REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

głosujcie, zaufajcie im, ha, ha, ha

# piotrek

18.10.2007 18:22

Nie głosuję!!!!!!!!!!!!
Podczas rozmowy telefonicznej z moim znajomym nagle zaświtała mi dziwna myśl,znajomy powiedział, że będzie głosował na partię X - Zaraz, zaraz, odrzekłem, przecież ta partia wykiwała cię, bo czołowi działacze tej partii w kampanii wyborczej obiecywali coś, a po wyborach postąpili całkowicie odwrotnie(dotyczy Czajki).
-Tak, ale ja nie chcę, aby w Polsce nadal było państwo policyjne.
Ja natomiast jestem za bardzo twardą ręką, ale niestety partia, której nie darzy sympatią mój kolega, tworzy państwo policyjne, ale dla wybranych.
Dlatego odpowiedziałem mu, że już nigdy nie pójdę na wybory.
Okrągły stół, atmosfera jakiej nie było od wyzwolenia, pierwszy wolny rząd(sam w tej partii udzielałem się, bo wierzyłem w coś, cos co nazywa się wolnością, wolnością słowa, czynu, gdzie nie leją pałami za poglądy i nie wsadzają do kryminału z bandytami). Trochę za długo to trwało zanim zorientowałem się, że to ta sama klika co przed wyborami, niewiele różniąca się od komuchów, tyle, że nie wsadzali do kazamatów. Za to wespół z późniejszymi kombinatorami wyprzedali najważniejsze sektory polskiej gospodarki..prawie za darmo!

# piotrek

18.10.2007 18:24

Potem przyszły czasy komuchów(och jak oni nie cierpią, jak się tak do nich zwraca-bo prawda kole..)
Wiadomo, afery, oszustwa, malwersacje, krętactwa, tak, że z 50% spadło im prawie poniżej progu wyborczego.
No i pojawił się wybawiciel, ostatni, w którego uwierzyłem, ale do pewnego momentu, kiedy to powielił dekret Bieruta. Wtedy to zrozumiałem, że nie ma w Polsce siły, która jest właśnie tą, która choć trochę byłaby za ludźmi, a nie za swoimi partyjnymi interesami.

# piotrek

18.10.2007 18:27

Podczas kampanii wyborczej padają słowa Polska, sprawiedliwość, prawo, itd., itp. Aby widzieć Polskę wystarczy wyjrzeć za okno, to jest właśnie ta Polska, która interesuje Polaków, tuż za oknem, a cóż ja tam widzę za moim oknem od 10 lat władza-komuchów, Pisu a obecnie Platformy(bo ta formacja rządzi w Warszawie) nie potrafi, inaczej. NIE CHCE!!!!! rozwiązać problemu przejazdu pojazdów ciężarowych po ulicy, na której nie powinny poruszać się takie pojazdy, setki(bez przesady pism) nie przynoszą skutków. Urząd twierdzi, że to Policja powinna załatwiać, a Policja twierdzi, że nie ma samochodów. Zaproponowałem więc, aby na tej ulicy zamontowano kamerę, a urząd stwierdził, że tylko policja może rozwiązać ten problem.

REKLAMA

# piotrek

18.10.2007 18:28

Odpisałem, że skoro prze 10 lat policja nie rozwiązała tego problemu, to przez najbliższe 50 lat również nie da rady. Na to pan wiceprezydent wystosował pismo do pana komendanta, aby policja zintensyfikowała patrole na tej ulicy. I co ? i g..po staremu!
I ja mam wybierać taką władzę, która nie chce pomóc naszej społeczności. a niech was wybierają kierowcy ciężarówek i prezesi tych firm. Wszystkim natomiast głoszę jak to prężnie działa władza w ratuszu dla dobra naszego społeczeństwa.

# piotrek

18.10.2007 18:29

Pobudowano na naszym terenie kolejną nielegalną stację bazową telefonii komórkowej(tym razem bez uzgodnienia decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych). Rozpisuję się do wszystkich urzędów odpowiedzialnych w tej materii i co? i g..
I ja mam wybierać taką władzę, która nie interweniuje przy drastycznym złamaniu prawa? A niech was wybierają operatorzy telefonii komórkowej!!!!!!!
Obecna prezydent Warszawy obiecywała oddawanie gruntów zabranych dekretem Bieruta i co i g.. urzędnicy robią wszystko, aby nie oddać! Niech wybiera ich Bierut!!!
Mojego znajomego wsadzili na pół roku do więzienia, wypuścili go z przeprosinami, ot pomyłka. niewinny.i ja mam na nich głosować!!!!! Zresztą bardzo podobna sprawa do sprawy pana Kluski, a może miałbym głosować na sprawcę aresztowania pana Kluski?
Obserwując poczynania naszego rządu, śmiem twierdzić, iż identyczne zachowania i działania występują na poziomie miasta Warszawy i naszej Dzielnicy. Czy to SLD, PIS, czy Platforma, okazana pomoc społeczeństwu jest taka sama, czyli żadna. Dalej najwięcej czasu i pomocy poświęca się bogatym inwestorom, a nie ludziom, którzy to właśnie wybrali Was Panowie i Panie! Nie zmieniło się nic! Dlatego już nigdy nie zagłosuję na żadną partię, bowiem kredyt zaufania do partii został bezpowrotnie wyczerpany. Niech wybierają was bogaci inwestorzy!
Piotr Kozłowski

# PSYCHIATRA

19.10.2007 16:34

Piotrek pisze do Piotrka-biedak nie wyleczył się z kompleksów.

REKLAMA

# piotrek

19.10.2007 18:37

nie kompleksy psychiatrologu, tylko w 1 kawałku nie wchodzi, jak ja lubię wpisy mędrców i wszechwiedzących, a realnie to nawet nie amatorka......jak nasz rząd....

# spokojny

22.10.2007 03:34

do piotrka
Już jest po zawodach.
Jedni PO-jechali do przodu, drugim sie PiS-dło.
Teraz bohater kreskówek Disneya będzie rządził ze swoimi kolegami (Pluto, Micki-Mouse i inni)
Nie obiecywali bidnym niczego, więc masz rację, bogaci będą się bogacić, a biednym wiatr w oczy.
Jest nawet taka ewangelia, która mówi, o talentach:
Tym sługom co pomnożyli talenty, bogaty Pan kazał dać drugie tyle, a temu bidnemu co zakopał jeden talent aby go nikt nie ukradł, Pan kazał odebrać wszystko co miał.

# piotrek

22.10.2007 18:38

z tych wyborów......nie jestem ani zadowolony, ani zły.....teraz w polityce może mniej bufonady będzie(oby), może ci uczciwi odetchną, bo oni też mogli siedzieć, ojczulek tadzio już nie będzie miał takich przodów, a z drugiej strony dokończone zostaną ostatnie wyprzedaże polskich sektorów( o ile jakieś sektorki jeszcze istnieją)...środowisko naturalne będzie traktowane jak zawsze czyli rżnięcie wszystkiego co popadnie....następca ziobry(wg polkiego brukowca) jak opisywał kiedys urban w artykule zych, zych marchewka podobno na obozie harcerskim zapierniczył harcerzykom całą forsę, myślę, że donald powinien rozpocząć od weryfikacji przeszłości przyszłych ministrów, bo potem tylko kiszka.....widzę to tak....nic nowego....leppera i giertcha nie bedę widział często na szczęście(zresztą lepper będzie siedział), za to pawlak swoim emanujacym optymizmem i unikatową mimiką i gra ciała będzie ostudzał moje emocje........tak se gadam głupotki, ale nie daje mi spokoju ruch mari rokity.....co on knuje....wersje są dwie.
1. albo czekał kto wygra...gdyby pis wygrał, nelcia wprowadziłaby go, zresztą kaczor tez chciałby mieć tego skoczka u siebie, a tak wygrała po i coś tam od donalda dostanie(jakieś tam stanowisko), czyli w każdym wariancie jest wygrany.
2. wyciąga z po swoją frakcję, albo jej nie wyciąga za coś tam..... ten człowiek nie jest politykiem, ale jest super graczem.
a na koniec na pocieszenie bajka dla pisu....pis daje premiera olejniczakowi, wiceprenia pawlakowi albo marszałka, przeciagaja kilku jeszcze do siebie i znowu życie jest piękne....elektorat trochę się odwraca, ale...czyż nie jest to możliwe?

REKLAMA

# B.W. radny

24.10.2007 21:04

w sprawie ulicy Kowalczyka popieram Piotrka. Trochę w tę sprawę wszedłem i... beton! Zresztą dziwna praktyka panuje u nas w urzędzie, aby załatwić prostą sprawę jako radny muszę pisać w tej samej sprawie średnio 3 arkusze interwencyjne. Może działa szkolna zasada wielokrotnego czytania dla zrozumienia tekstu?
Dla jasności - arkusze przed złożeniem daję do czytania (czy abym wyraził się jasno) bezstronnym mieszkańcom. Chwytają w lot! Cóż, ale nie mają ani mandatu, ani urzędu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA