REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jeszcze o dzikach

 jogger007

22.06.2009 11:02

No i potwierdza się to co Echo napisało ostatnio w temacie dzików. W sobotę rano, gdzieś tak o 7-ej, jechałem samochodem przez las Wałuszewską i co zobaczyłem? Ładne stadko kilka dorosłych dzików oraz stadko około 20 warchlaków. Ryły ściólkę tuż przy asfalcie. Przejechałem powolutku i na szczęście nie zaatakowały tylko lochy odprowadziły mnie czujnym wzrokiem. To już moje 2 spotkanie z dizkami na tej drodze. Pierwszy raz w 2008 r. wracałem z wigilii wówczas mało nie doszło do kolizji z watahą kilkunastu dzików spokojnie przechodzącą sobie na drugą stronę ulicy. Jak tak dalej pójdzie to Kaznowski zamiast tramwaju wodnego będzie mógł na ZB oferować innąatrakcję - polskie safari czyli obserwacja dzików z samochodu na żywo.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

22.06.2009 11:17

... spokojnie przechodzily, jak ludzie, widzisz sam, swinie, a umialy spokojnie, a ty... pijany w cztery d... py swiateczny polski kierowco, na co liczyles ? Co ? Bandyto ?

# leśny ludzik

22.06.2009 18:31

Masz Matko rację .Napewno zostawił rodziców przy stole którzy przy wysilku Prowidenta (ponoć bez oprocentowania ) zabezpieczyli mu dobry pełen rarytasów polski stół i gnał Wałuszewską może do dziewczyny a może do chłopaka.Rodzice zapewne płakali po wyjściu utracjusza chcieli mu przecież stworzyć w ten jeden wieczór raj.
Dziki zachowały się z godnośącią. Nie rzucił im nawet kęsa razowca.Inni w ten wieczór zwierzynie robią ho,ho,ho.
One dały mu odczuć że go nie widzą a może lekko gazując dały mu odczuć co wart.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy