REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

Interesujące szkolenia dla nauczycieli

# doron

26.04.2017 19:30

Tak jak w temacie szukam wartościowych szkoleń dla nauczycieli. Jeśli możecie mi coś w tym temacie polecić będę wdzięczny

 gruppa

27.04.2017 13:00

Witam. Jeśli szukasz szkoleń nauczycielskich to sprawdzaj na bieżąco ogłoszenia Centrum CBT, tam bardzo często pojawiają tego typu oferty. Teraz w najbliższym czasie odbędą się warsztaty, które będą obejmować tematykę samookaleczenia oraz zachowań autoagresywnych u dzieci i młodzieży. Jest to wymiar 10 godzin dydaktycznych, podczas których będzie omawiana charakterystyka zjawiska, społeczny odbiór i następstwa samouszkadzania oraz metody pracy z takimi dziećmi. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie szkoły, pozdrawiam

# Grzegoskaa

01.08.2017 18:37

A gdyby ktoś z Was szukał pracy jako nauczyciel w szkole podstawowej to zerknijcie na to ogłoszenie - http://szkola-gaudeamus.pl/. Szukają nauczycieli wychowania przedszkolnego ale też nauczyciela do świetlicy i lektorów j. angielskiego.

# Spectre

12.10.2017 09:31

Bardzo ciekawe szkolenia dla nauczycieli są również w firmie Soyer . Ja jestem nauczycielem i np byłam na szkoleniu terapii ręki . bardzo wiele ono wniosło do mojego życia zawodowego . A co do kursu , t jest on organizowany w postaci warsztatów , dzięki czemu taki uczestnik jest angażowany w zajęcia ;) I to jest bardzo dobre rozwiązanie , bo człowiek sie po prostu nie nudzi .

# bozenka

12.10.2017 09:32

# Olga 32222

17.10.2017 13:52

Teraz w praktycznie każdym zawodzie trzeba się dokształcać. Jeśli interesują was tematy związane z rozwojem zawodowym, to polecam tego bloga http://praca-mazowieckie.pl/. Można tu sprawdzić jakie są średnie zarobki w poszczególnych miastach i jakie branże najlepiej się rozwijają.
praca zarobki średnie

 ivonicz

17.10.2017 18:15

Czy ktoś z Warszawy był wczoraj albo dziś na Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017? To było bardzo inspirujące wydarzenie!

# Branikol

17.10.2017 20:04

Nie, nikogo to nie obchodzi

 cybrzyk

26.10.2017 22:32

W tej chwili właściwie nie ma problemu za znalezieniem ciekawych szkoleń nauczycieli, wystarczy trochę pogrzebać w sieci, ale jeżeli czekasz na konkretne namiary to sprawdź portal https://orke.pl/ - oferują różnego rodzaju szkolenia i kursy od takich o tematyce wychowania przedszkolnego po zajmowanie się uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Bardzo dobrze, że szukasz możliwości dokształcenia się, przekazywanie wiedzy i wychowywanie dzieciaków to szczególny zawód, właściwie misja i to fantastycznie wiedzieć, że nauczyciele cały czas szukają możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji. Tak trzymać! Pozdrawiam :)

# Maspert

26.10.2017 23:15

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Maur80

28.10.2019 12:52

Bardzo ciekawe kursy i szkolenia z dziedziny bezpieczeństwa przeprowadzają specjaliści z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Ochrony. Już wkrótce startują kursy na certyfikowanego audytora bezpieczeństwa oraz z dziedziny cyberbezpieczeństwa i zarządzania bezpieczeństwem informacji. Zajęcia odbywają się w trakcie jednego weekendowego zjazdu, dlatego też nie kolidują z innymi obowiązkami osób pracujących, a co najważniejsze szkolenia są przeprowadzane przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale potrafią przekazać swoją wiedzę kursantom.

# ddda

02.01.2020 11:16

Jak chcesz poszerzyć program przedszkola to proponuję facebook . com/Kraina-Ma%C5%82ego-Einsteina , bo szkolenie sensowne, poszerza kwalifikacje nauczycieli wychowania przedszkolnego. Wiem, że szkolenia tego typu są nawet popularne na Litwie. Tam się stawia na wszechstronny rozwój dzieciaków już od pierwszych lat życia, więc warto korzystać. Jako nauczycielka po tym szkoleniu powiem ci, że zmieniłam nawet podejście do wybierania materiałów dydaktycznych. Rodzice też oczywiście zadowoleni.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA