REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Język angielski dla początkującego dorosłego

 Mantyna

08.12.2015 22:31

Witam serdecznie załogę,
Mimo dorodnej puli lat na koncie, postanowiłam wziąć się za naukę języka angielskiego, ponieważ wiadomo, że w dzisiejszych czasach jest on niezbędny, a mi nauka sprawi radość. Niestety nie mam w nawyku konsekwencji, toteż żeby mieć swego rodzaju "bat" nad głową potrzebuję zapisać się, zapłacić i mieć obowiązek chodzenia :) serdecznie proszę o rozsądne propozycje, ponieważ nigdy w żadnym kursie nie uczestniczyłam, na co zwrócić uwagę przy wyborze, lub zwyczajnie zaproponować i napisać dlaczego.
Dziękuję, dobranoc.

# romm

09.12.2015 11:10

Ja ma dobre doświadczenie ze szkołą speak up,uczyłem się tam na studiach, trzeba na pewno się przyłożyć ale lektorzy dużo tłumaczą, zajęcia nie są nudne, część można zrobić online.

 Virginia12

09.12.2015 14:19

Wszystkiego sie uczysz w domu. Nie chodz na zadne kursy, zacznij przede wszystkim sluchac i tylko sluchac i nic wiecej. Sluchaj tylko native speakerow normalne rozmowy naturalne a nie text booki i gramatyka. Tradycyjnym sposobem nie nauczysz sie jezyka, jak chcesz to napisz do mnie na priv albo maila to Ci powiem co i jak trzeba robic zeby zaledwie w kilka miesiecy ogarnac dobrze jezyk. Codzienne wylacznie sluchanie 1 godzina dziennie działa niesamowite postepy.

REKLAMA

# kasztanek

14.12.2015 17:59

on line to są całe kursy jak ktoś chce ale jak nie ma nawyku takiego to raczej jej to nic nie da. ze szkół skrivanek - dużo takich urozmaiceń jak filmy, gazety i pogadanek o takich bieżących sprawach. Własnie brak formalnej atmosfery motywował mnie bardzo do nauki. A i w moim wieku ważne, żeby nie było obowiązku siedzenia w domu z robotą, bo nie mam na to zwyczajnie czasu.

# korik77

30.12.2015 21:41

Może Pi School? Bardzo fani nauczyciele, ciekawe zajęcia no i wysoki poziom nauki - dlatego się na nich zdecydowałam.uważam, że warto w siebie inwestować - bez języków i inwestycji w wiedzę nie ma szans na dobrą przyszłość

# koni1

21.01.2016 11:40

ja proponuje niedrogi kurs e-learningowy www.bellsenglishcourse.pl

REKLAMA

 bernadetta

25.01.2016 07:58

Jeśli chodzi o to na co powinnaś zwrócić uwagę to zacznij od liczebności grupy :). Wolisz jeśli na zajęciach jest kameralnie i przychodzi na nie tylko kilka osób czy może nie przeszkadza Tobie większa ilość osób? Kolejna rzecz to dowiedz się czy w danej szkole językowej w ramach kursu, który Ciebie interesuje są prowadzone zajęcia z native speakerami :). To ma naprawdę duże znaczenie przy nauce konwersacji.

# AniaZwzgórza

09.02.2016 15:13

Ja też późno się wzięłam za naukę języka :) Ale jak to mówią nigdy nie jest za późno. raz w tygodniu jeżdżąc do domu chodzę na http://www.eurodialog.pl/oferta/jezyk/en jest kawałek drogi od Warszawy ale i tak codziennie jeżdżę do domu pociągiem tam....

# Iwona_88

29.02.2016 17:34

Bardzo dobrą szkołą jest Pi School. Zaczynałam u nich podstawy i jestem bardzo zadowolona z tego całego nauczania. Wszystko bardzo fajnie - efektywne zajęcia, fajni nauczyciele i bardzo dobrej wielkości grupy. dla mnie wszystko ok

REKLAMA

 Miro

10.03.2016 10:30

Jak jesteś początkująca to szkoda kasy na szkoły językowe. Tam warto pójść na wyższy poziom jak się już trochę poduczysz. Ja sam tak zrobiłem z hiszpańskim. Zacząłem sam od metody emila Krebsa z krebsmethod.com . to zwykła płyta z nagraniami. wystarczy powtarzać za lektorem i podstawy języka masz już opanowane. a dopiero potem postanowiłem iść na zajęcia. Mi się wydaje , ze tak najlepiej,

# Anka_78

24.05.2016 18:14

Miro - nie zgodzę sie z Tobą. samemu ciężko ogarnąć język jak sie nie wie nic. Też chodziłam do Pi School i świetnie przygotowali mnie do egzaminu z języka - dzięki niemu teraz mam świetną pracę i zarabiam dobrą kasę. gdyby nie oni sama bym tego tak szybko i tak dobrze nie ogarneła

# chrapidelko

31.10.2016 00:01

Zgadzam sie z Anką . wiem to sama po sobie , samemu to sie mozna uczyć na zajęcia . a wręcz nawet trzeba na jakies testy czy cos . ja uczęszczam do pi school , i ucze się angielskiego drugi rok . moi takim językiem , który wczęsniej umiałam i umiem nadal to jest niemiecki . po jakims czasie stwierdziła ze dobrze by było gdybym umiala tez angielski ;) wybrałam sobie możliwość by to lektor do mnie przyjeżdżał na zajęcia ;)

REKLAMA

# Pillka

14.11.2016 23:32

no wlasnie w Pi school mają różne języki - myślę ze to jest fajne ze ma się wybór. a tym bardziej jak native prowadzi zajęcia i ma się przez te dwie godziny kontakt tylko z jezykiem zagranicznym!

# Nemma

31.12.2016 19:33

Pi School jest fajne - chodziłam tam na normalny kurs angielskiego a teraz przeniosłam się na biznesowe! i fakt - wiele nauki jest ale warto bo to chodzi o moją przyszłość!

 Jan43j

01.01.2017 17:22, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 09.01.2017 17:45

a ile taki kurs kosztuje
_________________
http://www.sexy.co.uk

REKLAMA

# Duddek

25.03.2017 18:25

a no wlasnie, ciekawe ile kosztuje i czy ceny są konkurencyjne...słyszałam ze miewaja czesto jakieś promo. warto się zapoznać z ofertą szkoły chyba!

# Picie

08.05.2017 11:04

W Gliwicach mają fajną szkołę, www.linguastrefa.pl ,prowadzą kursy angielskiego na naprawdę świetnym poziomie, dostosowane do uczestników.

 nanka

30.11.2018 17:56

Teraz jest mnustwo kursów online do nauki języków. Mi koleżanka doradziła fajny sposób, czytanie książek po angielsku. Początkowo wystarczy tłumaczyć sobie słowa, których nie znamy, a pod koniec książki już jakoś idzie - przyjemne z pożytecznym. Oczywiście najpierw przydałoby się trochę podstaw z gramatyki. Ale tak naprawdę języka można się nauczyć mieszkając chociaż jakiś czas za granicą i używają języka w mowie. Mi dwutygodniowy https://villamarestate.com/blog/ dał więcej niż kilka miesięcy wkuwania.

REKLAMA

# Majka2312

16.09.2019 15:11

Sprawdź sobie tutlo. Mają bardzo fajną ofertę. Wszystko tak dostosowane pod klienta, aby każdy kto tylko chce się uczyć mógł to robić;)

# Gochan74

03.12.2023 06:33

Rzuć okiem sobie na tego bloga https://bs-ict.pl/pl/blog/jakiego_jezyka_warto_sie_uczyc_jezyki_obce_w_pigulce, masz na nim wiele praktycznych porad ułatwiających naukę języka.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA