REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Czytelnik

14.06.2022 22:07

Pandemia bardzo zmieniła plany inwestorów. Planowali tam głównie biura i przestrzeń handlową, a okazuje się, że teraz, w dobie pracy zdalnej i przenoszenia się handlu do sieci, rzeczy te stają się coraz mniej opłacalne i coraz bardziej ryzykowne. Ciekawe, co tam postawią w zamian? Może luksusowe apartamenty? Albo będą się starali wcisnąć tam wieżowce biurowo-mieszkalne?

# Jolandyna

15.06.2022 02:28

Proponuję mieszkania też przenieść do sieci. Życie też powinno być wirtualne to byłoby taniej i lepiej.

# Dojolandyna

15.06.2022 10:45

Tak będzie. Z ludzi będzie produkowana energia elektryczna a maszyny będą tym zarządzać. Człowiek szczęśliwy będzie się poruszał jedynie w wirtualnej rzeczywistości. Bez ekosystemu, jedynie betonoza.

REKLAMA

# KoIo

17.06.2022 15:43

Mam nadzieję że to miejsce nie będzie obrzydliwie zachwaszczone, bo jak widzę obrzydliwie zachwaszczone miejsca, to dostaję ataków schizofrenii i zgrzytam zębami, robi mi się sino przed oczami i mam ochotę mordować jak moi idole ze szkoły w Columbine. To jakiś obłęd wydawać tyle publicznych pieniędzy na obrzydliwie zachwaszczone miejsca, na widok których dostaję drgawek ze złości i muszę się na kimś wyżyć, a że nie mam na kim, bo nikt nie chce mieć ze mną do czynienia, to piszę elaboraty na forum, które czyta pięć osób.

# Asa

19.06.2022 11:21

Wola robi się całkowicie nieprzejezdna i trudna do zamieszkania.

# Madbutcher

22.06.2022 11:56

#KoIo napisał(a) 17.06.2022 15:43
Mam nadzieję że to miejsce nie będzie obrzydliwie zachwaszczone, bo jak widzę obrzydliwie zachwaszczone miejsca, to dostaję ataków schizofrenii i zgrzytam zębami, robi mi się sino przed oczami i mam ochotę mordować jak moi idole ze szkoły w Columbine. To jakiś obłęd wydawać tyle publicznych pieniędzy na obrzydliwie zachwaszczone miejsca, na widok których dostaję drgawek ze złości i muszę się na kimś wyżyć, a że nie mam na kim, bo nikt nie chce mieć ze mną do czynienia, to piszę elaboraty na forum, które czyta pięć osób.
ElaEla21 - to Ty?

REKLAMA

# lewaki nie mają muzguuu

22.06.2022 17:22

@Kolo
#niezesrajsie

# Alicja

16.08.2022 09:19

Od dziś wzrastają opłaty za parkowanie w miescie. Trzaskofałek, nazywający siebie publicznie du...rzem (bardzo wulgarnie, ale w języku nauk medycznym brzmi jeszcze gorzej: odbyciarz) oraz jego koledzy i koleżanki z Rady Miasta postanowili więcej doić kasy z Warszawiaków. WSTYD TRZASKOWSKI, WSTYD!!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break