REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# qvertz

06.03.2020 18:47

Panie naprawdę już nie mają co robić. Fajna synekura na Bemowie. Trzeba tylko głośno wspierać PO. I już się zarabia.

# ddd

07.03.2020 11:25

Robienie z tego wielkiej akcji jest rzeczywiście dziwne i nawet nie jest śmieszne, ale dobrze, że coś takiego powstało. Chociaż szkoda, że tylko w jednym miejscu. Jeszcze powinny być rozstawione pojemniki na dezodoranty, bo jak na razie w stolicy są chyba dwa punkty, gdzie je trzeba dostarczyć i raczej nie jest to centrum. Więc wiadomo, że będą wyrzucane gdziekolwiek a to nie jest ani mądre ani bezpieczne.

# lideksynubeka

07.03.2020 18:58

Idealnie pokazuje to miałkość ideową PO i brak jakiejkolwiek idei. Zarówno na poziomie lokalnym Bemowa, gdzie inwestycje leżą oraz na poziomie ogólnokrajowym, gdzie występuje Kidawa. Jakoś mi przypomina ona ten czajnik.

REKLAMA

# pZz

08.03.2020 11:34

Oplata recyklingowa w kazdym urzadzeniu, oplata za wywoz smieci a ja mam dodatkowo popylac z czajnikiem do ratusza? Wale w smietnik w altance bo za to zaplacilem.

# jkk

08.03.2020 12:01

Następne zdjęcie pań burmistrzyn opatrzone ma być komentarzem "jak wybudować szkołę".

# Otpat

08.03.2020 14:43

To mi przypomina dowcip (głupi co prawda) jeszcze z czasów PRL-u:
- Ilu milicjantów potrzeba do wkręcenia żarówki?
- Trzech.
- ???
- Jeden stoi na stole i trzyma żarówkę, a dwóch kręci stołem...
Kontynuując powyższe: ile urzędniczek spuszczonych przez PO na Bemowo potrzeba do wyrzucenia jednego czajnika?

REKLAMA

# lideksynubeka

08.03.2020 19:02

Nowsza wersja tego dowcipu:ilu pracowników Microsoftu potrzeba do wkręcenia żarówki? Odp;ani jednego. Bill Gates powiedział, że standardem będzie ciemność. Ilu kadencji PO potrzeba na Bemowie do zbudowania nowej szkoły? Kiedyś 2ch,obecnie szkoły nie są potrzebne.

# jkk

08.03.2020 21:57

Jeszcze wcześniej w trójkę dojono krowę, jeden trzymał krowę za wymiona a dwoje podnosiło krowę i opuszczało. Jak widać, historia kołem się toczy.

# karakan

09.03.2020 08:15

Jak Kłamczyński odsłania kolejny pomnik, postumencik albo głaz swojego braciszka to wam nie przeszkadza. Mały człowiek i kiedyś się na nim zemści ta pycha, obłuda i zakłamanie

REKLAMA

# lideksynubeka

10.03.2020 16:10

Nie, nie przeszkadza. Choć wolałbym aby Rafalala lub Gruby otwierali nowe szkoły na Bemowie. A czy wiesz karakan ile nowych szkół na Bemowie zbudowała PO? Nie wiesz. Choć tobie pewnie szkoła jest niepotrzebna, wystarczy ci tramwaj różnorodności i plaża nad Wisłą czynna od listopada do lutego
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA