REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

JERZY SMOCZYŃKI -NIECH ŻYJE.

# KOBIAŁKA

30.06.2005 14:16

Niech żyje 1oo lat i buduje naszą kochaną Kobiałkę.

# sympatyk

03.07.2005 21:09

Burmistrz Smoczyński od zawsze dbał o swoją ojcowiznę /Kobiałkę/ ja go rozumiem.

# radna

03.07.2005 21:14

To jest nepotyzm.Nie dba o całą Białołękę tylko o swoją Kobiałkę.

REKLAMA

# realistka Jadzia.

03.07.2005 21:19

A ja Smoczyńskiemu nie wierzę jak psu.Wie coś na ten temat każdy kto chociaż raz z nim rozmawiał.

# Ola

04.07.2005 08:53

a bo to wykształcony dyplomata, przecież po jakiś rolniczych szkołach, to co się dziwisz ?

# dyl.

04.07.2005 11:58

realistko -Jadziu.Przypomnialaś mi tą historię (psią ) naszego burmistrza.Jak to nasz burmistrz prowadził hodowlę psów które oprócz tego że strzegły swego pana na ziemi to jeszcze obserwowały niebo przed meteorytami.Teraz to modne,a może już wtedy burmistrz- pan czując zagrożenie zdjął psu swemu dach znad głowy.Oczywiście na lato i zimę.Pani z Towarzystwa opieki nad zwierzętami opisała tę hodowle w gazecie.no musiał chłop biedę przykryć.Na marginesie to ciekaw jestem jak się ta biedaczka czuje.

REKLAMA

# Nauczycielka.

10.07.2005 18:10

Żyje dobrze dotąd , aż wreszcie odwoła go Pan Prezydent Kaczyński.A ma za co odwołać Smoczyńskiego.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe