REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jak kupić dobry materac

# doria-materace

04.07.2016 00:53

Jeżeli Wasz kręgosłup jeszcze się nie zbuntował, to z pewnością zbuntuje. Sposób w jaki maltretujemy nasze gnaty w dzisiejszych czasach jest skandaliczny. Może czas pomyśleć, aby sobie nieco ulżyć i zadbać o siebie? Warto w tym momencie zastanowić się nad zakupem nowego materaca. Jeżeli nie wiesz, jak się do tego zabrać, to zapraszam na http://www.doria24.blogspot.com oraz po porady na http://www.doria24.pl/strefa-klienta/blog.
Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli po podjęciu decyzji o konieczności zakupu materaca oraz łóżka, wpadniecie do nas na pogaduszki - pomożemy, podpowiemy - a być może się dogadamy, co do wymiaru bardziej materialnego tego spotkania.

# daria

16.11.2016 00:31

Tutaj http://heveamaterace.pl/marka/ można sobie poczytać o marce Hevea, która ma szeroki wybór różnorodnych materacy oraz właśnie o jej produktach. W ofercie znajdują się materace sprężynowe, lateksowe oraz piankowe.

# olikM

16.11.2016 08:31

No cóż mój kręgosłup niedawno się zbuntował ale już temu zaradziłam i zasięgnęłam takiej fachowej opinii, a raczej porady u producenta Meble Hot, wyszło na to, że poprzedni za który słono zapłaciłam pojedzie na wysypisko. Wspaniale mi dobrali i nareszcie rano wstaję jak normalny człowiek, a nie jak do tej pory jak połamana i z wiecznym bólem, najlepsze jest to, że kosztował mnie połowę starego. Jednak co fachowcy to fachowcy ilepiej się zawsze zapytać niż kupować samemu bo wydaje się, że drogie jest najlepsze.

REKLAMA

# yaci

08.02.2017 15:03

Pojachać do sklepu i pooglądać, poleżeć

# Yaci

08.02.2017 15:04

Pojachać do sklepu i pooglądać, poleżeć. Jest taki salon z materacami Serene na Puławskiej 474/476, mają tam takie materac PerDormire, można sobie wybrać rozmiar czy stopień twardości. Generalnie w normalnej cenie spoko materace, na pewno na kilka ładnych lat. Cóż mogę powiedzieć mam jeden z nich i prawdziwie odpoczywam każdej nocy, a czasem w ciągniu dnia też.

 margaretka

24.04.2017 09:58

Obecnie to chyba najlepsze są materace z pianki termoelastycznej, np. Viscotherapy. A przynajmniej ja sporo dobrego o nich słyszałam. Dokuczają mi ostatnio bóle kręgosłupa, a właśnie m.in. przy takich dolegliwościach polecane są tego typu materace.

REKLAMA

# Polan88

06.06.2017 13:50

Pojechać do stacjonarnego sklepu i posprawdzać. Osobiście polecam Natura Zone. Idealne materace dla kogoś, kogo np. bolą plecy i kark.

# maika

11.07.2017 16:09

Po pierwsze nie kupować najtańszych materacy. Ja ufam tylko polskim producentom materacy właśnie jak w agacie. Może i cena trochę wyższa, ale te materace są właśnie zdecydowanie lepszej jakości.

# olek655

24.11.2017 18:24

Osobiście to swój materac kupowałem internetowo w http://materacyk.pl i jak do tej pory sprawdza się bez zarzutu. Wybrałem lateksowy, z naturalną łuską gryczaną. Zapobiega powstawaniu grzyba czy roztoczy. Sprawdźcie.

REKLAMA

# Branichu.jecki

24.11.2017 18:38

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Małgorzata

17.01.2018 11:54

Również uważam, że nie należy kupować najtańszych materacy, mam złe doświadczenie z bublami. Ja kupiłam swój idealny materac w sklepie Exspert Snu w Krakowie mają też sklepy w innych miastach oraz internetowy.

# Jakiejie82

25.04.2018 11:23

Najlepiej kupić materac termoelastyczny są bardzo dobrej jakości i jest to nowość. Sam taki posiadam kupiłem na http://www.fabrykamateracy.info/ i jestem bardzo zadowolony.

REKLAMA

# anty spam

26.04.2018 14:52

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..

# mama

08.05.2018 09:49

Dla nas dorosłych to sobie możemy wybierac pianki czy inne sztuczne materaoały ale dla dzieci bądźmy rozsądni i wybierajny naruralne wypełnienia kokos i gryka, to najzdrowsze szczegolnie dla malutkich nowonarodznych dzieci

# gosława

11.06.2018 01:14

w 100% moge sie zgodzić, sporo czytałam o tym jakie materacyki sa najlepsze dla malutkich dzieci i to prawda że kokos na poczatek a potem łuska gryczana, to polecaja rózni lekarze

REKLAMA

# Lila Rouge

30.06.2018 16:21

U mojego dziecka dosyć wcześnie pojawiła się alergia i trzeba było małej kupić jakiś materac, który jest antyalergiczny, antybakteryjny itp. W moim przypadku oprócz tego, że zwracaliśmy uwagę na wkład materaca to jeszcze właśnie na pokrowiec bo on jest w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem. Polecam te, które mają zeolity, to są minerały, które mają właściwości antybakteryjne i dodatkowo neutralizują zapachy. Niestety nie pamiętam nazwy i firmy, z której mam ten materac ale u nas się sprawdza. Mała śpi dużo lepiej. Wkład też dużo dał, bo to była pianka, która ma bardzo dobrą wentylację, nazywa się "serene" o ile dobrze pamiętam. Materac w nazwie ma końcówkę .log- seria modeli ma takie nazwy, np .exe albo .zip

# Lila Rouge

30.06.2018 16:22

U mojego dziecka dosyć wcześnie pojawiła się alergia i trzeba było małej kupić jakiś materac, który jest antyalergiczny, antybakteryjny itp. W moim przypadku oprócz tego, że zwracaliśmy uwagę na wkład materaca to jeszcze właśnie na pokrowiec bo on jest w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem. Polecam te, które mają zeolity, to są minerały, które mają właściwości antybakteryjne i dodatkowo neutralizują zapachy. Niestety nie pamiętam nazwy i firmy, z której mam ten materac ale u nas się sprawdza. Mała śpi dużo lepiej. Wkład też dużo dał, bo to była pianka, która ma bardzo dobrą wentylację, nazywa się serene o ile dobrze pamiętam. Materac w nazwie ma końcówkę .log- seria modeli ma takie nazwy, np .exe albo .zip

# Lilarouge

30.06.2018 16:22

U mojego dziecka dosyć wcześnie pojawiła się alergia i trzeba było małej kupić jakiś materac, który jest antyalergiczny, antybakteryjny itp. W moim przypadku oprócz tego, że zwracaliśmy uwagę na wkład materaca to jeszcze właśnie na pokrowiec bo on jest w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem. Polecam te, które mają zeolity, to są minerały, które mają właściwości antybakteryjne i dodatkowo neutralizują zapachy. Niestety nie pamiętam nazwy i firmy, z której mam ten materac ale u nas się sprawdza. Mała śpi dużo lepiej. Wkład też dużo dał, bo to była pianka, która ma bardzo dobrą wentylację, nazywa się "serene" o ile dobrze pamiętam. Materac w nazwie ma końcówkę .log- seria modeli ma takie nazwy, np .exe albo .zip

REKLAMA

# Nikola

03.08.2018 13:53

Ja nie polecam standardowej pianki elastycznej. Mój syn (4 lata) nie mógł wytrzymać na materacu, który rozmiękał w lecie do tego stopnia, że czuł stelaż. Wywaliliśmy materac i kupiliśmy nowy, ale sytuacja jest podobna. Fajnie jeśli to prawda, że wymyślili taką piankę, która będzie się dopasowywać do ciała a nie temp pokoju. Ta pianka "Serene" wydaje się dobrym rozwiązaniem o ile to prawda co pisza.

# Syf rreklama

03.08.2018 23:30

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# marinka33

09.08.2018 08:38

Ja kupiłam bardzo wygodny materac na Arena.pl. Zdecydowałam się tan portal bo materac, który wybrałam jest tam przeceniony o prawie 70%. Kupiłam taki jak https://arena.pl/materac-160x200-malmo-max-kokos-9-stref-24-cm,p38800506.html ale jest tam też sporo innych modeli i rozmiarów bardzo tanich, dobrych materacy.

REKLAMA

# Karmela

22.08.2018 02:18

#Nikola napisał(a) 03.08.2018 13:53
Ja nie polecam standardowej pianki elastycznej. Mój syn (4 lata) nie mógł wytrzymać na materacu, który rozmiękał w lecie do tego stopnia, że czuł stelaż. Wywaliliśmy materac i kupiliśmy nowy, ale sytuacja jest podobna. Fajnie jeśli to prawda, że wymyślili taką piankę, która będzie się dopasowywać do ciała a nie temp pokoju. Ta pianka "Serene" wydaje się dobrym rozwiązaniem o ile to prawda co pisza.

A czy ta pianka 'serene' nie jest w materacach marki 'curem'? Wiem, że mają nową linię materacy z nową technologią termoregulacji, mam od nich ale zupełnie inny model, póki co bardzo nam się sprawdza. Ale jest jeden problem, jestem alergikiem i przydałby mi się już materac specjalnie dedykowany dla osób w mojej sytuacji. Chyba się zainteresuję w takim razie tymi nowymi modelami tej firmy

# Nikola

24.09.2018 12:58

Tak, z tego co kojarzę ta pianka jest właśnie w tej serii materacy Curem. Kupujemy teraz model curem.log, średniotwardy i jest rzeczywiście antyalergiczny, przede wszystkim ma dobrą termoregulację i jest przewiewny, dodatkowo zamówiliśmy sobie z pokrowcem Zeo Case, który ma dodatkowe właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, więc myślę, że dla alergika jak najbardziej się nada.

# Karmela

02.11.2018 19:41

#Nikola napisał(a) 24.09.2018 12:58
Tak, z tego co kojarzę ta pianka jest właśnie w tej serii materacy Curem. Kupujemy teraz model curem.log, średniotwardy i jest rzeczywiście antyalergiczny, przede wszystkim ma dobrą termoregulację i jest przewiewny, dodatkowo zamówiliśmy sobie z pokrowcem Zeo Case, który ma dodatkowe właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, więc myślę, że dla alergika jak najbardziej się nada.

To wszystko pięknie brzmi, mam nadzieję, że tak będzie też w rzeczywistości bo materac jest już zamówiony. Ale po przeczytaniu chyba wszystkiego co znaleźliśmy na jego temat zdecydowanie się do niego przekonaliśmy.

REKLAMA

# klara T

19.11.2018 14:55

Oj moja koleżanka bardzo chwali sobie materac włłaśnie z tej zwykłej pianki, ale ja bym go juz nie wybrała, bo mam problemy z kręgosłupem, a w dodatku mąż ma ponad 90 kg. My zdecydowaliśmy się na foxtrot holding i dobrze zrobiliśmy, że posłuchaliśmy sie pani z mebledoktor24.pl, gdzie kkupowaliśmy go razem z łózkiem. Jak dla nas jest idealny, pianka jest profilowana wysokoelastyczna i posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, a to sprawia, że obojgu nam śpi sie na nim doskonale.

# Karmela

28.11.2018 00:46

#Karmela napisał(a) 02.11.2018 19:41

To wszystko pięknie brzmi, mam nadzieję, że tak będzie też w rzeczywistości bo materac jest już zamówiony. Ale po przeczytaniu chyba wszystkiego co znaleźliśmy na jego temat zdecydowanie się do niego przekonaliśmy.

"Aktualizacja": Kupiliśmy ten materac tydzień temu, jest 20% taniej, można sobie zaoszczędzić tysiąc zł więc jak koś się zastanawiał nad kupnem któregoś modelu Curem toto jest najlepszy moment, nam się ten materac rewelacyjnie sprawdza!

# Belissima

24.12.2018 01:57

Dzięki za informację, kupiliśmy tydzień temu, model ".exe" - to jest chyba taka hybryda tych wszystkich modeli CUREM . Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pieniądze w błoto na pewno nie zostały wyrzucone, a my czujemy się zdrowsi i lepiej sypiamy.

# Olianda

29.01.2019 17:12

A jak jest z egzekwowaniem gwarancji w tych materacach? Bo się zastanawiam ale jeszcze pewnie przeszukam cały internet i może coś lepszego się znajdzie. Na stronie Curem piszą, że dają 20 lat gwarancji. Jak to się ma do rzeczywistości? i czy jest piśmienne potwierdzenie tego certyfikatu jakośi AEH?

# Beata.Batk

22.02.2019 09:03

DZIAŁ REKLAMACJI dla firmy CUREM
Krzysztof Trawiński
Telefon:
+48 61 642 11 79
E-mail:
krzysztof.trawinski@hildinganders.com
Trzeba tam napisać, lub zadzwonić. Jeśli chodzi o certyfikat AEH ta informaca w dokumentach jakie się dostaje po zakupie.

# Eva

23.02.2019 15:52

Ja też niedawno zmieniłam materac i w końcu czuję, że się wysypiam. Zdecydowałam się na wysokoelastyczny materac Rupert, marki Sheepo. Błyskawicznie dostosowuje się do pozycji ciała, dzięki czemu zasypiam dużo szybciej niż kiedyś. Moim zdaniem trafiłam też w idealną twardość, nie jest za miękki, ale też nie za twardy, po prostu wygodny. Plus za możliwość ściągnięcia pokrowca do wyprania :)

# Olianda

03.04.2019 23:27

#Beata.Batk napisał(a) 22.02.2019 09:03
DZIAŁ REKLAMACJI dla firmy CUREM
Krzysztof Trawiński
Telefon:
+48 61 642 11 79
E-mail:
krzysztof.trawinski@hildinganders.com
Trzeba tam napisać, lub zadzwonić. Jeśli chodzi o certyfikat AEH ta informaca w dokumentach jakie się dostaje po zakupie.

Ok, dziękuję za informacje. Zdecydowaliśmy się na jeden model i dostaliśmy nawet poduszkę gratis. Na prawdę curem się postarało

# Boy

05.05.2019 00:27

Mam pytanie o piankę Serene, bo słyszałam o niej sporo, tzn wydaje się być połączeniem pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej ale z tego co czytałem to jest tylko w tych materacach curem, czy może jeszcze w jakichś innych materacach? Ktoś się orientuje?

# balbina210

12.05.2019 12:07

W tym temacie to ci nic nie podpowiem, bo dość dawno zmienialiśmy nasz i nie jestem już na bieżąco. jednak może zajrzyj na superwnetrze.pl my braliśmy u nich nasz wraz z łóżkiem i jesteśmy zadowoleni. Wiem, że oni bardzo często wprowadzają wszelki nowinki. Tak na dobrą sprawe to bardzo duzo u nich zamawiamy. Oststni nasz zakup u nich i to dość świeży bo sprzed miesiąca to mega wygodne i designerskie fotele do salonu i zestaw mebli ogrodowych od bazkar i to z najnowszej już kolekcji.

# Eva

30.05.2019 17:04

#Boy napisał(a) 05.05.2019 00:27
Mam pytanie o piankę Serene, bo słyszałam o niej sporo, tzn wydaje się być połączeniem pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej ale z tego co czytałem to jest tylko w tych materacach curem, czy może jeszcze w jakichś innych materacach? Ktoś się orientuje?

Z tego co się orientuję to ta pianka jest zrobiona właśnie przez tą firmę Curem. Nigdzie indziej nie mogłam tego znaleźć: http://www.curem.pl/technologia

 ezoteric2019

14.10.2019 08:11, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 14.10.2019 08:12

Ja najpierw polecam zajrzeć do tego sklepu online z materacami i akcesoriami do sypialni https://expertsnu.pl

# Solfa

01.06.2021 23:20

dla dziecka i to i do łóżeczka i dla starszej pociechy materace dobre kupisz w Fiki Miki, zdrowe, bezpieczne, atestowane materace. U nas już mamy ten większy Vera+

# Anita

11.06.2021 19:46

Ja zamówiłam sobie materac z sovea. Jest zrobiony z pianki termoelastycznej, bardzo wygodnie się na nim śpi, nic się nie odgniata, nie ma żadnych dziur. Do tego materac jest antyalergiczny, oddychający i ma 5 lat gwarancji. W końcu wysypiam się jak człowiek a rano wstaję bez bólu pleców.

# morgan

06.09.2021 20:44

Słuchaj może nie kupuj całego materaca tylko nakładkę nową? My mamy tą z https://yourhomestory.com.pl/wendre-nakladka-na-materac-laponia-140x200-cm i na prawdę mega polecam. Komfort snu duzo lepszy.

# Ulka

01.01.2022 19:12

Jezeli szukasz dobrego materaca dla starszego dziecka lub dla siebie to polecam bardzo fajny materac Fiki Miki 160/80. bardzo wygodnie się na nim śpi, nic się nie odgniata

# heart

05.06.2022 21:18

Jak to duże łóżko, to możesz nawet wybrać materac o wymiarach 200x200 https://www.fdm.pl/materace-200x200/ Zwróć uwagę na wymiary materaca i twardość, aby późńiej ne trzeby był wymieniać.

# talon

05.07.2022 10:43

zarowno dla noworodka jak i dla starszego syna i do nas do sypialni mamy materace ze strony materacyk.pl i polecam je z czystym sumieniem

# anika89

30.11.2022 14:20

Sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju materace do spania na pewno znajdziecie tutaj https://hilding.pl . Jest tam spory wybór i przede wszystkim od czasu do czasu można tam trafić na różne promocje. Rozejrzyjcie się tam. Zakupy online, to super sprawa.

# KamilkaW

31.01.2023 18:11

A co z pościelą? Jaką polecacie?

 magda.wisnia

01.02.2023 10:41

Włąsnie przydał by mi się nowy materac. Dziękuje za komentarze może w końcu coś wybiorę.

 JolaKutko

23.02.2023 12:32, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 23.02.2023 12:33

Trudno nie zgodzić się z poprzednikami. Nie ma nic cenniejszego niż zdrowy sen ale o tym trzeba się zawsze przekonać samemu. Szukanie oszczędności na zakupie łóżka, mataraca czy też pościeli bardzo szybko odczujemy przez brak komfortu. W dzisiejszych czasach nie możemy narzekać na brak wyboru, szczególnie gdy w internecie znajdziemy sklep z pościelą - https://www.luksusowysen.pl/ z pełnym asortymentem potrzebnych rzeczy. Najważniejsze jest by znaleźć produkt spełniający nasze wygórowane wymagania, przynajmniej takie powinniśmy mieć. Pamiętajmy o tym by sprwadzić wszystkie atesty bo to jedyna gwarancja wysokiej jakości.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break