REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bemowo

REKLAMA

# Tubylec

22.11.2022 09:14

Wszyscy znamy historię osiedla, ważne teraz jest, jaka będzie jego przyszłość. Niestety chyba nikomu nie zależy na tym osiedlu, ani właścicielowi, ani dzierżawcy. Teraz jest gigantyczny i gdby nie kryzys w branży deweloperskiej, pewnie zaczęłoby się rozmontowywanie domków kawałek po kawałku.

# dddd

22.11.2022 14:25

Szkoda że ten teren tak niszczeje. Ja bym nie dorabiał jakiejść karkołomnej ideologii, bo nie ma to żadnego sensu. Jest to po prostu kimatyczny, chociaż bardzo zaiedbany fragment miasta.

# elomelo

23.11.2022 18:48

Co za brednie, osiedle profesorskie domków jednorodzinnych jest jak najbardziej zadbane, a samo osiedle bardzo czyste. Nikt niczego nie bedzie rozbieral bo osiedle jest pod konserwatorem zabytków a ostatnie spotkanie z pania naczelnik odpowiedzialna za MPZP jasno dalo do zrozumienia ze wszystko zostanie tak jak jest a dodatkowo powstana "tereny zielone" i zaden deweloper nigdy tutaj nic nie wybuduje, no chyba ze polskojezyczny rzad w uwielbieniu do banderowskiej ukrainy wpedzi nas w wojne z Rosją i wowczas Polska jak i Warszawa zaliczy powtorke z wygladu jak w 1945 roku , to wowczas dom na domku nie zostanie

REKLAMA

# Sokista

24.11.2022 09:14

Idiotyczne wywody, a zapewne chodzi o przejęcie atrakcyjnego terenu (metro !) przez dewelopera i wybudowanie kolejnego molocha.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA