REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gdzie zamówić nowy pomnik?

# dandys

05.07.2023 15:49

Temat na już. Pomnik pradziadków rozsypuje się w rękach, muszę zamówić nowy nagrobek - znacie jakieś sensowne firmy kamieniarskie które zajmują się tym i zrobią to szybko i sprawnie, a nie tylko wezmą kasę i pojawia się może za miesiąc a może za rok?

# larysa

05.07.2023 17:47

oj wiem coś o tym, też ostatnio robiliśmy pomnik dziadkom. Niestety nie mała inwestycja, więc życze wytrwałości :)

# mardyłka

05.07.2023 18:04

Hm jak w Wawie to może Pracownia Granitu Graal? Sprawdź sobie, nie wiem jak z terminami u nich bo spore obłożenie mają, ale jeśli chcesz mieć szeroki wybór to zobacz na ich stronę bardzo duży wybór granitów z całego świata.

REKLAMA

# elomi

06.07.2023 12:10

Grunt to dogadać się jak ma wyglądać nagrobek, z jakiego materiału ma być bo najgorzej jak ktoś tego konkretnie nie ustali a potem jest zdziwienie :) koleżanka tak kiedyś miała jak robiła u jakiejś małej firmy.

# andrzej3

06.07.2023 12:12

Nie no to Pracownia na pewno da radę, bo oni najpierw robią tak że robią projekt 3d i po akceocie przystępują do prac. Dzięki temu masz gwarancję że będzie to co zamówiłeś.

# lotta

25.07.2023 13:55

Sprawdziłam ich stronę i powiem wam, że robi wrażenie! Przepiękne, nowoczesne projekty wreszcie jakieś świeże spojrzenie na branże funeralną!

REKLAMA

# mamuśka3

25.07.2023 14:02

oo nie znałam ich wcześniej ale faktycznie portoflio mają świetne. My niedługo będziemy poprawiać nagrobek babci i na pewno się do nich odezwę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA