REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Marian

08.10.2020 11:52

Aktywiści terroryści typu Miasto jest nasze to grupka nierobów nie mająca żadnego społecznego poparcia. Zawracanie sobie głowy tymi idiotami jest bez sensu. Działają na niekorzyść społeczeństwa i być może organy ścigania powinny się temu przyglądnąć. Pewnie jak zwykle chodzi o wyłudzenie łapówki.

# mikiapole3

09.10.2020 21:57

W porządku, ale abstrahując od prawdy historycznej, wolelibyśmy w Hali Mirowskiej zachować obecne targowisko o zdecydowanie egalitarnym charakterze, popularne wśród wszystkich warszawiaków, a nawet wśród turystów, czy stworzyć kolejną elitarną Halę Koszyki z knajpkami i warzywami bio?

# lol

09.10.2020 23:25

#mikiapole3 napisał(a) 09.10.2020 21:57
W porządku, ale abstrahując od prawdy historycznej, wolelibyśmy w Hali Mirowskiej zachować obecne targowisko o zdecydowanie egalitarnym charakterze, popularne wśród wszystkich warszawiaków, a nawet wśród turystów, czy stworzyć kolejną elitarną Halę Koszyki z knajpkami i warzywami bio?
Hala Mirowska popularna wśród WSZYSTKICH warszawiaków? Zakupy robią tam mieszkańcy Śródmieścia i Mirowa + emeryci przyjeżdżający tramwajem z irracjonalnego przyzwyczajenia. Turyści w Hali Mirowskiej? Jaja sobie robisz?
To właśnie Hala Koszyki jest popularna wśród osób z innych dzielnic i turystów, bo można tam znaleźć unikalne restauracje i architektura jest wspaniała.

REKLAMA

# anty MJN

10.10.2020 13:34

#mikiapole3 napisał(a) 09.10.2020 21:57
W porządku, ale abstrahując od prawdy historycznej, wolelibyśmy w Hali Mirowskiej zachować obecne targowisko o zdecydowanie egalitarnym charakterze, popularne wśród wszystkich warszawiaków, a nawet wśród turystów, czy stworzyć kolejną elitarną Halę Koszyki z knajpkami i warzywami bio?

A dlaczego targowisko? Zabytkowa hala ma być przeznaczona na bazar dla okolicznych bloków? To absurd. Knajpy - jak na Koszykach to o wiele fajniejsze rozwiązanie. Przynajmniej przyciągnie ludzi. Naprawdę wierzycie w to, że Ursynów, Wawer czy Białołęka będą tu po owoce i warzywa przyjeżdżać, albo na inne zakupy? A gdzie jest miejsce na parking dla tysięcy klientów? A... tramwajami, zapomniałem. A potem z siatami po 10 kg na Ursynów. PRL się skończył 30 lat temu.

# Jjjj

11.06.2021 22:33

A ja mieszkam na Białołęce i przyjeżdżam do i pod Halę Mirowską na zakupy. Tak jak kiedyś jeździł tam z Bródna mój dziadek. Wielu Warszawiaków robi tam zakupy od pokoleń. Owoce i warzywa są ładne, duży wybór i niewysokie ceny. Ja jeżdżę rowerem i parking mnie nie interesuje. I zapewniam , że takich jak ja jest wielu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024