REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Janosikowe dla Białołęki

# tarchomin

21.05.2009 21:38

Gratuluję artykułu! Wreszcie ktoś wyraźnie powiedział, że Pani Prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Walc, ma w głębokim poważaniu Białołękę. Dlaczego pieniądze z UE na most, zostały przeznaczone na inne cele i to nie w naszej dzielnicy?
Myślę, że Pani Prezydent zapomniała o poparciu udzielonym jej przez mieszkańców Białołęki. Gdyby nie nasze głosy nie pełniłaby tej funkcji!!!!! Przypomni sobie o nas podczas następnych wyborów - ale wtedy nikt nie nabierze się na obiecanki - typu most + metro et cetera!.

# Wiesia z Mezem

22.05.2009 09:44

... cieszymy sie z Moim Mezem, Edwardem. Tak, to trzeba bylo wreszcie wyraznie powiedziec ! Jeszcze w czasie sniadania , Edward wzial mnie za reke i przytrzymal mocno... dostrzeglam w jego wzroku radosc i nadzieje. Siedzielismy przez chwile oboje w milczeniu i juz mialam zaintonowac "Barke", ale Edward gestem reki nakazal mi trwac w ciszy. Byla taka, ze zdawalo mi sie, ze slysze bicie wlasnego serca, dopiero po chwili pojelam, ze to Krogulska spod 17-stki przygotowuje sie do niedzielnego Nabozenstwa umartwiajac cialo monotonnym biciem glowa o sciane. Poniewaz mieszka w szczycie od tego jej umartwienia odpadlo ocieplenie styropianowe od sciany na zewnatrz, ufundowane w kredycie przez bank i jeszcze nie splacone, a ona sama, nie powiem, przeciez slychac bylo, tez pare razy doszla...
A Wy, zrobilyscie sobie kiedys tak, Dziewczyny ?

# Tecza

22.05.2009 23:05

Wiesiu, ciekawe kto u Was jest mamusią a kto tatusiem, no Pa, do zobaczenia na paradce.

REKLAMA

# Wiesia z Mezem

24.05.2009 22:09

... oczywiscie, ze bedziemy z Edwardem na procesji 11 czerwca. Do zobaczenia, Kolezanko
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break