REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Czajka Herbatka

16.03.2021 21:38

Może to właśnie to śmierdzi temu gościowi co pod każdym artykułem pieje o smrodzie z Czajki?

# Werka29

17.03.2021 07:27

Śmierdzi Czajka, a nie torebki z gownem porozwieszane dookoła Czajki :)

# ktos

17.03.2021 12:23

Ile to już razy słyszałem od psiarzy, że płacą podatki i nie są od sprzątania...
Ja też płacę podatki. Nie mam psa tzn. że mogę na ulicy zrobić kupę?
Tu tylko może pomóc edukacja od najmłodszych lat. Ale na to się nie zanosi.
Bo ważniejsze jest opowiadanie bajek z mchu i paproci sprzed 2 tys. lat. Ale i to bez zrozumienia... bo gdyby chociaż zrozumieć elementarne rzeczy to wiadomo, że trzeba po sobie sprzątać.
Konsekwencja zaborów, okupacji hitlerowskiej, sowieckiej a teraz pisowskiej...

REKLAMA

# Mishka

17.03.2021 15:15

Pisałam już o tym: na pewno koleś ma Alzheimera, boi się że do domu z powrotem nie trafi. No to sobie zostawia takie pomocne ślady :) po nitce do kłębka i tak dalej...

# muti

18.03.2021 09:05

Dlaczego o Białołęce piszecie tylko w kontekście gowna, smrodu, czajki i noclegowni?

# Wiadro fazy

18.03.2021 09:19

#ktos napisał(a) 17.03.2021 12:23
Ile to już razy słyszałem od psiarzy, że płacą podatki i nie są od sprzątania...
Ja też płacę podatki. Nie mam psa tzn. że mogę na ulicy zrobić kupę?
Tu tylko może pomóc edukacja od najmłodszych lat. Ale na to się nie zanosi.
Bo ważniejsze jest opowiadanie bajek z mchu i paproci sprzed 2 tys. lat. Ale i to bez zrozumienia... bo gdyby chociaż zrozumieć elementarne rzeczy to wiadomo, że trzeba po sobie sprzątać.
Konsekwencja zaborów, okupacji hitlerowskiej, sowieckiej a teraz pisowskiej...

Ojojo, widać potrzeba wizyta u kilku specjalistów, szerokie spectrum żalu społecznego... to tu tylko kosmici pozostają niewinni.
BTW, w tym okręgu wyborczym PO/lewica z wynikiem 99% konsekwentnie w każdych wyborach od lat, więc może okupacja pisowska coś zmieni.

REKLAMA

# Ada000

18.03.2021 14:40

Zamiast docenić to się plujecie. Ktoś postanowił odciążyć naszą Czajkę i postawił na lokalny recykling :)

# Gosc

20.03.2021 10:10

To chyba kampania promocyjna "Zabierz Czajkę na spacer"...

# Henryk2

30.03.2021 21:15

Bardzo dobrze! Jestem mieszkańcem Henrykowa, nie mam psa co prawda ale rozumiem. To jest niemy proces przeciwko braku koszy na śmieci. Urzędnicy dzielnicy Białołęka mimo że mają niespełna 150 m do Henrykowa kompletnie o tej części Białołęki zapomnieli. Dziurawy drogi, brak śmietników, brak czegokolwiek dla dzieci! GDZIE SĄ KOSZE NA ŚMIECI I NA PSIE KUPY!

REKLAMA

# nontep

30.03.2021 21:51

A ja myślę że te torebki to taka instalacja artystyczna, Czajka na każdej latarni, Czajka na każdym drzewie!

# Arom

06.04.2021 21:28

Na Żeraniu to kundlarze udają że to nie ich pies - odchody są wszędzie.

# B.Zubrzycka

07.04.2021 13:36

Nawyki przywiezione od łojców ze wschodu, co się dziwić. W sumie cała Białołęka to taki czyściec, dopiero następne pokolenie nabierze pewnej miejskiej ogłady.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024