REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Gość

16.04.2019 20:20

Ile lat swoim starym dieslem, którego chcą mi zakazać, muszę kopcić, żeby wyemitować równowartość tych zanieczyszczeń?
Gdzie tu sens, gdzie tu logika, gdzie tu zieloni aktywiści na rowerach?

# magdallllena

16.04.2019 21:45

Nie, dla fajerwerków w okolicy rezerwatu przyrody. Nie, ze względu na psy i ptaki. Nie, ze względu na dodatkowe generowanie zanieczyszczeń powietrza.

# Piotrunio

16.04.2019 21:48

FAJERWERKI jupi!!!!!! WIĘCEJ WIĘCEJ WIĘCEJ! HUK mnie obchodzą wasze pieski!!!!!!

REKLAMA

# Qaz

17.04.2019 00:40

Smog, przerażone ptaki, psy, koty i inne zwierzęta. Przaśne pokazy rodem z prowincji w stolicy.
Cały cywilizowany świat odchodzi od takich prymitywnych rozrywek. Mam nadzieję, że prezydent Trzaskowski z władzami Bemowa zakażą tej wiejskiej imprezki w Warszawie.

# wzabekczesany

17.04.2019 00:52

A obok dziki, sarny, borsuki, lisy, łosie, ptaki... na pewno sie będą dobrze bawić. Żałosny pomysł.

# paulina f

17.04.2019 10:57

Kto jest organizatorem tej imprezy? Ani na stronie internetowej ani na fb nie podają danych nazwy firmy. Przez stronę www można jedynie wysłać wiadomość, wyrażając jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych ale nie wiadomo komu się tej zgody udziela:)

REKLAMA

# QSA

18.04.2019 09:35

człowieczku, który wpadłeś na pomysł, by to organizować w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego, gdzie będzie mnóstwo wystraszonych zwierząt - niech ci głowa dalej lekką będzie.
A karma tego, co uczynisz - wcześniej czy później (w losie np. dzieci i wnuków) do ciebie wróci...

# dark

18.04.2019 09:54

może by tak petycja do prywatnego organizatora?

# byt5

18.04.2019 09:56

#QSA napisał(a) 18.04.2019 09:35
człowieczku, który wpadłeś na pomysł, by to organizować w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego, gdzie będzie mnóstwo wystraszonych zwierząt - niech ci głowa dalej lekką będzie.
A karma tego, co uczynisz - wcześniej czy później (w losie np. dzieci i wnuków) do ciebie wróci...

Nazwisko tej osoby to Andrzeja Kropiwca-dyrektor Centrum Usług Logistycznych, który zarządza Lotniskiem Babice.

REKLAMA

# Gramatyk

19.04.2019 00:46

Czy Andrzeja Kropiwca jest być może czasami przypadkiem niechcący kobietą?

# Brawo !!!

20.04.2019 10:52

Super sprawa !!! Jestem zdecydowanie za! Średnio obchodzą mnie Wasze psy i koty. Mnie tez wkurza ich ujadanie, może tym razem nie będzie ich słychać :D

# yetti

24.04.2019 10:54

#Brawo !!! napisał(a) 20.04.2019 10:52
Super sprawa !!! Jestem zdecydowanie za! Średnio obchodzą mnie Wasze psy i koty. Mnie tez wkurza ich ujadanie, może tym razem nie będzie ich słychać :D

Jak zachorujesz na raka albo wykitujesz na zawał-mieszkańcy okolic lotniska też wtedy powiedzą SUPER BRAWO!

REKLAMA

# Bemka

14.05.2019 13:42

Nie ma na razie żadnych pozwoleń na taka imprezę masową ani od Urzędu dzielnicy Bemowo ani od Prezydenta oni tez są przeciwni tej imprezie. Dziwi mnie że to reklamują i sprzedają bilety,

# Wiosenka

24.05.2019 21:30

Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# QSA

23.07.2019 18:04

jest też link do protestu-petycji w tej sprawie na stronach naszademokracja.pl: /petitions/nie dla fajerwerkow i huku w sasiedztwie puszczy kampinoskiej

REKLAMA

# ecoman50

25.07.2019 08:50

#QSA napisał(a) 23.07.2019 18:04
jest też link do protestu-petycji w tej sprawie na stronach naszademokracja.pl: /petitions/nie dla fajerwerkow i huku w sasiedztwie puszczy kampinoskiej
nie dla huku, ale dla zabudowy już tak ???

# himal

03.10.2019 08:16

Nie mogę... dziki, psy... to wy myślicie, że zwierzęta żyją w całkowitej ciszy? a niby gdzie? bo chyba w zoo. Musicie tworzyć problemy? Jakiemu procentowi osób przeszkadzają pokazy? 1 na 100 osób? Bo osobiście nikogo takiego nie znam.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA