REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

JERZY SMOCZYŃKI -NIECH ŻYJE.

# KOBIAŁKA

30.06.2005 14:16

Niech żyje 1oo lat i buduje naszą kochaną Kobiałkę.

# sympatyk

03.07.2005 21:09

Burmistrz Smoczyński od zawsze dbał o swoją ojcowiznę /Kobiałkę/ ja go rozumiem.

# radna

03.07.2005 21:14

To jest nepotyzm.Nie dba o całą Białołękę tylko o swoją Kobiałkę.

REKLAMA

# realistka Jadzia.

03.07.2005 21:19

A ja Smoczyńskiemu nie wierzę jak psu.Wie coś na ten temat każdy kto chociaż raz z nim rozmawiał.

# Ola

04.07.2005 08:53

a bo to wykształcony dyplomata, przecież po jakiś rolniczych szkołach, to co się dziwisz ?

# dyl.

04.07.2005 11:58

realistko -Jadziu.Przypomnialaś mi tą historię (psią ) naszego burmistrza.Jak to nasz burmistrz prowadził hodowlę psów które oprócz tego że strzegły swego pana na ziemi to jeszcze obserwowały niebo przed meteorytami.Teraz to modne,a może już wtedy burmistrz- pan czując zagrożenie zdjął psu swemu dach znad głowy.Oczywiście na lato i zimę.Pani z Towarzystwa opieki nad zwierzętami opisała tę hodowle w gazecie.no musiał chłop biedę przykryć.Na marginesie to ciekaw jestem jak się ta biedaczka czuje.

REKLAMA

# Nauczycielka.

10.07.2005 18:10

Żyje dobrze dotąd , aż wreszcie odwoła go Pan Prezydent Kaczyński.A ma za co odwołać Smoczyńskiego.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break