REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Jakie polecacie firmy przeprowadzkowe w Warszawie?

 TomaszKapusta

06.03.2018 11:26

Jakie Polecacie firmy przeprowadzkowe w Warszawie ?

# Moczkałowski

06.03.2018 18:40

Tomasz Kapusta głowa pusta. Pomyliłeś fora geniuszu.

# milena

22.10.2018 12:38

Polecam firmę Wiki transport prywatny :) Sama korzystałam z ich usług z polecenia znajomej.

REKLAMA

# ponotro

20.11.2018 22:14

A kojarzycie firmę Japa&Co. Oni są naprawdę dobrzy, jeżeli chodzi o przeprowadzki. Nawet kartony Ci załatwią, jak będziesz potrzebować. Ogólnie są przygotowani na wszystko ;)

# srapa japa

21.11.2018 09:51

ogólnie są przygotowani, żeby cię maksymalnie wydoić z kasy, nie polecam nikomu

# zientek33

31.01.2019 17:43

#milena napisał(a) 22.10.2018 12:38
Polecam firmę Wiki transport prywatny :) Sama korzystałam z ich usług z polecenia znajomej.
bardzo profesjonalna firma, byłem zadowolony z ich usług

REKLAMA

# porrto

26.07.2019 11:03

Nie wierzę, że ktoś jest niezadowolony z usług firmy Japa&Co. Działają mega profesjonalnie i są zawsze przygotowani. No i wcale nie mają wysokich cen, także nie wiem na co tu narzekać.

# ywonna

26.07.2019 11:51

ogólnie są przygotowani, żeby cię maksymalnie wydoić z kasy, nie polecam nikomu

# kafca

19.11.2019 11:01

No co Ty! Japa&Co to jedna z lepszych firm, a przecież przed przeprowadzką podają Ci dokładną wycenę, to od początku wiesz, ile musisz zapłacisz.

REKLAMA

# Nikkor

20.01.2020 14:48

Kafca zgadzam się z Tobą. Jeszcze teraz do końca lutego maja super promocję. Zamów usługę do końca lutego a dostaniesz -20% rabatu. Także super okazja, jeśli potrzebujesz firmy do przeprowadzki to to jest dobry moment ;)

# kotalo

27.04.2020 10:27

Patrzcie tutaj - adexim.com.pl
Pewniacy. U nas organizowali dużą przeprowadzkę i wszystko obyło się bez jakichkolwiek komplikacji. Realizacja na czas, punktualnie, bez szkód, wszystko w takim samym stanie, jakie wyszło z biura, trafiło do nowego. A koszty to zależą od wielu kwestii, więc nie ma co się nastawiać, że to kosztuje tyle i tyle.

# depots

30.07.2020 10:17

Adexim - na pewno pomogą i powinni wszystko ogarnąć. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, z jakiego piętra przenoszone są rzeczy, czy jest winda, ile tych rzeczy, czy wymagają zabezpieczania i tak dalej. Generalnie odradzam samodzielne organizowanie przeprowadzek, bo to jest naprawdę trudne.

REKLAMA

# perdita

18.08.2020 23:41

Ja polecam firmę Japa&Co. Nie ma lepszych na rynku. Wszystko zrobią za Ciebie i to za nieduże pieniądze. Mają wieloletnie doświadczenie, także można mieć pewność, że wszystko odpowiednio zabezpieczą i dowiozą bezpiecznie w wyznaczone miejsce.

# kogiel

05.11.2020 10:18

Adexim - potwierdzam, bo odwalili naprawdę kawał dobrej roboty. Ogromna ilość rzeczy, w dodatku 4 piętro bez windy. W tym również meble ze szkłem. Wszystko odbyło się jednego dnia - to była duża przeprowadzka, a mimo to się wyrobili. Jak dla mnie wykonali kawał naprawdę dobrej roboty.

# doks

24.02.2021 10:12

Z Adeximem wszystko załatwialiśmy. Poszło wzorcowo, bez opóźnień, tak, jak chcieliśmy. Ogólnie przy przeprowadzce jest tyle pracy do wykonania, że nie wyobrażam sobie zrobienia tego samodzielnie. Ogólnie - poszło wzorcowo. A im większa przeprowadzka, tym więcej może być przy niej problemów. Nie polecam tego.

REKLAMA

# dopet

28.05.2021 10:28

Adexim - wszystko w porządku. Przeprowadzka duża, ale mimo to udało się całość zorganizować bez opóźnień, a tym bardziej uszkodzeń czegokolwiek. Docelowo poszło to naprawdę zgodnie z oczekiwaniami. A organizowania takich tematów na własną rękę to ja nikomu nie życzę. Ciężko temat, tym bardziej w przypadku braku windy.

# dorociex

19.07.2021 12:54

Ja polecam serdecznie Japa & Co firma na medal. Wszystkim się zajmą, z nimi nie ma żadnego problemu, zawsze służą pomocą. Przeprowadzałem firmę, kartonów było co nie miara. A oni spakowali to wszystko w jeden samochód i dwa wielkie kartony. Nie naciągali na kolejne kursy. https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/

# kudla

21.09.2021 23:09

To prawda, firma Japa&Co nie ma sobie równych jeżeli chodzi o przeprowadzki. Zawsze przygotowani, uśmiechnięci i bardzo pomocni. Bez względu na rodzaj przeprowadzki, poradzą sobie ze wszystkim bez żadnego problemu. Oby było więcej takich firm.

REKLAMA

# takens

08.11.2021 10:13

Adexim - działa to wzorcowo, nie ma żadnych problemów, lepiej zlecać takie tematy niż bawić się w to samodzielnie. Wiem, z własnego doświadczenia, jak to wygląda i jakie pojawiają się przy tym problemy. A co wy o tym myślicie? Dla mnie organizowanie przeprowadzki na własną rękę to głupota.

# Igylla

18.01.2022 09:34

Ja mogę również polecić firmę Japa&Co. Są solidni, zawsze przygotowani i potrafią wszystko szybko ogarnąć. Są po prostu najlepsi :)

# tanita

23.03.2022 13:07

Tutaj znajdziecie dobrą firmę od przeprowadzek: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Moim zdaniem nie ma lepszych na rynku, niż oni. Są super pomocni, sympatyczni i dzięki nim, nie ma tej nerwowej atmosfery.

REKLAMA

# andria

19.07.2022 09:10

Faktycznie najlepszym wyborem będzie Japa&Co. Wystrczy zapytać tych, którzy z nimi współpracowali. Myślę, że każdy będzie ich polecał, co są profesjonalistami w każdym calu.

# mamasita

21.02.2023 16:44

No jasne, że Japa&co! Nie ma lepszej firmy od nich. Chłopaki pomogą od A do Z. Bez większych problemów czy opłat nie wiadomo za co. Ja bym się już nie przeprowadzała z nikim innym.

# segmenta

14.08.2023 14:06

Serio nie jest łatwo znaleźć firmę od przeprowadzek, która pomoże wszystkim i nie będzie kosztować majątku. Dlatego tym bardziej każdy doceni firmę Japa&Co. Bo oni są serio profesjonalistami w każdym calu. Właśnie tak powinna wyglądać współpraca z firmą przeprowadzkową, bo u nich to wygląda wzorowo.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe