REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Justa1984

07.08.2021 08:01

W takich miejscach jak przy kościele blok nie powinien mieć więcej jak 3 piętra! W tym miejscu 12 miejsc parkingowych to jakaś kpina, tam jak jest targ to i tak już nie ma jak igły zmieścić. Za masę kasy zrobili na jednym targu "hale KDT" z kamieni i się cieszą, że to park czy coś w tym stylu. A i tak jest tam sprzedaż staroci co szpeci okolice. Niech jeszcze rozbudują Maxima. Zero zieleni bo przy tych blokach to nawet już nie sadzą szczot zwanych drzewami.

 Darful

16.08.2021 15:25

Ciągle tylko mowa o nowych blokach...
A może ktoś chciałby się wyprowadzić ze ścisłego centrum, kupić działkę i wybudować dom?
I tu rodzi się pytanie: jak się przygotować do budowy wymarzonego domu...
Trzeba wybrać odpowiedni projekt, a to nie jest łatwe!
Wcześniej trzeba też przygotować plac pod całą inwestycje i wybrać dobrą i sprawdzoną ekipę!
Mam na myśli np. taki projekt jak Szmaragd na stronie pracowni http://www.mgprojekt.com.pl/szmaragd-5-wariant-b
Jest przystępny budżetowo i zawiera wiele detali! Do tego jest, moim zdaniem ze znanej pracowni, którą już tu polecałem ;)

# tustoli

17.08.2021 23:11

zabudowac jak najwiecej blokow, tylko nie zapomniec o targowisku, musi byc targowisko, bo jak przyjmie sie uchodzcow, to po wysiedleniu tubylcow i przekazaniu ich majatkow uchodzcom nalezy zapewnic targowisko gdzie beda mogli sie czuc niewyobcowani kulturowo. tylko nie targowisko wybrukowane, ino na piasku z biegnacym przez srodek rynsztokiem ze sciekami oraz dolami kloacznymi. zeby sie czuli dobrze, jak u siebie.

REKLAMA

# Arastora

19.04.2022 10:02

Cześć wszystkim. Tak, w takiej sytuacji wydaje mi się, że tutaj powinieneś zwrócić uwagę na jedną stronę z recenzjami takich programów - RoboMarkets w jakie kryptowaluty inwestować więc wydaje mi się, że możesz znaleźć najlepszy program dla siebie, możesz całkowicie zaufać tej stronie i mieć pewność, że wszystko się ułoży.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe