REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jakie dobre sushi w Warszawie

24.09.2015 13:44 #akkd
Cześć. Widze,że nie ma tutaj takiego tematu. Gdzie warto jest Waszym zdaniem wybrać się na sushi ?
25.09.2015 06:40 #derla2
W Besuto jest smacznie. Tutaj masz ich menu: http://www.besuto.pl/menu . Lokal w centrum na Nowym Świecie ale ceny nie przerażają. W stosunku do jakości oraz wielkości porcji są naprawdę na dobrym poziomie. Często się tam stołujemy razem ze znajomymi. Odwiedziłam wiele barów sushi, niektóre są lepsze a niektóre gorsze. Zawsze jednak wracam właśnie do Besuto. Masz tam kilka fajnych promocji , z których warto byłoby skorzystać jakbyś się tam wybrał. Na przykład zniżkę 10% przy barze albo możliwość zamówienia sobie na tygodniu o wiele taniej zestawu obiadowego.
07.04.2017 13:44 #Illominka
Temat, na ktorym sie znam, i czuje, ze moge pomoc, takze cos od siebie chetnie wniose :) Generalnie jezdze od dluzszego czasu po Polsce i probuje roznych smakow. Ostatnio bylem w Warszawie, wpadlem bodajze do trzech lub czterech sushi barów. Wniosek - nigdzie nie widzialem sushi w tak niskiej cenie jak w Akashia Sushi. Myslalem, ze dostane jakies totalnie niesmaczne jedzenie, trzymane w lodówkach tygodnie lub miesiące ale bylem na prawde pozytywnie zaskoczony. Za 25zl najadlem sie na caly dzien :)
10.04.2017 16:52 #naruto
Miałam ten sam dylemat jakiś czas temu. Niby wybór ogromny, przetrząsnęłam Google, wywróciłam Pyszne chyba do góry nogami i szczerze mówiąc miałam problem ze zdecydowaniem się na jedno miejsce. Ostatecznie stanęło na tym, że zamówiłam tam, gdzie mi było najbliżej. A że jestem z Bielan to padło na Sushiberry. Pomyślałam, że przynajmniej dowóz nie będzie trwał wieki. No i miałam rację, bo rolki dostałam nawet szybciej niż oczekiwałam (jakieś 40 minut chyba to trwało). Wracając do zamówienia - wzięłam sobie akurat zestaw promocyjny, bo był o połowę tańszy. Tak pojadłam, że się potem ledwo ruszałam, ale to już szczegół. W każdym razie sushi wymiatało pod każdym względem - od smaku po cenę, mniam :) Także polecam tę restaurację jeśli jeszcze nie znalazłeś :)
28.06.2017 16:05 #ewela
Jeśli chodzi o sushi w Warszawie to polecam wybrać się do Nanaki Sushi!!Super sushi,super obsługa i super klimat sprawiają, że często u nich jadam i jestem bardzo zadowolony!
REKLAMA
28.06.2017 16:06 #ewela44
Jeśli chodzi o sushi w Warszawie to polecam wybrać się do Nanaki Sushi!!Super sushi,super obsługa i super klimat sprawiają, że często u nich jadam i jestem bardzo zadowolony!
27.07.2017 11:15 #Szaweł
Warto wybrać się do Sushi Wesoła!!Sushi u nich jest na prawdę rewelacyjne;)
27.07.2017 11:16 #Szaweł88
Warto wybrać się do Sushi Wesoła!!Sushi u nich jest na prawdę rewelacyjne;)
22.11.2017 10:06 #robert
Z tych lepszych restauracji sushi to w Blue City jest Tokyo Sushi. Za 50 złotych to naprawdę można tam sporo zjeść, nawet w dwie osoby. To mnie właśnie przy pierwszym kontakcie pozytywnie zaskoczyło. Próbowałem tofu z makaronem, sałatki z wodorostów, praktycznie wszystkich ryb, kawioru, smażonych krewetek. Mnóstwo rzeczy do wyboru. No i dostawy warto zlecać, bo dużo gratisów. W każdy dzień tygodnia coś innego.
22.11.2017 19:17 #Kristennoob
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
REKLAMA
14.12.2017 15:58 Anianiania
W Warszawie więcej suszarni niż w Tokyo :P Na szczęście jest sporo wartych uwagi i można sobie wybierac style i smaki. Ja z mężem najczęściej zamawiam do domu w sushiyee, hehe jaka reklama :P Ale na prawdę jest niesamowite i w dobrej cenie! Szybko zamawiam na ich stronie, nasz faworyt to zestaw biggie - jak ten raper :P
15.12.2017 12:10 #syfiasta reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
29.08.2018 09:10 #Dazyy000
Temat dawno zamknięty, ale poczytałem trochę i muszę Wam powiedzieć, że padło tu wiele miejsc w którym sushi nie jest dobre... Jak chcecie zjeść naprawdę dobre sushi to tylko dom sushi... Ja odkąd pierwszy raz tam jadłem to nie zmieniam już lokalu., warto ! Świeżo i pysznie!
02.10.2018 09:28 #Maffeo
Dom Sushi baaaaardzo spoko. Brakuje takiego miejsca w stolicy :( Jakościowo najlepsze sushi jakie jadłem.
01.04.2019 13:38 MartynaA
Sushi Saska Kępa! Najlepszy sushi bar w stolicy!Uwielbiam u nich jadać!
REKLAMA
22.09.2019 16:49 #Rainman
Ja chodzę na sushi do Neko Sushi, bardzo mi tam smakuje. Jedna z moich ulubionych restauracji serwujących to danie, a sushi kocham niemal tak jak dobrego schabowego ;))
22.09.2019 20:17 #Anka12
#Rainman napisał(a) 22.09.2019 16:49

Ja chodzę na sushi do Neko Sushi, bardzo mi tam smakuje. Jedna z moich ulubionych restauracji serwujących to danie, a sushi kocham niemal tak jak dobrego schabowego ;))
też chodzę na neko sushi i jakos ich zestawy najbardziej mi podchodza :) są urozmaicone, ceny są niezłe, a przy tym zawsze wszystko jest świeże <3
07.11.2019 11:19 #travis
ja nie przepadam za sushi, więc nie polece ci stricte żadnej knajpy. Ale poszukaj sobie po prostu tutaj https://www.restauracja.pl/ restauracji sushi w wawie. Ja jak
09.11.2019 17:03 #Felicjaaa
Najwygodniej to w RoomService znaleźć dobre sushi, Ludzie dają serduszka temu co polecają, więc od razu wiesz co warto spróbować ;)
15.11.2019 11:02 #Yerba
Sushi wesoła, zdecydowanie najlepsze sushi, warto sprawdzić
REKLAMA
18.12.2019 11:58 #Krystian097
Mogę polecić smaczne sałatki, która mają w restauracji Nowakowski Gorąco Polecam , świeże zawsze dania i miła obsługa
08.01.2020 12:08 #kamcia
Sushi wesoła, świetne sushi z bardzo dobrymi cenami - trudno nie polecić :)
08.01.2020 12:18 #Danusiaaa
A po co komu sushi. Ja to wolę pyszną pizzę przez [url]https://pizzaportal.pl/[/url] zamówić :D
08.01.2020 12:19 #ssddefef
[url]https://www.o2.pl/[/url]

1050/4508 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA