REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Język angielski dla początkującego dorosłego

 Mantyna

08.12.2015 22:31

Witam serdecznie załogę,
Mimo dorodnej puli lat na koncie, postanowiłam wziąć się za naukę języka angielskiego, ponieważ wiadomo, że w dzisiejszych czasach jest on niezbędny, a mi nauka sprawi radość. Niestety nie mam w nawyku konsekwencji, toteż żeby mieć swego rodzaju "bat" nad głową potrzebuję zapisać się, zapłacić i mieć obowiązek chodzenia :) serdecznie proszę o rozsądne propozycje, ponieważ nigdy w żadnym kursie nie uczestniczyłam, na co zwrócić uwagę przy wyborze, lub zwyczajnie zaproponować i napisać dlaczego.
Dziękuję, dobranoc.

# romm

09.12.2015 11:10

Ja ma dobre doświadczenie ze szkołą speak up,uczyłem się tam na studiach, trzeba na pewno się przyłożyć ale lektorzy dużo tłumaczą, zajęcia nie są nudne, część można zrobić online.

 Virginia12

09.12.2015 14:19

Wszystkiego sie uczysz w domu. Nie chodz na zadne kursy, zacznij przede wszystkim sluchac i tylko sluchac i nic wiecej. Sluchaj tylko native speakerow normalne rozmowy naturalne a nie text booki i gramatyka. Tradycyjnym sposobem nie nauczysz sie jezyka, jak chcesz to napisz do mnie na priv albo maila to Ci powiem co i jak trzeba robic zeby zaledwie w kilka miesiecy ogarnac dobrze jezyk. Codzienne wylacznie sluchanie 1 godzina dziennie działa niesamowite postepy.

REKLAMA

# kasztanek

14.12.2015 17:59

on line to są całe kursy jak ktoś chce ale jak nie ma nawyku takiego to raczej jej to nic nie da. ze szkół skrivanek - dużo takich urozmaiceń jak filmy, gazety i pogadanek o takich bieżących sprawach. Własnie brak formalnej atmosfery motywował mnie bardzo do nauki. A i w moim wieku ważne, żeby nie było obowiązku siedzenia w domu z robotą, bo nie mam na to zwyczajnie czasu.

# korik77

30.12.2015 21:41

Może Pi School? Bardzo fani nauczyciele, ciekawe zajęcia no i wysoki poziom nauki - dlatego się na nich zdecydowałam.uważam, że warto w siebie inwestować - bez języków i inwestycji w wiedzę nie ma szans na dobrą przyszłość

# koni1

21.01.2016 11:40

ja proponuje niedrogi kurs e-learningowy www.bellsenglishcourse.pl

REKLAMA

 bernadetta

25.01.2016 07:58

Jeśli chodzi o to na co powinnaś zwrócić uwagę to zacznij od liczebności grupy :). Wolisz jeśli na zajęciach jest kameralnie i przychodzi na nie tylko kilka osób czy może nie przeszkadza Tobie większa ilość osób? Kolejna rzecz to dowiedz się czy w danej szkole językowej w ramach kursu, który Ciebie interesuje są prowadzone zajęcia z native speakerami :). To ma naprawdę duże znaczenie przy nauce konwersacji.

# AniaZwzgórza

09.02.2016 15:13

Ja też późno się wzięłam za naukę języka :) Ale jak to mówią nigdy nie jest za późno. raz w tygodniu jeżdżąc do domu chodzę na http://www.eurodialog.pl/oferta/jezyk/en jest kawałek drogi od Warszawy ale i tak codziennie jeżdżę do domu pociągiem tam....

# Iwona_88

29.02.2016 17:34

Bardzo dobrą szkołą jest Pi School. Zaczynałam u nich podstawy i jestem bardzo zadowolona z tego całego nauczania. Wszystko bardzo fajnie - efektywne zajęcia, fajni nauczyciele i bardzo dobrej wielkości grupy. dla mnie wszystko ok

REKLAMA

 Miro

10.03.2016 10:30

Jak jesteś początkująca to szkoda kasy na szkoły językowe. Tam warto pójść na wyższy poziom jak się już trochę poduczysz. Ja sam tak zrobiłem z hiszpańskim. Zacząłem sam od metody emila Krebsa z krebsmethod.com . to zwykła płyta z nagraniami. wystarczy powtarzać za lektorem i podstawy języka masz już opanowane. a dopiero potem postanowiłem iść na zajęcia. Mi się wydaje , ze tak najlepiej,

# Anka_78

24.05.2016 18:14

Miro - nie zgodzę sie z Tobą. samemu ciężko ogarnąć język jak sie nie wie nic. Też chodziłam do Pi School i świetnie przygotowali mnie do egzaminu z języka - dzięki niemu teraz mam świetną pracę i zarabiam dobrą kasę. gdyby nie oni sama bym tego tak szybko i tak dobrze nie ogarneła

# chrapidelko

31.10.2016 00:01

Zgadzam sie z Anką . wiem to sama po sobie , samemu to sie mozna uczyć na zajęcia . a wręcz nawet trzeba na jakies testy czy cos . ja uczęszczam do pi school , i ucze się angielskiego drugi rok . moi takim językiem , który wczęsniej umiałam i umiem nadal to jest niemiecki . po jakims czasie stwierdziła ze dobrze by było gdybym umiala tez angielski ;) wybrałam sobie możliwość by to lektor do mnie przyjeżdżał na zajęcia ;)

REKLAMA

# Pillka

14.11.2016 23:32

no wlasnie w Pi school mają różne języki - myślę ze to jest fajne ze ma się wybór. a tym bardziej jak native prowadzi zajęcia i ma się przez te dwie godziny kontakt tylko z jezykiem zagranicznym!

# Nemma

31.12.2016 19:33

Pi School jest fajne - chodziłam tam na normalny kurs angielskiego a teraz przeniosłam się na biznesowe! i fakt - wiele nauki jest ale warto bo to chodzi o moją przyszłość!

 Jan43j

01.01.2017 17:22, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 09.01.2017 17:45

a ile taki kurs kosztuje
_________________
http://www.sexy.co.uk

REKLAMA

# Duddek

25.03.2017 18:25

a no wlasnie, ciekawe ile kosztuje i czy ceny są konkurencyjne...słyszałam ze miewaja czesto jakieś promo. warto się zapoznać z ofertą szkoły chyba!

# Picie

08.05.2017 11:04

W Gliwicach mają fajną szkołę, www.linguastrefa.pl ,prowadzą kursy angielskiego na naprawdę świetnym poziomie, dostosowane do uczestników.

 nanka

30.11.2018 17:56

Teraz jest mnustwo kursów online do nauki języków. Mi koleżanka doradziła fajny sposób, czytanie książek po angielsku. Początkowo wystarczy tłumaczyć sobie słowa, których nie znamy, a pod koniec książki już jakoś idzie - przyjemne z pożytecznym. Oczywiście najpierw przydałoby się trochę podstaw z gramatyki. Ale tak naprawdę języka można się nauczyć mieszkając chociaż jakiś czas za granicą i używają języka w mowie. Mi dwutygodniowy https://villamarestate.com/blog/ dał więcej niż kilka miesięcy wkuwania.

# Majka2312

16.09.2019 15:11

Sprawdź sobie tutlo. Mają bardzo fajną ofertę. Wszystko tak dostosowane pod klienta, aby każdy kto tylko chce się uczyć mógł to robić;)

# Gochan74

03.12.2023 06:33

Rzuć okiem sobie na tego bloga https://bs-ict.pl/pl/blog/jakiego_jezyka_warto_sie_uczyc_jezyki_obce_w_pigulce, masz na nim wiele praktycznych porad ułatwiających naukę języka.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy