REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

jak zdac to prawko

 OnaOna

15.11.2017 18:05

Trzy razy oblalam juz teorie na prawo jazdy.. Ja nie wiem czy ja jestem jakas glupia czy dostaje takie pechowe pytania. Mam dosc, jak nie zam teeraz to juz chyba odpuszcze. Moja mama uwaza ze jestem leniwa i nie chce mi sie uczyc a mnie poprostu nie wchodzi to do glowy. Co zrobic by w koncu to zaliczyc?

# bonanza_zielona

16.11.2017 08:47

Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

 brunka

17.11.2017 12:49

Dziewczyno wez sie nie zalamuj tylko glowa do gory :D podstawa solidnej nauki jest dobra szkola nauki jazdy. Jesli w tej do ktorej chodzilas nie nabylas odpowiedniej wiedzy to powinnas zmienic szkole albo isc na doszkolenie gdzies. Ja np zapisalam sie do autojaru na Kabaty i bylam bardzo zadowolona, nawet kolezanke tak sciagnelam do siebie bo jej szkola byla fatalna. Dodatkowo mozesz z jakims kierowca (brat siostra znajomi) porozmawiac o tym, niech ci na chlopski rozum wytlumacza to czego nie rozumiesz

REKLAMA

# swiniakrakowska

17.11.2017 12:52

super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

 OnaOna

25.11.2017 14:44

swiniakrakowska rozumiem ze mowisz o sobie... zal mi cie

# Branic.hu.jecki

25.11.2017 19:38

Spadaj pisać te marne reklamy kiepskich firm gdzie indziej, ile ci płacą za naciąganie na kiepskie usługi?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024