REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kandydaci do uhonorowania w Dniu Wolontariusza

# siekierka kurpiowska

16.12.2006 19:06

Słyszałem i czytałem, że w Dniu Wolontariusza dekorowano głównie urzędników, którzy "działają" społecznie na rzecz innych. Cieszę się, że p.Włodkowski wytknął to w Echu. Rozmawiałem z kilkoma osobami, które działają ( bez cudzysłowia) i stwierdzili, że to nie była impreza dla nich.
Dlatego też na następną imprezę proponuję następujących kandydatów:
-p.Skrobek- który wszystkie swe siły poświęca na to, aby dzieci z dzielnicy Białołęka mogły bezpłatnie korzystać z obiektów sportowych i mogły przez sport się wychowywać,
-p. Kołaczyk, którą kiedyś obserwowałem w cyrku ( nie tym Matko o którym pisałaś), jak dzieciom z domu dziecka kazała kilkakrotnie dziękować dzieciom za darmowe bilety od właścicieli cyrku. Sztuczność całej tej sytuacji była zbliżona do oststnio opisanej przez nowego radnego.
- kolejnym kandydatem jest była dyrektor domu opieki społecznej
przy ul.Mehofera wraz z całą radą społeczną, którzy wszystkie swe oszczędności ( i nie tylko) poświęcili na utrzymanie schorowanych pensjonariuszy zapewniając im wiele radości w ostatnich dniach życia.

 Włodkowski B.

16.12.2006 19:38

Może nie "wytknął" a postulował... I chyba nie ma za bardzo powodów do radości.
***
Może tylko prywatna radość, że moje teksty (i wypowiedzi) ostatnimi czasy wywołują spory odzew. I choć zwykle zbieram cięgi od "bardziej poprawnych, politycznych, kulturalnych..." (nawet na sesji) to zamierzam pozostać sobą. (Przecież tekst nie jest przeciwko, a jedynie postuluje konstruktywną zmianę - nawet deklaruję chęć społecznej pomocy; zwłaszcza, że rzecz idzie o delikatną materię...) I z góry przepraszam, że nie będę sprawozdawał w kolejnych wydaniach lokalnych gazet przebiegu sesji, aby - jak niektórzy - w ogóle zaistnieć... (Zresztą jak dotąd sesje strasznie nudne - ale jak może być inaczej, jeśli sporo tam aktorów, realizujących opanowane do perfekcji wcześniej gesty i ruchy; i to tak, że nawet skroń się nie zmarszczy, a długopis w ręce nie zatrzęsie...- uwaga! to miał być żart - wyprzedzam wypadki)
***
I chciałoby się tylko powiedzieć: "jakiegoście mnie wybrali, takiego mnie macie".

# hmmm

16.12.2006 19:46

niestety

REKLAMA

# ciekawy

16.12.2006 23:02

Nadal nie znamy nazwisk tych notabli odznaczanych przez OPS !!!

# 7777777

17.12.2006 19:46

Bartku tak trzymać.
Popieram Cię w całej rozciągłości zagadnienia.
Mandatu nikt Ci nie odbierze. Aby coś zmienić należy krzyczeć (mówić szeroko do społeczeństwa).

# yyy

17.12.2006 21:04

Czytając wypowiedzi p.Włodkowskiego, w których deklaruje niezależność poglądów i wyrażanie krytyki niezależnie kogo w Radzie miałaby dotyczyć niewykluczając szefa Gospodarności (którego styl zarządzania nadal odbija się piętnem na urzędzie)jest godne podziwu. Kadencja się dopiero zaczęła, zobaczymy czy to się przełoży na praktykę, czas pokaże czy wytrwa, czy też jest to częścią jakiejś gry.
Mimo moich wcześniejszych uwag, życzę
p. Włodkowskiemu żeby był orędownikiem słusznych spraw bez względu na to komu musiałby się narazić.

REKLAMA

# piotrek

17.12.2006 22:42

Ja bym ich odznaczył, tak jak głównego bohatera - kunta kinte....na pleckach.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy