REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jakie dobre sushi w Warszawie

# akkd

24.09.2015 13:44

Cześć. Widze,że nie ma tutaj takiego tematu. Gdzie warto jest Waszym zdaniem wybrać się na sushi ?

# derla2

25.09.2015 06:40

W Besuto jest smacznie. Tutaj masz ich menu: http://www.besuto.pl/menu . Lokal w centrum na Nowym Świecie ale ceny nie przerażają. W stosunku do jakości oraz wielkości porcji są naprawdę na dobrym poziomie. Często się tam stołujemy razem ze znajomymi. Odwiedziłam wiele barów sushi, niektóre są lepsze a niektóre gorsze. Zawsze jednak wracam właśnie do Besuto. Masz tam kilka fajnych promocji , z których warto byłoby skorzystać jakbyś się tam wybrał. Na przykład zniżkę 10% przy barze albo możliwość zamówienia sobie na tygodniu o wiele taniej zestawu obiadowego.

# Illominka

07.04.2017 13:44

Temat, na ktorym sie znam, i czuje, ze moge pomoc, takze cos od siebie chetnie wniose :) Generalnie jezdze od dluzszego czasu po Polsce i probuje roznych smakow. Ostatnio bylem w Warszawie, wpadlem bodajze do trzech lub czterech sushi barów. Wniosek - nigdzie nie widzialem sushi w tak niskiej cenie jak w Akashia Sushi. Myslalem, ze dostane jakies totalnie niesmaczne jedzenie, trzymane w lodówkach tygodnie lub miesiące ale bylem na prawde pozytywnie zaskoczony. Za 25zl najadlem sie na caly dzien :)

REKLAMA

# naruto

10.04.2017 16:52

Miałam ten sam dylemat jakiś czas temu. Niby wybór ogromny, przetrząsnęłam Google, wywróciłam Pyszne chyba do góry nogami i szczerze mówiąc miałam problem ze zdecydowaniem się na jedno miejsce. Ostatecznie stanęło na tym, że zamówiłam tam, gdzie mi było najbliżej. A że jestem z Bielan to padło na Sushiberry. Pomyślałam, że przynajmniej dowóz nie będzie trwał wieki. No i miałam rację, bo rolki dostałam nawet szybciej niż oczekiwałam (jakieś 40 minut chyba to trwało). Wracając do zamówienia - wzięłam sobie akurat zestaw promocyjny, bo był o połowę tańszy. Tak pojadłam, że się potem ledwo ruszałam, ale to już szczegół. W każdym razie sushi wymiatało pod każdym względem - od smaku po cenę, mniam :) Także polecam tę restaurację jeśli jeszcze nie znalazłeś :)

# ewela

28.06.2017 16:05

Jeśli chodzi o sushi w Warszawie to polecam wybrać się do Nanaki Sushi!!Super sushi,super obsługa i super klimat sprawiają, że często u nich jadam i jestem bardzo zadowolony!

# ewela44

28.06.2017 16:06

Jeśli chodzi o sushi w Warszawie to polecam wybrać się do Nanaki Sushi!!Super sushi,super obsługa i super klimat sprawiają, że często u nich jadam i jestem bardzo zadowolony!

REKLAMA

# Szaweł

27.07.2017 11:15

Warto wybrać się do Sushi Wesoła!!Sushi u nich jest na prawdę rewelacyjne;)

# Szaweł88

27.07.2017 11:16

Warto wybrać się do Sushi Wesoła!!Sushi u nich jest na prawdę rewelacyjne;)

# robert

22.11.2017 10:06

Z tych lepszych restauracji sushi to w Blue City jest Tokyo Sushi. Za 50 złotych to naprawdę można tam sporo zjeść, nawet w dwie osoby. To mnie właśnie przy pierwszym kontakcie pozytywnie zaskoczyło. Próbowałem tofu z makaronem, sałatki z wodorostów, praktycznie wszystkich ryb, kawioru, smażonych krewetek. Mnóstwo rzeczy do wyboru. No i dostawy warto zlecać, bo dużo gratisów. W każdy dzień tygodnia coś innego.

REKLAMA

# Kristennoob

22.11.2017 19:17

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

 Anianiania

14.12.2017 15:58

W Warszawie więcej suszarni niż w Tokyo :P Na szczęście jest sporo wartych uwagi i można sobie wybierac style i smaki. Ja z mężem najczęściej zamawiam do domu w sushiyee, hehe jaka reklama :P Ale na prawdę jest niesamowite i w dobrej cenie! Szybko zamawiam na ich stronie, nasz faworyt to zestaw biggie - jak ten raper :P

# syfiasta reklama

15.12.2017 12:10

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

REKLAMA

# Dazyy000

29.08.2018 09:10

Temat dawno zamknięty, ale poczytałem trochę i muszę Wam powiedzieć, że padło tu wiele miejsc w którym sushi nie jest dobre... Jak chcecie zjeść naprawdę dobre sushi to tylko dom sushi... Ja odkąd pierwszy raz tam jadłem to nie zmieniam już lokalu., warto ! Świeżo i pysznie!

# Maffeo

02.10.2018 09:28

Dom Sushi baaaaardzo spoko. Brakuje takiego miejsca w stolicy :( Jakościowo najlepsze sushi jakie jadłem.

 MartynaA

01.04.2019 13:38

Sushi Saska Kępa! Najlepszy sushi bar w stolicy!Uwielbiam u nich jadać!

REKLAMA

# Rainman

22.09.2019 16:49

Ja chodzę na sushi do Neko Sushi, bardzo mi tam smakuje. Jedna z moich ulubionych restauracji serwujących to danie, a sushi kocham niemal tak jak dobrego schabowego ;))

# Anka12

22.09.2019 20:17

#Rainman napisał(a) 22.09.2019 16:49
Ja chodzę na sushi do Neko Sushi, bardzo mi tam smakuje. Jedna z moich ulubionych restauracji serwujących to danie, a sushi kocham niemal tak jak dobrego schabowego ;))
też chodzę na neko sushi i jakos ich zestawy najbardziej mi podchodza :) są urozmaicone, ceny są niezłe, a przy tym zawsze wszystko jest świeże <3

# travis

07.11.2019 11:19

ja nie przepadam za sushi, więc nie polece ci stricte żadnej knajpy. Ale poszukaj sobie po prostu tutaj https://www.restauracja.pl/ restauracji sushi w wawie. Ja jak

# Felicjaaa

09.11.2019 17:03

Najwygodniej to w RoomService znaleźć dobre sushi, Ludzie dają serduszka temu co polecają, więc od razu wiesz co warto spróbować ;)

# Yerba

15.11.2019 11:02

Sushi wesoła, zdecydowanie najlepsze sushi, warto sprawdzić

# Krystian097

18.12.2019 11:58

Mogę polecić smaczne sałatki, która mają w restauracji Nowakowski Gorąco Polecam , świeże zawsze dania i miła obsługa

# kamcia

08.01.2020 12:08

Sushi wesoła, świetne sushi z bardzo dobrymi cenami - trudno nie polecić :)

# Danusiaaa

08.01.2020 12:18

A po co komu sushi. Ja to wolę pyszną pizzę przez [url]https://pizzaportal.pl/[/url] zamówić :D

# ssddefef

08.01.2020 12:19

[url]https://www.o2.pl/[/url]
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024