REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jakiego fryzjera polecacie ?

# Renat35

24.08.2021 13:32

Jeśli macie jakieś sprawdzone miejsce, gdzie ewentualnie z usług fryzjera można skorzystać w Warszawie czy gdzieś w okolicach to dajce znać. Potrzebuje miejsca, gdzie będę się mogła wybrać na czesanie przed weselem koleżanki, do tej pory zawsze w swojej macierzystej okolicy chodziłam do fryzjerki i tutaj właściwie w ciemno musze wybierać. Jeśli ewentualnie będzie można w danym salonie zrobić paznokcie to też byłoby super.

# Madzia66

02.09.2021 11:52

Na pewno na salon Nika można liczyć, bo gwarantują profesjonalne podejście, świetne fryzjerki z doświadczeniem. Można liczyć nie tylko na pięknie zrobioną fryzurę, ale również na profesjonalną pomoc z ich strony jeśli chodzi o podpowiedzi, dzięki którym lepiej będzie można zadbać o fryzurę. To na pewno istotnie będzie ułatwiało wykonanie właściwej fryzury.

# ortega

21.01.2022 12:35

Ja chodzę do świetnej Pani fryzjer na Ursynów. Włosy zawsze mam ścięte perfekcyjnie, a mam trudne do ogarnięcia, bo zacząłem łysieć i widać prześwity. Na szczęście zawsze po wyjściu z salonu moje włosy wyglądają zdecydowanie lepiej, niż są w rzeczywistości, dlatego śmiało go polecam. Nazywa się CORTE DEL SOLE Pozdrawiam.

REKLAMA

# serena11

26.02.2022 19:45

chodzę od ponad roku do Magii Blondu na Sarmacką, polecam Danusię i Kingę, obydwie świetne. Przeszłam u nich metamorfozę z brązu na blond, włosy są dalej w świetnej kondycji

# małałyga

12.09.2022 18:51

Myślę, że przede wszystkim bardzo wiele jeszcze zależy od tego dla kogo ma być ten fryzjer i ja jestem przekonana, że przede wszystkim https://www.fryzjerkowo.pl/ jest bardzo ważny. Muszę dodać, że sama niedawno właśnie go szukałam dla mojego dziecka i na całe szczęście udało mi się go znaleźć.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy