REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaki salon fryzjerski polecacie

# Beata87

28.04.2021 12:18

Hej dziewczyny, dajcie namiar na jakiś dobry salon fryzjerski, który funkcjonuje gdzieś w okolicach Ożarowa, albo w samym Ożarowie. Szukam miejsca, gdzie będzie można kompleksowo zadbać o włosy łącznie z koloryzacją i ewentualnie jakąś stylizacją, ułożeniem, czesaniem na różne okazje.

# Agnieszka11

28.05.2021 08:04

Ostatnio jeśli chodzi o mnie to bywam dość często na strzyżeniu w salonie Nika na osiedlu KABEL w Ożarowie (nika-barber-shop.business.site/). Bardzo przyjemna atmosfera, ogólnie salon i dla kobiet, również jakieś propozycje jeśli chodzi o paznokcie więc ta oferta ogólnie można powiedzieć, że kompleksowa.

# wilma

23.06.2021 19:45

ja jeżdze do Magii Blondu na Willanowie, raz na te kilka miesięcy mogę podjechać, zdecydowanie warto :) polecam z fryzjerek Danusię i Kingę, są świetne

REKLAMA

# Joanna.konieczna

25.06.2021 02:07

Ja jestem od dawna stałą klientką Pani Danusi, wspaniała fryzjerka. Zawszę wychodzę zadowolona z Magii Blondu, pełen profesjonalizm i miła atmosfera :-)

# Krysia

28.06.2021 00:57

Ja tak jak poprzedniczki polecam Magię Blondu, ale dodam, że robią tam też świetnie paznokcie więc przy okazji można umówić się na dwie rzeczy ;-)

# gusia

28.06.2021 08:57

To jest duży plus. Też lubię wszystko załatwiać w jednym miejscu.

REKLAMA

# helanna

29.06.2021 16:40

Bardzo polecam p Darię od paznokci, manicure i włosy na jednej wizycie to oszczędnosć czasu, a efekt zawsze świetny :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy