REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ja w sprawie reklam

 historyk

25.02.2003 22:29

Może zostawić jakiś wątek na forum dla drobnych reklam takich jak przepisywanie itp. Przed reklamami trzeba się bronić, bo by nas zalały, ale czym innym jest ogłoszenie jakigoś podmiotu gospodarczego, którego stać na "papierowe ogłoszenie" i prowadzi szereką działalność gospodarczą a czym innym jeśli ktoś szuka jakiejś niszy rynkowej na tym forum, by dorobić kilkaset złotych miesięcznie. Proponuję by akceptować (uporządkowane!) reklamy drobne typu rzemieślnicy, oddam kota czy zeszyję spodnie. Tak będzie i racjolnie, po ludzku.

 

26.02.2003 07:47

Do tego służą bezpłatne ogłoszenia drobne na tej stronie. Forum to forum, ogłoszenia to ogłoszenia. Koniec tematu.

# czytelnik

26.02.2003 17:17

O tym czy koniec, to zadecydują czytelnicy- nie jesteśmy w prrzedszkolu!

REKLAMA

# playboy

27.02.2003 20:28

Jestem przystojnym, eleganckim, dobrze sytuowanym o nieskazitelnych manierach, zniewalającym kobiety, bardzoooooooooooooooooo jurnym....(więcej szczególów nie mogę niestety podać, bo ECHO wyrzuci mi to jako reklamę a i żona..)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA