycia-kapsulek/ gdzie właśnie fajnie opisano to jakie są zalety kawy w kapsułkach.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA