REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

IMIENINY KS. TWARDOWSKIEGO

# Bartłomiej Włodkowski

20.06.2006 12:42

Chociaż i to może być uznane za wielu za polityczne, to serdecznie zapraszamy na kolejne przedsięwzięcie Fundacji AVE...
Fundacja AVE serdecznie zaprasza na uroczyste obchody <<Imienin Księdza Jana Twardowskiego>> pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzctwa Narodowego, Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia, Marszałka Województwa Mazowieckiego p. Adama Struzika i Prezydenta Warszawy p. Mirosława Kochalskiego.
21.06 o g. 19 w Białołęckim Ośrodku Kultury, ul. Van Gogha 1 odbędzie się gala finałowa I Konkursu Recytatorskiego Twórczości Księdza Jana Twardowskiego, połączona z wieczorem wspomnień o Księdzu Janie, o którym opowiadać będa najbliżsi Przyjaciele: Waldemar Smaszcz (historyk literatury, edytor dzieł Księdza Jana - to z Nim dzień przed śmiercią Ksiądz Jan wybierał ryciny do ostatniego tomiku) oraz dr Aldona Kraus (w Jej anińskim domu Ksiądz wielokrotnie spędzał wakacje).
Współorganizatorami obchodów są: Wydział Kultury Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy, Urząd Marszałkowski Woj. Maz. - Departament Edukacji Publicznej i Sportu, Białołęcki Ośrodek Kultury i Dom Kultury Praga.

# zagadka leśna

20.06.2006 15:25

brawo, brawo!!! - masz już mój głos w wyborach :D:D:D:D:D:D
nikt przecież takiej inicjatywy nie zgłosił pierwszy
coś pięknego, a jaka głęboka troska i dobra pamięć

 Matka_Sławka_z_Gdańska

20.06.2006 20:33

Matka, jako zywo pamieta jeden z pierwszych odcinkow Porucznika Kolombo i tam tez byl pokazany przypadek, ze faceta wzieli i zalali cementem w fundamentach kompleksu handlowo-uslugowego na przedmiesciach duzej aglomeracji miejskiej.
Na wpol slepy pies tak weszyl, tak marudzil, tak sie cofal i zawracal, az dopial swego mimo, ze byl po calej nocy nachodzenia pana kierownika budowy i robieniu zmudnych obliczen. Wyszlo mu bowiem z tego wszystkiego, ze na filar we wschodniej galerii, tam, gdzie mial byc supersam z koszyczkami na zetony poszlo o pol worka portlandu mniej niz na taki sam slup po przeciwnej stronie. No....
Widzicie.... ? Jaka makabra !?
Taka.

REKLAMA

# BW

20.06.2006 21:26

Na głosach mi nie zależy, natomiast gorąco zachęcam do obecności 21 VI.
Myślę, że spotkanie będzie ciekawe zarówno dla młodych, jak i dla tych, co "jako żywo pamiętają pierwsze odcinki Porucznika Kolombo". Czasy się zmieniły, nowoczesność wszędzie, a poezja trwa...

# zagadka leśna

21.06.2006 07:49

nie zależy = nie będziesz startował? czy może będziesz startował ale jest ci wszystko jedno? :D

# BW

21.06.2006 11:54

Nie myslałem o kandydowaniu, ale zainteresowanie moją osobą na tym forum jest tak wielkie (i jednoznaczne), że kto wie...

REKLAMA

# zagadka leśna

21.06.2006 13:14

co za zgrabnnie skonstruowany powód :-)

# BW

23.06.2006 15:48

Prawda...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break