REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jak rozładować stres

 TeddyBear

04.09.2021 13:20, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 13.09.2021 08:18

I very often feel stressed after work. Of course I can relieve it with alcohol, but I don't want to. I've tried exercising and reading to distract myself, but nothing works. How do you relieve stress?

 WeigelP

05.09.2021 19:48

Dobrze, everyone ma różnych rodzajów stresu ulgi i ty możesz no lubić innych ludzi sposoby. Ale myślę, że nadal mogę dać ci kilka sugestii. Możesz zająć się swoim ulubionym hobby lub sportem jako środkiem odstresowującym. Ta opcja pomaga prawie każdemu.

 AdamWeb

13.09.2021 08:25

I think the best way to relieve stress is sex. I used to do sports - I rode a bicycle. Then I met a girl and we did it together. But now I am alone and when I have a very difficult situation at work I use adult cam roulette https://vibragame.net/en/chatroulette/ to relieve stress. You meet amazing girls there.

REKLAMA

# martiss

13.09.2021 21:12

Moim sprawdzonym sposobem na rozładowanie stresu i napięcia psychicznego jest aktywność fizyczna. Lubię biegać i jeździć na rowerze, ale chętnie ćwiczę też z https:// www.marbo-sport.pl/ pol_m_Gryfy-i-obciazenia_ Hantle-967.html. Takie ćwiczenia z hantlami trochę monotonne uspokajają mnie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA