REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jakie dobre sushi w Warszawie

24.09.2015 13:44 #akkd
Cześć. Widze,że nie ma tutaj takiego tematu. Gdzie warto jest Waszym zdaniem wybrać się na sushi ?
25.09.2015 06:40 #derla2
W Besuto jest smacznie. Tutaj masz ich menu: http://www.besuto.pl/menu . Lokal w centrum na Nowym Świecie ale ceny nie przerażają. W stosunku do jakości oraz wielkości porcji są naprawdę na dobrym poziomie. Często się tam stołujemy razem ze znajomymi. Odwiedziłam wiele barów sushi, niektóre są lepsze a niektóre gorsze. Zawsze jednak wracam właśnie do Besuto. Masz tam kilka fajnych promocji , z których warto byłoby skorzystać jakbyś się tam wybrał. Na przykład zniżkę 10% przy barze albo możliwość zamówienia sobie na tygodniu o wiele taniej zestawu obiadowego.
07.04.2017 13:44 #Illominka
Temat, na ktorym sie znam, i czuje, ze moge pomoc, takze cos od siebie chetnie wniose :) Generalnie jezdze od dluzszego czasu po Polsce i probuje roznych smakow. Ostatnio bylem w Warszawie, wpadlem bodajze do trzech lub czterech sushi barów. Wniosek - nigdzie nie widzialem sushi w tak niskiej cenie jak w Akashia Sushi. Myslalem, ze dostane jakies totalnie niesmaczne jedzenie, trzymane w lodówkach tygodnie lub miesiące ale bylem na prawde pozytywnie zaskoczony. Za 25zl najadlem sie na caly dzien :)
10.04.2017 16:52 #naruto
Miałam ten sam dylemat jakiś czas temu. Niby wybór ogromny, przetrząsnęłam Google, wywróciłam Pyszne chyba do góry nogami i szczerze mówiąc miałam problem ze zdecydowaniem się na jedno miejsce. Ostatecznie stanęło na tym, że zamówiłam tam, gdzie mi było najbliżej. A że jestem z Bielan to padło na Sushiberry. Pomyślałam, że przynajmniej dowóz nie będzie trwał wieki. No i miałam rację, bo rolki dostałam nawet szybciej niż oczekiwałam (jakieś 40 minut chyba to trwało). Wracając do zamówienia - wzięłam sobie akurat zestaw promocyjny, bo był o połowę tańszy. Tak pojadłam, że się potem ledwo ruszałam, ale to już szczegół. W każdym razie sushi wymiatało pod każdym względem - od smaku po cenę, mniam :) Także polecam tę restaurację jeśli jeszcze nie znalazłeś :)
28.06.2017 16:05 #ewela
Jeśli chodzi o sushi w Warszawie to polecam wybrać się do Nanaki Sushi!!Super sushi,super obsługa i super klimat sprawiają, że często u nich jadam i jestem bardzo zadowolony!
REKLAMA
28.06.2017 16:06 #ewela44
Jeśli chodzi o sushi w Warszawie to polecam wybrać się do Nanaki Sushi!!Super sushi,super obsługa i super klimat sprawiają, że często u nich jadam i jestem bardzo zadowolony!
27.07.2017 11:15 #Szaweł
Warto wybrać się do Sushi Wesoła!!Sushi u nich jest na prawdę rewelacyjne;)
27.07.2017 11:16 #Szaweł88
Warto wybrać się do Sushi Wesoła!!Sushi u nich jest na prawdę rewelacyjne;)
22.11.2017 10:06 #robert
Z tych lepszych restauracji sushi to w Blue City jest Tokyo Sushi. Za 50 złotych to naprawdę można tam sporo zjeść, nawet w dwie osoby. To mnie właśnie przy pierwszym kontakcie pozytywnie zaskoczyło. Próbowałem tofu z makaronem, sałatki z wodorostów, praktycznie wszystkich ryb, kawioru, smażonych krewetek. Mnóstwo rzeczy do wyboru. No i dostawy warto zlecać, bo dużo gratisów. W każdy dzień tygodnia coś innego.
22.11.2017 19:17 #Kristennoob
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
14.12.2017 15:58 Anianiania
W Warszawie więcej suszarni niż w Tokyo :P Na szczęście jest sporo wartych uwagi i można sobie wybierac style i smaki. Ja z mężem najczęściej zamawiam do domu w sushiyee, hehe jaka reklama :P Ale na prawdę jest niesamowite i w dobrej cenie! Szybko zamawiam na ich stronie, nasz faworyt to zestaw biggie - jak ten raper :P
15.12.2017 12:10 #syfiasta reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
29.08.2018 09:10 #Dazyy000
Temat dawno zamknięty, ale poczytałem trochę i muszę Wam powiedzieć, że padło tu wiele miejsc w którym sushi nie jest dobre... Jak chcecie zjeść naprawdę dobre sushi to tylko dom sushi... Ja odkąd pierwszy raz tam jadłem to nie zmieniam już lokalu., warto ! Świeżo i pysznie!
02.10.2018 09:28 #Maffeo
Dom Sushi baaaaardzo spoko. Brakuje takiego miejsca w stolicy :( Jakościowo najlepsze sushi jakie jadłem.
01.04.2019 13:38 MartynaA
Sushi Saska Kępa! Najlepszy sushi bar w stolicy!Uwielbiam u nich jadać!
REKLAMA
22.09.2019 16:49 #Rainman
Ja chodzę na sushi do Neko Sushi, bardzo mi tam smakuje. Jedna z moich ulubionych restauracji serwujących to danie, a sushi kocham niemal tak jak dobrego schabowego ;))
22.09.2019 20:17 #Anka12
#Rainman napisał(a) 22.09.2019 16:49

Ja chodzę na sushi do Neko Sushi, bardzo mi tam smakuje. Jedna z moich ulubionych restauracji serwujących to danie, a sushi kocham niemal tak jak dobrego schabowego ;))
też chodzę na neko sushi i jakos ich zestawy najbardziej mi podchodza :) są urozmaicone, ceny są niezłe, a przy tym zawsze wszystko jest świeże <3
07.11.2019 11:19 #travis
ja nie przepadam za sushi, więc nie polece ci stricte żadnej knajpy. Ale poszukaj sobie po prostu tutaj https://www.restauracja.pl/ restauracji sushi w wawie. Ja jak
09.11.2019 17:03 #Felicjaaa
Najwygodniej to w RoomService znaleźć dobre sushi, Ludzie dają serduszka temu co polecają, więc od razu wiesz co warto spróbować ;)

61/3960 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 Skup samochodów w każdym stanie. Proszę o kontakt telefoniczny 570-753-336

Sprzedam
 ,BAREK-BECZKA niezwykle oryginalny barek domowy na alkohol. Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle oryginalnych barków domowych imitujacych beczkę. Barki wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. barekdomowy.wordpress.com

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy porcelanę książki pocztówki dokumenty zdjęcia szable bagnety odznaki odznaczenia ryngrafy orzełki tel 504017418

Kupię mieszkanie
 Kupię kawalerkę bez pośredników w dzielnicach Tarchomin, Nowodwory, Praga Północ, Bródno. Do 35 m2 winda w budynku lub parter 502-935-459

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA