REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaki salon fryzjerski polecacie

# Beata87

28.04.2021 12:18

Hej dziewczyny, dajcie namiar na jakiś dobry salon fryzjerski, który funkcjonuje gdzieś w okolicach Ożarowa, albo w samym Ożarowie. Szukam miejsca, gdzie będzie można kompleksowo zadbać o włosy łącznie z koloryzacją i ewentualnie jakąś stylizacją, ułożeniem, czesaniem na różne okazje.

# Agnieszka11

28.05.2021 08:04

Ostatnio jeśli chodzi o mnie to bywam dość często na strzyżeniu w salonie Nika na osiedlu KABEL w Ożarowie (nika-barber-shop.business.site/). Bardzo przyjemna atmosfera, ogólnie salon i dla kobiet, również jakieś propozycje jeśli chodzi o paznokcie więc ta oferta ogólnie można powiedzieć, że kompleksowa.

# wilma

23.06.2021 19:45

ja jeżdze do Magii Blondu na Willanowie, raz na te kilka miesięcy mogę podjechać, zdecydowanie warto :) polecam z fryzjerek Danusię i Kingę, są świetne

REKLAMA

# Joanna.konieczna

25.06.2021 02:07

Ja jestem od dawna stałą klientką Pani Danusi, wspaniała fryzjerka. Zawszę wychodzę zadowolona z Magii Blondu, pełen profesjonalizm i miła atmosfera :-)

# Krysia

28.06.2021 00:57

Ja tak jak poprzedniczki polecam Magię Blondu, ale dodam, że robią tam też świetnie paznokcie więc przy okazji można umówić się na dwie rzeczy ;-)

# gusia

28.06.2021 08:57

To jest duży plus. Też lubię wszystko załatwiać w jednym miejscu.

REKLAMA

# helanna

29.06.2021 16:40

Bardzo polecam p Darię od paznokci, manicure i włosy na jednej wizycie to oszczędnosć czasu, a efekt zawsze świetny :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe