REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jak dojechać...

# Katarzyna

05.07.2006 11:18

rowerem z tarchomina do ronda Stażyńskiego? Może ktoś z forumowiczów podpowie mi jakąś miłą trasę. Od dwóch dni jeżdżę do pracy rowerem i przeżywam piekło na Modlińskiej i Jagiellońskiej.

 ragozd

05.07.2006 11:29

sciezka wzdloz koleji. Najlatwiej wjechac z drugiej strony. Z ronda po 100 m jagiellonskiej odbijamy w prawo, a potem juz caly czas prosto. mozna tez jechac wzdluz wisly, ale to bardziej terenowa jazda.

# Katarzyna

05.07.2006 14:08

dzięki. sprawdziłam sobie na planie w-wy i mam pytanko - jak potem zjeżdżasz na tarchomin? dopiero płochocińską do modlińskiej?

REKLAMA

 Rudolf

06.07.2006 18:26

Kawałek za wiaduktami Trasy toruńskiej nad torami kolejowymi(ok 300 m.) odbija się w lewo i wyjeżdza się przy Auchan a dalej to już wzdłuż Modlińskiej no albo aż do Marywilskiej trzeba jechać.

 ragozd

12.07.2006 15:05

e tam od razu Modlinska. na jej druga strone, odbic w lewo i wzdluz kanalku drogami technicznymi EC i walem dojezdza sie na tarchomin
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024