REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

iPhone

 Ambro

16.05.2022 09:34

Kto ma iPhona i poleca? Gdzie kupowaliście? Na co zwrócić uwagę?

 Nunek

16.05.2022 09:47

Od kilku lat używam iPhonów i nie chciałabym z nich rezygnować. Kiedys miałem własny ale od dawna już korzystam z czegoś takiego jak wynajem Dokładnie korzystam z oferty Imad https://imad.pl/ Jest to naprawde świetna opcja i co ciekawe co roku mam nowy telefon. Może i tobie taka forma by odpowiadała.

# MirekMiro

09.11.2022 10:53

IPhony to nie tanie rzeczy są jak wiadomo, rok temu jak chciałem zakupić swój pierwszy to trochę czytałem w necie, ale poszedłem do serwisu iDoit w Warszawie. Rzetelna obsługa, dowiedziałem się na co zwrócć uwagę, co jest ok a co może nie do końca, także polecam.

REKLAMA

# mateusz89

17.11.2022 09:00

polecam iDoit kupowalem uzywanego iphonea na olxie i podbilem tam do serwisu sprawdzic telefon. uratowali mnie bo okazal sie podróbka, a przy okazji pomogli mi znaleść lepsza oferte, takze polecam bo nie bylo to w ich interesie a chetnie mi pomogli wiec uczciwa i pomocna obsluga

# marysia420

18.11.2022 10:48

zwroc uwage przede wszystkim na oryginalnosc, jest pare filmikow na yt jak to spraawdzic, a jak dalej nie jestes pewny, to zrob tak jak kolega wyżej i zanieś do serwisu może być nawet ten iDoit i tam poproś o sprawdzenie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA