REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jak zmotywować pracowników?

# Bronek

13.11.2020 11:49

Cześć,
Chciałbym się Was poradzić. Mam firmę już kilka lat, zajmujemy się sprzedażą artykułów BHP. Mam pracowników zajmujących się sprzedażą stacjonarną, online oraz 2 przedstawicieli handlowych, którzy jeżdzą po całym województwie. Chciałbym ich dodatkowo zmotywować do pracy, ponieważ zauważyłem u nich spadek efektywności. Obsługa klienta też kuleje. Macie jakieś pomysły?

# Hubert j.

16.11.2020 12:34

Coś o tym wiem, moja żona działa w handlu już kilka lat, ma podobnie jak Ty pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż. Był u niej w firmie taki okres, że żona wracała wściekła i nie wiedziała co ma robić. Nie potrafiła też wymagać od pracowników na tyle, ile powinna. Poradziłem jej, żeby pomyślała o programach motywacyjnych. I to był strzał w 10! Skontaktowała się z firmą i360, która przygotowała dla niej odpowiedni https://i360.com.pl/programy-motywacyjne/. Widocznie tego było pracownikom trzeba, bo zapał do pracy nagle stał się większy, a co ciekawe handlowcy w terenie zaczęli ze sobą mocno konkurować. Spróbuj, może i w Twoim biznesie się to uda.

# Bronek

17.11.2020 17:41

Dziękuję Ci bardzo Hubert. Skontaktuję się z nimi ;)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy