REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jak dojechać...

# Katarzyna

05.07.2006 11:18

rowerem z tarchomina do ronda Stażyńskiego? Może ktoś z forumowiczów podpowie mi jakąś miłą trasę. Od dwóch dni jeżdżę do pracy rowerem i przeżywam piekło na Modlińskiej i Jagiellońskiej.

 ragozd

05.07.2006 11:29

sciezka wzdloz koleji. Najlatwiej wjechac z drugiej strony. Z ronda po 100 m jagiellonskiej odbijamy w prawo, a potem juz caly czas prosto. mozna tez jechac wzdluz wisly, ale to bardziej terenowa jazda.

# Katarzyna

05.07.2006 14:08

dzięki. sprawdziłam sobie na planie w-wy i mam pytanko - jak potem zjeżdżasz na tarchomin? dopiero płochocińską do modlińskiej?

REKLAMA

 Rudolf

06.07.2006 18:26

Kawałek za wiaduktami Trasy toruńskiej nad torami kolejowymi(ok 300 m.) odbija się w lewo i wyjeżdza się przy Auchan a dalej to już wzdłuż Modlińskiej no albo aż do Marywilskiej trzeba jechać.

 ragozd

12.07.2006 15:05

e tam od razu Modlinska. na jej druga strone, odbic w lewo i wzdluz kanalku drogami technicznymi EC i walem dojezdza sie na tarchomin
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024