REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Jaki lombard w Warszawie polecacie

# Kamill

30.04.2021 09:09

Jaki lombard w Warszawie polecacie jeśli chodzi o profesjonalna obsługę klientów i jakieś ludzkie podejście do problemów w jakich czasami człowiek się znajduje. Chodzi mi o to, żeby nie sprzedali moich rzeczy dzień po skończonej umowie i żeby jakieś sensowne stawki dało się z nimi ustalić.

# Zenn

07.05.2021 13:11

Ogólnie pod kątem obsługi można na pewno liczyć na ofertę Lombardu Trafart (lombard-trafart.pl). Można indywidualnie z nimi negocjować stawkę, starają się zawsze zapewnić obsługę na wysokim poziomie. Co do mnie to mam bardzo pozytywne doświadczenia z nimi i ogólnie z przygotowanej przez nich oferty jestem zadowolony. Z odkupem później również nie ma problemów.

# Marylka

11.05.2021 15:24

Moi znajomi mieli problem z http://www.elektryk-krakow.net bo niewiadomo kiedy i dlaczego zrobiło się jakieś zwarcie, musieli masę kasy włożyć w naprawę, ale udało im się właśnie jakiś spoko lombard znaleźć który ich "wspomógł" finansowo

REKLAMA

# umiemliczyc

13.05.2021 18:58

taki który sie opłaca ;) http://biuro.radom.pl

# Ollos

29.05.2021 22:15

Spoko jest Lombi.com - serwis sprzedazowy. Lepsza opcja niz stacjonarny lombard, wystarczy kilka zdjęc, opis, wyceniają jak ich przedmiot interesuje i przyjeżdzają po niego już z pieniędzmi
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe