REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jaki samochód wybrać ?

# PATRYCJA

22.11.2004 15:53

Chcemy z mężem kupic nowe auto (dla mnie). Nie wiemy co wybrać. Mąż mysli o VOLVO dobrej klasy, mnie podoba sie sportowe BMW. Które wybrać ?.
Ps. mąż mówi, ze auto musi być mocne (konieczność dojazdów aż za Lublin do naszych stron rodzinnych).
Duże buziaki jak poradzicie.

# stajenny

22.11.2004 16:10

Patrycjo ! Jeśli jeżdzisz za Lublin do majątku Burakowo to koniecznie szofera i nowy dowód osobisty żeby Cię fornale nie rozpoznali !!!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

22.11.2004 16:11

Pati ? Merc Peczaka postoi ze trzy miesiace pod Szeratonem, wez zadzwon do Romana, niech ci podwiezie kluczyki. Tak? Skoczycie sobie ze Starym dwa razy na wioche do matki, rozpatrzysz sie, czy szybki Ci przypasuja i klima. Bo ... ... jeden wie, czy ta fura Ci podejdzie, czy nie ...

REKLAMA

# Wiesław N.

22.11.2004 16:20

Mój synek potrzebuje BMW. Jak już kupisz daj namiary.

# Patrycja

22.11.2004 18:20

Jesteście strasznie zawistni, Mnie stać na taki pojazd, a was nie i taka jest miedzy nami różnica, tzn stać mojego męża, który jest dyrektorem wielkiej korporacji. i co z tego, ze pochodzi z za Lublina. Jest i tak lepszy od was.
Pozdrawiam
Patrycja

# Wiesław N.

22.11.2004 19:07

Mój synek też ma bardzo duże dochody (niewykluczone, że Twój szanowny małżonek siedzi u niego w kieszeni), ale to nie powód żeby miał płacić za samochód.

REKLAMA

# głos ludu

22.11.2004 20:31

Czy nie stać Cię nowobogacka na doradców?Jeśli Twój Pan jest zza Lublina i pozwala Tobie pytać tych biedaków z Białołęki jaką furą masz śmigać przed sąsiadami to napewno skończył KUL i tylko Cię finansuje -o piękna, lub Jego tata to jakiś...

# Gemini

22.11.2004 21:21

Nie karmić trolla!

# Mieszkaniec

23.11.2004 08:36

Niczym scena z filmu "Poszukiwany, poszukiwana": lewy bark wysunięty do przodu i lekko uniesiony, pierś wypięta, głowa odchylna do tyłu, nos w górze, przymrużone oczy - Mój mąż... A mój mąż jest z zawodu DYREKTOREM !
Od lat śledzę różne "przypadki" na tym forum, ale ten jest naprawdę niepowtarzalny.

REKLAMA

# Andrzej Pęczak

23.11.2004 08:49

daliście się podpuścić matce sławka jak ta lala, baranki dostały owczego pędu :-))))

 Matka_Sławka_z_Gdańska

23.11.2004 09:20

... lewy bark wysunięty do przodu i lekko uniesiony, pierś wypięta, głowa odchylna do tyłu, nos w górze, przymrużone oczy ... - orgazm wam sie chyba przytrafil, co Mieszkaniec ?

# PATRYCJA

23.11.2004 09:47

Nie wiem dlaczego moja wypowiedź wywołuje taka burzę. Popatrzcie na niektórych mieszkańców Tarchomina jakimi dobrymi samochodami jeżdżą. Dlacego ja mam wstydzić sie mojego nowego BMW, które kupi mój mąż. Stać nas na to i mamy takie aspiracje żeby jeździc takim wozem.

REKLAMA

# Mieszkaniec

23.11.2004 10:50

Patrycjo: gratulacje, gratulacje, gratulacje, cały Tarchomin podziwia. A co najważniejsze: wszyscy zostali powiadomieni, wszyscy zazdroszczą, palce ogryzają do kości. Cel został osiągnięty. I już dziękujemy za dalsze informacje w tej dziedzinie.
Matko_Sławka: jak na razie orgazm uzyskuję w standardowych warunkach i czyjaś głupota mi w tym nie pomaga.

# PATRYCJA

23.11.2004 12:23

Mieszkańcu bardzo się cieszę, że jesteś po mojej stronie. Dziękuję Ci za gratulacje. Ja tez gratuluje Ci otwartości i solidaryzowania się z moim problemem. Widzę, że nie jesteś zawistny.
Pozdrawiam
Patrycja

# wyjątkowy historyk

23.11.2004 14:12

TAk mieszkaniec ma właściwe podejście do wielu spraw, dał temu wielokrotnie wyraz.

REKLAMA

# BW

23.11.2004 15:51

A ja polecam rower. Taki bez marki. Zwyczajny. Bez przerzutek. 200 zł w sklepie przy drodze do Jabłonny. Zrobiłem nam nim ponad 3000 km w 1,5 roku i... obydwaj czujemy się świetnie...

# gosc

23.11.2004 21:50

Kup sobie Lexusa, będzie oryginalnie

# Jurgen Stroop

24.11.2004 08:17

Do męża Wielmożnej Pani Patrycji;
Najgłębsze wyrazy współczucia z powodu posiadania takiej właśnie małżonki.
Jurgen Stroop

REKLAMA

# Biedak

24.11.2004 13:22

Do wszystkich z wyjątkiem Patrycji
Jesteście zwykłe zakompleksione BURAKI nie możecie znieść że komuś powodzi się lepiej.
Patrycjo !!! kup sobia Rols Roysa albo Maybacha nich BURAKÓW zawiść zadławi.

# Biedak 2

24.11.2004 15:17

..... albo prywatne E-4, będziesz zawsze mieć miejsce siedzące aż do stacji metra "Dw.Gdański" lub 101 co da Ci komfortwe połączenie Tarchomin - Dw. Wschodni - Lublin.

# Rysio.Ochucki

24.11.2004 20:15

Jurgen Stroop z 2biedakiem dobrze gada Tylko dlaczego Jurgen Stroop ma taki beznadziejny nick??? Czy on się lubuje w nazistach którzy starli z powierzchni ziemi znaczną część Warszawy???

REKLAMA

# masta

25.11.2004 12:49

patrynia zakup sobie żuka, to się nie będziesz martwić czy go zarysujesz i być może nikt go nie ukradnie

# Jurgen Stroop

25.11.2004 13:17

Nie lubuję się w socjalistach żadnego typu. To na cześć znajomego psa rasy kundel, który zginął tragicznie pod kołami fiata 125p. Wabił się tak ponieważ czynił porównywalne spustoszenie w domu swoich właścicieli jak towarzysz Jurgen Stroop w gettcie.

# Kaczor34

08.02.2019 08:38

A ja na przykład marzę o samochodzie sportowym :) najbardziej chyba o Subaru, bo wtedy jeszcze mógłbym skorzystać http://szkolajazdysubaru.pl/, a bardzo mi na tym zależy.

REKLAMA

# pakoss

24.03.2019 18:54

W Bawaria Motors BMW maja dobre ofert, na Czerniakowskiej. Można u nich kupic tez auto używane więc niekoniecznie trzeba być milionerem...choć nam zaproponowali dobre warunki kredytu na wymarzone 7 osobowe BMW Gran Tourer

 wichurska

25.03.2019 15:11

Ja bym była za volvo, bezpieczniejsze i w podobnym budżecie co bmw pewnie dostaniecie lepszy standard :)

# Ż-ART

26.03.2019 17:28

#Patrycja napisał(a) 22.11.2004 18:20
Jesteście strasznie zawistni, Mnie stać na taki pojazd, a was nie i taka jest miedzy nami różnica, tzn stać mojego męża, który jest dyrektorem wielkiej korporacji. i co z tego, ze pochodzi z za Lublina. Jest i tak lepszy od was.
Pozdrawiam
Patrycja
Patrycjo, mąż Cię okłamuje... nie może być dyrektorem wielkiej korporacji bo takowe mają na czele prezesów vel prezydentów, jest jedynie jednym z dyrektorów który dziwnym trafem nie otrzymał służbowego samochodu klasy premium. Musisz to szybko sprawdzić bo może okazać się, że twój mąż oddał służbowy samochód kochance albo korporacja jest niewielka i nie mają służbowych samochodów dla dyrektorów a ty musisz jeździć za Lublin jakimś Busem czy innym sztruclem na startych oponach... ale na pocieszenie leć do Biedry i kup sobie w promocji zapasowy komplet dziurek do durszlaka żeby odcedzić prawdę o kłamstwa...

# MałgorzataRak

27.03.2019 03:47

Na tym blogu znalazłam ciekawy artykuł dotyczący kupna samochodu dla kobiety - https://moto-info-serwis.pl/samochody/ Może Wam pomoże podjąć decyzję w wyborze lub zainspiruję do jeszcze innej marki:)
Pochwalcie się wyborem

 bimbla

27.03.2019 07:40

dzieki za polecenie

 Pani Wiosna

24.05.2019 22:55

Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

 adamzych

16.09.2019 11:25

Sam przekonałem się na sobie iż warto mieć zapisany numer do pomocy drogowej gdyż auta zawsze mogą się zepsuć http://pomocdrogowasekocinnowy.pl

# Tozzi

21.10.2019 08:48

Akurat jeśli chodzi o wybór auta to zdecydowanie jestem za tym abyście zajrzeli do salonu HondaPlaza Warszawa ponieważ mają nie tylko propozycje nowe, ale i używane różnych aut. Ja zdecydowałem się na Civica z przedłużoną roczna gwarancją ze względu na program Honda Quality Plus i jestem zadowolony. Auto jeździ świetnie, nie trzeba było nic dodatkowo robić i do tego udało mi się je kupić po naprawdę dobrej cenie :)

# Pan Tuff

22.10.2019 09:28

Jak planujecie kupić nowy samochód, https://motohigh.pl/2019/07/05/pasek-klinowy-naprawa/ wcześniej nieco, żeby wiedzieć, co się psuje podczas jazdy. Z używanymi różnie bywa ;)

# rafalski

30.10.2019 12:22

Na Czerniakowskiej masz bardzo dobry salon ASO Bawaria Motors BMW, tam sobie zobacz, na pewno ci sprzedawca doradzi idealne auto. Mają tu też auta używane

# Fonfara

01.11.2019 21:02

My Opla kupilismy w ASO MM Carn na al. Jerozolimskich, fajna obsługa, salon godny polecenia

# aktywny

03.11.2019 14:39

jeźdźcie do salonu Carolina Toyota Włochy. Tam mają różne samochody, roczne, dwuletnie, ale jak nówki sztuki. Tam znajdziecie fajne modele i w tym własnie volvo czy bmw też;)

# ramanda

05.11.2019 13:46

A może autko elektryczne? http://drivingexperience.pl/artykuly/samochody-tesla-przeglad-modeli/ - myślę, że warto zajrzeć :)

 BratKarol

05.11.2019 16:04

Oj Teslę bardzo chętnie byśmy przygarneli
____________________________
http://chmielewski-laser.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy