REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Kamica nerkowa

# pekt34

08.09.2016 11:40

Witam, Stwierdzono u mnie 6 lat temu kamienie nerkowe szczawianowo-wapniowe. Leczę się u urologa i nie ma poprawy,mam kilka kamieni na jednej oraz na drugiej nerce. Nadmienię że w przeciągu tego czasu parę mi zeszło. Kamienie są bardzo ostre(jak szkło) i niestety mogą mi powoli zniszczyć nerki. Lekarz obecnie zalecił mi tylko profilaktykę: dużo płynów i leki rozkurczające i przyśpieszające oddawanie mocz. Stwierdził że są zbyt małe by je rozbić.Wielkości to są do 1 cm. Co robić?.

# kr3

08.09.2016 12:50

Sugeruję wybrać się do innego lekarza nefrologa.Podjerzewam, że ten lekarz jest na fundusz? Niesety ale wielu lekarzy bagatelizuje tą chorobę a jest tak jak piszesz. Nieleczona kamica nerkowa moze niszcyzć nerki oraz stanowić poważne zagrożenie.
Zerknij sobie jeszcze na tą stronę:
http://chorobyukladumoczowego.pl/
Możesz sobie tutaj o tym poczytać.

# bożenka781

07.12.2018 17:39

kamica nerkowa jest bardzo bolesna ;( pamietam jak dostawalam co chwile silne bóle!! dobrze ze odkad jestem na odpowiedniej diecie, która przygotowala dla mnie pani Beata Ślebzak-Cebula pod której opieka jestem czuje sie znacznie lepiej a bóle ustały

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024