REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# ulas

23.11.2020 20:04

Świetna. Poprosimy taką również na Tarchominie :)

# observer

23.11.2020 21:24

Tutaj już nie ma miejsca. Żabka jest wszechobecna; trzeba zbudować chociaż kawałek nowego osiedla.

# aZAZEL

24.11.2020 09:34

Muszę powiedzieć iż ta żabka jest moim sklepem najbliżej domu więc często korzystam. Od razu uwaga montaż szyb w lodówkach i otwieranie ich przez czujniki fajne ale... Jest zawsze ale. Sklep jest wąski więc lodówki stojące w głównym ciągu komunikacji oteiraja się samoistnie gdy ktoś tylko przechodzi. Niestety przejścia są wąskie i wydaje mi się że inaczej się nie da ale ciągłe otwieranie i zamykanie lodówek raczej jest bardzo wkurzające dla obsługi no i strata prądu. . Chyba żeby przestawić lodówkę w inne miejsce. Ale reszta IMPRESIVE

REKLAMA

# Kic

25.11.2020 00:28

I palety z towarem też stoją na sklepie pomiędzy półkami?

# ANNA CROMA FINANSOWANIE

30.11.2020 18:35

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci
UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy