REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie szukać mieszkań w Warszawie

# Sonko

26.10.2022 09:14

Gdzie ewentualnie można szukać mieszkań na wynajem w Warszawie? Macie jakiś serwis, który ma dobre ogłoszenia i faktycznie warto będzie je przeszukać, by coś tam dla siebie dało się wybrać?

# Lukos

28.10.2022 09:32

Z mieszkaniami obecnie na pewno jest problem, są na rynku braki. Można klasyczne biura nieruchomości brać pod uwagę, ale są też inne możliwości jak serwis https://www.kwadratwynajem.pl/ gdzie gromadzone są oferty i można przeglądać je po wpłacie jednorazowej na początek 280 złotych.

# Pomyslanedb

20.02.2023 12:10

Można sprawdzić jakieś nowe osiedla i tam czegoś poszukać. Ja jednak też myślę, że najlepszą
opcją jest domek jednorodzinny. W tych czasach koszta mogą okazać się podobne. Przeraża mnie
to, ale takie są fakty. Warto wziąć jakąś firmę budowlaną, koło Wawy działa Espiro Investments i z
nimi coś pokombinować :D

REKLAMA

# iwonaa

03.03.2023 14:43

W Warszawie szukałabym mieszkania na Białołęce, tam póki co ceny są niewygórowane a nowych osiedli naprawdę nie brakuje. Zakątek Harmonia się ciekawie zapowiada na przykład z tego co miałam okazję zobaczyć na wizkach
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024