REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# słońce karpat

04.04.2014 11:10

no ale gdzie to jest?

# zjelonek

04.04.2014 13:25

#słońce karpat napisał(a) 04.04.2014 11:10
no ale gdzie to jest?
na zdjeciu chyba Groty , od Powstańców w stronę Bolkowskiej .
Nie mają strony żeby w guglach znaleźć ?

# Kawka

04.04.2014 13:29

Pytania "gdzie to jest", "o jakim miejscu/ulicy/skrzyżowaniu mowa" pojawiają się często, ale najwyraźniej redaktorom trudno jest dołączyć do artykułu mapkę poglądową.
A wracając do pytania: skąd popularność? Jest jedną z bardzo niewielu kafejek w rejonie czy na Bemowie w ogóle. Poza tym, obok jest parking, co też jest ważne. Dodatkowo, są czymś więcej niż tylko kawiarnią. Szkoda, że podobnym miejsc jest tak mało!

REKLAMA

# polka

08.04.2014 21:33

ciekawacafe.pl

# zjelonek

09.04.2014 13:35

#polka napisał(a) 08.04.2014 21:33
ciekawacafe.pl
Dzięki ( a gugle chyba miałem zepsute )

# kas

17.04.2014 13:32

Nie Groty, a Górce

REKLAMA

# Meg

13.11.2014 13:29

Powstańców Śląskich 80d
jutro gramy! :)

# hodajs

03.11.2016 09:14

A jest gdzieś miejscówka, gdzie podają kawę z takich kapsułek, jak tutaj - https://kapsulkakawy.pl Wszystko trzeba sobie jakoś z głową pod siebie dopasować, a ja jakoś nie mogę znaleźć takich miejscówek. Gdzie jest podawana taka kawa?

# kawosz

07.01.2022 19:23

Z całą pewnością takie sytuacje są bardzo miłe i tym bardziej, jeśli jeszcze ktoś jest zwolennikiem pysznej kawy. Ja właśnie dlatego od razu chciałbym polecić każdemu pyszną kawę w kapsułkach z https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/ gdyż wiem, że jest ona niezwykle smaczna oraz aromatyczna. Dla mnie takie rzeczy są niezwykle ważne.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA