REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

kamień pod prysznicem

 Mantyna

29.07.2015 13:52

dzień dobry, mam problem z kamieniem pod prysznicem w łazience który osadza się tworząc brzydkie zacieki na szybkach kiedy woda wysycha po każdym prysznicu. nie wiem co jest przyczyną ale w starym miejscu zamieszkania tak nie miałam. teraz minął ok rok od zamieszkania i w efekcie drzwiczki kabiny wyglądają fatalnie bo po myciu jeden prysznic nie robi różnicy ale po drugim już tworzą się te charakterystyczne plamkki. co z tym zrobuić? boję się że niedługo kabina będzie w końcu do wymiany bo to widać że z miesiąca na miesiąc to wyglada cora z gorzej

# gujawa

04.08.2015 15:17

Hmm..u nas był problem z czarnymi kropeczkami ale wydaje mi się, że tak naprawdę we wszystkim chodzi o dużą wilgotność i to, co ta woda przenosi ze sobą. U mnie był to grzybek a u ciebie cząsteczki twardej wody. Przede wszystkim uważaj, żeby nie myć szkła czymś chropowatym, bo wtedy te minimalne rowki jakby jeszcze łatwiej zanieczyścić i ma się na czym ten kamień osadzać jeszcze bardziej. Najlepiej byłoby powłokę jakąś na to naciągnąc tak jak się wypełnia poryzany lakier na samochodzie taką kredką woskującą.

# fusy

10.08.2015 15:12

a może po prostu wietrzyć dużo? ja nie mam okna w lazience i przez to mi się na suficie grzyb pojawił i zlikwidowaliśmy go i przestaliśmy zamykać drzwi od łazienki kiedy jest nieużywana i problem rozwiązany. może ścianki też by szybciej schły zamiast przechowywać tą wodę i wtedy byłoby lepiej?

REKLAMA

 annecckka29

10.08.2015 19:09

Fajnie fajnie, ważne że jest duży wybór..

# Muł

11.08.2015 11:26

Kobiety miłe memu sercu, dlatego właśnie faceci się powinni takimi rzeczami zajmować! Jakby szybciej zasychały to razem z tym mydłem przecież! Więc chodzi o to, żeby ta woda z osadem w ogóle się ścianek nie trzymała i świetnym tropem była powłoka - jak ktoś ma wtyki w produktach przemysłowych to może hydrofob sobie sam położyć ale tej ze sklepów ogólnodostępnych nie polecam bo słabizna straszna. Lepiej już wziąć firmę, ja brałem purity warsaw więc o innych pisać nie będę bo nie znam. Wpadli, wyczyścili prysznic bo nie była to nówka sztuka, pokryli i wlepili gwarancję na to. Woda się nie trzyma więc ani mi sie grzyb nie plęgnie, a też okna nie mam w łazience ani nic innego.

# kanikuly

31.10.2015 16:52

Nie mam pewności co zrobić. Poleciłabym kontakt ze specjalistą i odpowiednie środki stąd

 Jogatra

01.11.2015 00:14

Ja właśnie oglądam wanny i aż się boję ile będzie zachodu z dbaniem o nie. Teraz mam starą i aż tak nie przeżywam :D

# kolesia

23.05.2016 15:25

Dlatego warto mieć zamontowane dobrej klasy panele prysznicowe wtedy kłopotów nie ma.

# pomruk

15.05.2017 15:39

Kolesia, to prawda. Również jestem zdania, że warto montować sprzęt wysokiej klasy, zwłaszcza taki, który wiemy, że będzie nam służył na lata. Bardzo ładne panele są na tej stronie, którą przywołujesz. A jak podoba Ci się taka deszczownica kaskadowa?

# pomruk

15.05.2017 15:42

Kolesia, to prawda. Również jestem zdania, że warto montować sprzęt wysokiej klasy, zwłaszcza taki, który wiemy, że będzie nam służył na lata. Bardzo ładne panele są na tej stronie, którą przywołujesz. A jak podoba Ci się taki panel natryskowy bez termostatu?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA