REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaki hosting wybrać?

 vega195

26.05.2017 09:48

Jaki hosting wybrać dla bloga?

# kiskon

26.05.2017 16:23

Hekko działa najsolidniej ze znanych mi hostingów. Szybko, niezawodnie, ma sensowne parametry. Siedzę u nich od bardzo dawna i nie mam żadnych problemów. Najlepiej od razu wybrać ten pakiet za 8 dyszek. Wykorzystasz kod rabatowy to zapłacisz 4, a jeszcze w cenie masz domenę.

 olgaa884

27.05.2017 10:59

Hosting współdzielony za kilkadziesiąt zł powinien wystarczyć - jeśli ruch na blogu będzie większy, to wystarczy zmienić hosting na wydajniejszy. Sprawdź hosting od https://www.cal.pl - za 80 zł masz 10 GB pojemności, co w zupełności wystarczy.

REKLAMA

# jaktos

02.06.2017 16:05

Ta sama sytuacja. Siedzę na kontach Hekko - mam kilka różnych i to samo wszystkim radzę - na wszelki wypadek. Wychodzi to tak naprawdę śmieszne grosze, a jednak te usługi u nich działają naprawdę pierwsza klasa. Jakie są Wasze doświadczenia?

# kadens

05.06.2017 16:19

Też polecam Hekko. Działa to niezawodne, solidnie, tak jak powinno.
Trzeba zwracać uwagę przede wszystkim na niezawodność i solidne parametry.
O ile tego wszystkiego dopilnujcie, to wszystko powinno być w najlepszym porządku.

# majkelsk

09.06.2017 16:24

Czy to Hekko będzie się nadawało pod postawienie tam średniej wielkości strony firmowej?
Chodzi o wizytówkę. Pewnie max kilkadziesiąt odwiedzin dziennie.
Czego potrzebuję pod coś takiego?

REKLAMA

# teska

12.06.2017 18:26

Pewnie, że Firehost. Mała kasa, a jednak kawał solidnej, niezawodnej usługi. Jestem u nich od dawna, nie ma żadnych problemów, całość działa solidnie. Ale najlepiej - odpalasz okres testowy i sam widzisz, z jakiej jakości usługą masz do czynienia. Powodzenia.

 hektorr89

28.06.2017 10:00

W grę wchodzi jedynie płatny hosting - nad blogiem postawionym na takim hostingu mamy pełną kontrolę, w dodatku jest znacznie wydajniejszy i stabilniejszy od darmowego. Te kilkadziesiąt zł to naprawdę niewielki wydatek. Hosting od https://www.cal.pl będzie w sam raz pod bloga, wystarczy ten w podstawowym pakiecie - jest tani, ale wydajny i niezawodny.

# czester

28.06.2017 16:05

Solidnej jakości serwer to Hekko.
Dobre parametry, solidnie działająca, niezawodna usługa. Siedzę u nich od lat, nie ma żadnych problemów, ani komplikacji. A każdy oczywiście takie tematy powinien dobierać zdecydowanie pod siebie. Zatem - działajcie.

REKLAMA

# portes

04.07.2017 16:23

Pewnie, że Hekko. W takim budżecie nie ma szans na lepszy serwer. Tam największe znaczenie ma support i niezawodność. Usługa działa naprawdę sensownie, ma dobre parametry, ale to już każdy musi to dopasować jakoś pod siebie. Logiczne, że wymagania stawiane serwerowi też muszą mieć uzasadnienie.

 hhalina90

19.07.2017 08:55

vega195 napisał 26.05.2017 09:48
Jaki hosting wybrać dla bloga?

Bloga można trzymać na darmowym hostingu, ale osobiście to odradzam - taki hosting to same problemy. Lepiej wybrać płatny - po prostu lepiej działa. Wystarczy taki za kilkadziesiąt zł - nie ma sensu przepłacać. Sprawdź choćby ten https://www.cal.pl - działa bez zarzutu, ma dobre parametry, jest tani, pod bloga będzie w sam raz.

# Dariusz221

19.07.2017 20:10

W Hekko sobie popatrzcie. Oni mają różne opcje jeżeli chodzi o hosting. Najtańszy u nich jest już za 5zl/ miesięcznie. Wszystko zależy od konkretnych potrzeb i planów jakie mamy względem strony. Ogólnie Hekko jest jedną z bardziej znanych firm, jeżeli chodzi o hostingi.

REKLAMA

# szmata szeptana

20.07.2017 13:44

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...

# kotana

24.07.2017 16:02

Też Hekko. Najtańszy pakiet macie za kilka dyszek rocznie.
A wyższe pakiety? To już pod poważniejsze serwisy.
Na pewno nie ma sensu pakowanie się w najdroższe pakiety - nie wykorzystacie.
Pamiętajcie, że Hekko ma na swoim blogu kody rabatowej na 50 proc.

# palmana

26.07.2017 15:49

Również polecam pakiety Hekko - działa to niezawodnie. A konto hostingowe należy dobierać racjonalnie. Po co kupować od razu jakieś wypasione konto, skoro i tak nie wykorzystacie jego parametrów? To jest zdecydowanie pozbawione sensu. Kupujecie hosting, to zaczynajcie od małego konta. Pojawi się wymóg lepszych parametrów, to wtedy po nie sięgniecie.

REKLAMA

 olgaa884

07.08.2017 15:09

Hosting od cal.pl będzie w sam raz - ma niezłe parametry, jest niezawodny, support w porządku. Myślę, że na początek wystarczy najtańszy pakiet - w razie czego później można zmienić go na lepszy.

# gubr

08.08.2017 16:10

Też postawiliśmy na Hekko. Mijają lata, a kasa coraz mniejsza i usługa stabilna.
Nawet nie chce się nam kombinować - tutaj faktura corocznie niższa, a parametrów też dokładają.
Zresztą - największe znaczenie ma dla nas niezawodność tych usług.

# jakubb

22.08.2017 16:00

Szukam kodu rabatowego na nowe konto w Hekko. Gdyby ktoś chciał się takim podzielić, to śmiało zostawiajcie na siebie namiary, mogę nawet zapłacić niewielką kwotę ;-)

REKLAMA

# szmata szeptana

24.08.2017 09:16

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# Marcin_D

27.08.2017 22:20

A ja dla odmiany polecam home. Znajomi są zadowoleni. Sam się przymierzam do wyboru hostingu i skorzystam z ich promki na darmowe testowanie do końca roku. Połączyli to z konkursem, opartym na testowaniu właśnie - wrzucasz swoje uwagi na forum i możesz od nich dostać 2000 zł na usługi albo free biznes hosting na 2 lata. Dobra, bezpieczna opcja na start. Więcej info tutaj: https://beta.home.pl/testuj/#testuj
Pozdro, Marcin

# szmata szeptana

28.08.2017 10:24

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

REKLAMA

# gotek

19.09.2017 16:21

Hekko działa stabilnie. Jestem tam z 7 lat i jak dotąd nie było żadnych problemów. Plusów wiele, ale tym największym jest chyba niezawodność. Ale to przecież każdy może sobie odpalić okres testowy i na tej podstawie ocenić jakość działania. Większych problemów z tym mieć nie powinniście.

# leniwy

19.09.2017 20:11

czy można się wysrrrrać nie idąc do kibla

# haster

23.10.2017 16:06

Kto ma aktualny kod rabatowy na Hekko?
Czytałem że jest na ich blogu, ale nie potrafię znaleźć.
Kto się podzieli?

REKLAMA

# Maspert

24.10.2017 20:27

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

 Annapol

25.10.2017 23:44

Kiedyś korzystałem z nazwy ale teraz to ciężko będzie wybrać dobry hosting za duża konkurencja pewnie trzeba strzelać

# syfiassta reklama

26.10.2017 08:56

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,. ,,

# mekka

26.01.2018 16:25

Hekko jest w porządku. Mała kasa, a usługa naprawdę solidna i nie mam zamiaru niczego pod tym względem zmieniać. Serwer ma działać niezawodne i to ma dla mnie największe znaczenie.
A jak to wyglądało w waszym przypadku?

# syf syf

12.02.2018 11:58

nie polecam

# Żaneta

24.05.2018 11:14

Polecam firmę hostingowo.pl Mają niezawodne serwery, pomoc techniczna jest sprawna, a ceny stosunkowo niskie

# syf rekklama

25.05.2018 08:58

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

 bertart

06.06.2018 15:56

A ogarnialiście już Hekko? Miałem u nich stronę przez dłuższy czas i na prawdę nieźle się prezentują. DO tego teraz jest promocja na -80% za hosting i najtańszy plan kosztuje ok 20zł. Uważam, że warto ich sprawdzić!

# Volturi777

06.06.2018 21:38

A ja uważam że to jest syf najgorszy

# Lippi

28.07.2018 16:37

Polecam AttHost. Za 200 zł masz 50GB powierzchni na dyskach SSD, pełna konfigurowalność i jak dzwonisz z problemami (które swoją drogą występują rzadko) to nie musisz czekać 15 minut, aż ktoś łaskawie Ci pomoże. Niska awaryjność, dobra cena i wydajność. Naprawdę warto!
https://lipian.eu/atthost/

# Lippi

28.07.2018 16:37

Polecam AttHost. Za 200 zł masz 50GB powierzchni na dyskach SSD, pełna konfigurowalność i jak dzwonisz z problemami (które swoją drogą występują rzadko) to nie musisz czekać 15 minut, aż ktoś łaskawie Ci pomoże. Niska awaryjność, dobra cena i wydajność. Naprawdę warto! https://lipian.eu/atthost/

# Lippi

28.07.2018 16:41

Polecam AttHost. Za 200 zł masz 50GB powierzchni na dyskach SSD, pełna konfigurowalność i jak dzwonisz z problemami (które swoją drogą występują rzadko) to nie musisz czekać 15 minut, aż ktoś łaskawie Ci pomoże. Niska awaryjność, dobra cena i wydajność. Naprawdę warto! zajrzyj na http://lipian.eu/atthost/

# ssyff reklama

30.07.2018 08:44

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ?? ,

# Remek

21.03.2019 16:58

Opalcie sobie darmowy test na Firehost. Usługa naprawdę działa niezawodnie, ale jakość to już oceniajcie sobie samodzielnie.

# Kamill

29.04.2019 15:53

Jest bardzo dobra firma oferująca hosting na iqhost.eu. Od paru tygodni mam sklep online u nich i sobie chwalę. Żadnych problemów, awarii, jakiś kłopotów z transferem, wszystko hula tak jak powinno i jak mi to mówiono na starcie.

# akwamarena33

08.05.2019 10:27

My mamy od nazwa.pl niezmiennie od 15 lat. Swoją drogą jakoś nie dawno obchodzili 22 lecie firmy - to dopiero nazywa się doświadczenie w branży

# AleksT

09.05.2019 16:58

Dobry i tani jest Firehost. Kilka stron na jednym koncie i wszystko działa OK.
Przynajmniej jak na razie jesteśmy zadowoleni.

# kriss34

14.05.2019 15:28

Ja mam wykupiony hosting w nazwa.pl od kilku lat, razem z certyfikatem SSL oraz domeną. Jak do tej pory wszytko działa dobrze, jestem z nich zadowolony. Cenowo mi odpowiada i obsługa jak coś potrzebuję to pomaga.

# rokass

07.06.2019 15:06

Na AZ https://az.pl/wordpress-hosting/ można dostać całe 25GB za niecałe 25zł/rok. oferta atrakcyjna nie tylko cenowo, bo wszystko śmiga jak trzeba a nawet lepiej.

# aggon

02.08.2022 11:55

Hosting musi być ze sprawdzonego źródła, w końcu chodzi o bezpieczeństwo Twojej firmy. Ja mam z https://www.mhw.pl/hosting i jestem bardzo zadowolony. Nie płacę za niego dużo, zamawiałem też tam domenę oraz certyfikat ssl. Wszystko z jednej firmy jedna faktura i jeden kontakt w razie czego.

# Marek874

08.07.2023 13:45

Jeśli szukasz odpowiedniego hostingu, istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, takich jak funkcje, wydajność, pomoc techniczna i cena. Moim zdaniem między innymi hosting Hostinger jest fajny oferuje on niskie ceny, wysoką dostępność (99,9% uptime), wsparcie 24/7 oraz darmowy certyfikat SSL.
Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji i szczegółowych rankingów najlepszych firm hostingowych, polecam odwiedzić stronę Polecane Hostingi - https://polecanehostingi.pl/ bardzo dobry serwis

# paw889

31.07.2023 20:00

Jeżeli szukasz kompleksowej usługi domena + hosting, a nawet serwer pod pocztę czy VPS, to polecam serdecznie Forpsi.pl. Ja korzystam na co dzień w pracy i jestem bardzo zadowolony. Zawsze można liczyć też na wsparcie konsultantów.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA