REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Justa1984

07.08.2021 08:01

W takich miejscach jak przy kościele blok nie powinien mieć więcej jak 3 piętra! W tym miejscu 12 miejsc parkingowych to jakaś kpina, tam jak jest targ to i tak już nie ma jak igły zmieścić. Za masę kasy zrobili na jednym targu "hale KDT" z kamieni i się cieszą, że to park czy coś w tym stylu. A i tak jest tam sprzedaż staroci co szpeci okolice. Niech jeszcze rozbudują Maxima. Zero zieleni bo przy tych blokach to nawet już nie sadzą szczot zwanych drzewami.

 Darful

16.08.2021 15:25

Ciągle tylko mowa o nowych blokach...
A może ktoś chciałby się wyprowadzić ze ścisłego centrum, kupić działkę i wybudować dom?
I tu rodzi się pytanie: jak się przygotować do budowy wymarzonego domu...
Trzeba wybrać odpowiedni projekt, a to nie jest łatwe!
Wcześniej trzeba też przygotować plac pod całą inwestycje i wybrać dobrą i sprawdzoną ekipę!
Mam na myśli np. taki projekt jak Szmaragd na stronie pracowni http://www.mgprojekt.com.pl/szmaragd-5-wariant-b
Jest przystępny budżetowo i zawiera wiele detali! Do tego jest, moim zdaniem ze znanej pracowni, którą już tu polecałem ;)

# tustoli

17.08.2021 23:11

zabudowac jak najwiecej blokow, tylko nie zapomniec o targowisku, musi byc targowisko, bo jak przyjmie sie uchodzcow, to po wysiedleniu tubylcow i przekazaniu ich majatkow uchodzcom nalezy zapewnic targowisko gdzie beda mogli sie czuc niewyobcowani kulturowo. tylko nie targowisko wybrukowane, ino na piasku z biegnacym przez srodek rynsztokiem ze sciekami oraz dolami kloacznymi. zeby sie czuli dobrze, jak u siebie.

REKLAMA

# Arastora

19.04.2022 10:02

Cześć wszystkim. Tak, w takiej sytuacji wydaje mi się, że tutaj powinieneś zwrócić uwagę na jedną stronę z recenzjami takich programów - RoboMarkets w jakie kryptowaluty inwestować więc wydaje mi się, że możesz znaleźć najlepszy program dla siebie, możesz całkowicie zaufać tej stronie i mieć pewność, że wszystko się ułoży.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024