REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie na zakupy?

# Kitka

30.03.2021 22:53

Gdzie jeździcie na zakupy / jakie markety wybieracie? Szukacie promocji czy raczej idziecie na żywioł nie wracając uwagi na ceny, a liczy się dla was tylko jakość?

# agga

31.03.2021 13:45

Cena jak najbardziej może iść w parze z jakością. Czasami w sklepach sa niezłe promocje nawet na markowe produktu. W Carrefourze mają taką akcję, ceny niskie jak dawniej, warto zaglądać, bo te oferty dotyczą i jedzenia i zabawek, nawet meble się zdarzają i ciuchy

# Kitka

31.03.2021 17:01

Zerknęłam w gazetkę i faktycznie niezłe ceny i promocje. Maja Kappa buty na promocji nawet. Może się dziś przejadę bo jest też biała kiełbaska na promocji i piwo :)

REKLAMA

# elizkaa

22.04.2021 21:23

Wiele produktów kupuję online. Tak jest zdecydowanie wygodniej niż w sklepach stacjonarnych. O każdym produkcie można dokładnie poczytać. Dlatego przysłowiowego kota w worku nie kupicie online. Ja często robię zakupy w https:// www.bee.pl/9005-zdrowa- zywnosc-i-delikatesy-napoje- roslinne. Teraz spożywanie zdrowej żywności staje się coraz bardziej modne.

# Partka

30.04.2021 16:41

#Kitka napisał(a) 31.03.2021 17:01
Zerknęłam w gazetkę i faktycznie niezłe ceny i promocje. Maja Kappa buty na promocji nawet. Może się dziś przejadę bo jest też biała kiełbaska na promocji i piwo :)

Teraz też jest piwo i mięso na grilla. Ale też ogrom rzeczy do ogrodu. Carrefour jest bardzo na czasie i plus za te ceny niskie jak dawniej.

# Zamotka

30.04.2021 21:06

Gazetka była chyba do dziś, a od 4go będzie nowa. Na stronie Carrefour pojawiło się trochę nowych opcji które będą wchodzić. Jest fotel wiszący na taras za 200zł mniej.

REKLAMA

# alinkaa

22.12.2021 15:49

jak dla mnie to najwygodniejsza jest dostawa zakupów do domu :)

# bruksa

22.12.2021 18:31

Zawsze szukam promocji i dlatego ostatnio zaczęłam zamawiam przez Jokr do domu bo często są przeceny. Do tego zawsze na jakąś okazję pojawia sie coś ciekawego w ofercie jak teraz na święta zestawy prezentowe z kawą i przysmakami. Oczywiście zamówiłam, bo dla koleżanki z pracy to idealna rzecz :)

 Franka29

24.01.2022 18:34

Chyba w internecie najłatwiej znaleźć dobre ceny, promocje i wyprzedaże. Nie łatwo się nabrać na "niby promocje" bo można zawsze szybko porównać ceny w innych sklepach. Teraz też można liczyć na szybką dostawę. Ja rozglądam się za nowym odkurzaczem https://www.ceneo.pl/94055375 i też będę zamawiać online.

REKLAMA

# Balatela

17.06.2022 13:14

Stanowczo jestem za sklepami on line. Ostatnio robię zakupy w Barbora. Szybko, sprawnie dowiezione, duży wybór i jakość rzeczy które kupuje. Jak dla mnie zakupy on line to duża wygodna, a Barbora to mój ulubiony sklep tego typu.

# nikita

01.07.2022 09:42

Przy remoncie łazienki odkryłam sklep internetowy: www.dabstory.pl Jeszcze trochę i wogóle nie będę wychodzić z domu. Bo wsyztsko można znleźć w sieci - w dobrej cenie i dobrej jakości :)

# liska

01.07.2022 10:21

Ja w internecie kupuję nawet telefony i akcesoria - na poczatku trochę się bałam, ale pierwsze koty za płoty. Teraz już całą rodzine zaopatrzyłam a iPhony ze sklepu: https://imad.pl/ Akurat trafiłam na promocję, więc nawet się nie wahałam. A jak ktoś nie ma za dużo kasy, mozze sobie wynająć :)

REKLAMA

# Millka

29.07.2022 10:58

#Balatela napisał(a) 17.06.2022 13:14
Stanowczo jestem za sklepami on line. Ostatnio robię zakupy w Barbora. Szybko, sprawnie dowiezione, duży wybór i jakość rzeczy które kupuje. Jak dla mnie zakupy on line to duża wygodna, a Barbora to mój ulubiony sklep tego typu.

Oooo nie znałam Barbora. Muszę sprawdzić czy na Wawer dowiozą to brałabym dla siebie, ale też mam mamę na Woli, a tam na pewno się da. Może to będzie dla niej udogodnienie jak ciężkich rzeczy nie będzie musiała taszczyć ze sklepu.

# wiktorija

08.08.2022 08:35

Ja najczęście chodzę na zakupy do....internetu :)) Serio. Mam tutaj prawie wszystko: książki, ubrania, kosmetyki, a anwet telefony. Wszystko jest tańsze niż w sieciówkach, dowóz do domu. Ostatnio nawet telefon kupiłam na: https://imad.pl/

# Barbórka

20.01.2023 10:19

Też najczęściej zamawiam online praktycznie większość zakupów. Wszystko zależy od tego co zamawiam ale spożywkę też najczęściej na Barbora. Sprawdzony sklep z dostawą zawsze na czas i najlepszym wyborem produktów jak dla mnie.

# mysia

21.01.2023 13:51

Zakupy robi się w najróżniejszych miejscach - wszystko zależy co kto szuka... Jak chodzi o ubrania, to mnie ostatnio zainteresowała oferta firmy https://outletboxx.com/ jest naprawdę korzystna, bo możecie tam kupić rzeczy markowe w hurtowych cenach. Warto zatem tam rzucić okiem.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA