REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# ulas

23.11.2020 20:04

Świetna. Poprosimy taką również na Tarchominie :)

# observer

23.11.2020 21:24

Tutaj już nie ma miejsca. Żabka jest wszechobecna; trzeba zbudować chociaż kawałek nowego osiedla.

# aZAZEL

24.11.2020 09:34

Muszę powiedzieć iż ta żabka jest moim sklepem najbliżej domu więc często korzystam. Od razu uwaga montaż szyb w lodówkach i otwieranie ich przez czujniki fajne ale... Jest zawsze ale. Sklep jest wąski więc lodówki stojące w głównym ciągu komunikacji oteiraja się samoistnie gdy ktoś tylko przechodzi. Niestety przejścia są wąskie i wydaje mi się że inaczej się nie da ale ciągłe otwieranie i zamykanie lodówek raczej jest bardzo wkurzające dla obsługi no i strata prądu. . Chyba żeby przestawić lodówkę w inne miejsce. Ale reszta IMPRESIVE

REKLAMA

# Kic

25.11.2020 00:28

I palety z towarem też stoją na sklepie pomiędzy półkami?

# ANNA CROMA FINANSOWANIE

30.11.2020 18:35

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci
UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break