REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

gdzie na zabieg medycyny estetycznej w Warszawie ?

# NinaK

04.07.2022 10:16

Cześć wszystkim. Planuje wybrać się ( po raz pierwszy ) na zabieg medycyny estetycznej. Gdzie warto się zapisać ? Wiem, ze takich miejsc w Warszawie nie brakuje ale chce iść do kogoś sprawdzonego a nie w pierwsze lepsze miejsce. Z góry dziękuje za pomoc :)

# aldonka

04.07.2022 10:25

chętnie na chwilę przycupnę i też poczytam, które salony warto wziąć pod uwagę. Wiem jedno, takie zabiegi powinny być wykonywane tylko przez lekarzy z doświadczeniem.

# marrika

04.07.2022 12:15

dziewczyny poczytajcie sobie o Magicznej Klinice. Na pewno działają w Warszawie ale w innych miastach też, bo prowadzą taką mobilną działalność. Doświadczeni lekarze, szeroka oferta zabiegowa a do tego bardzo konkurencyjne ceny.

REKLAMA

# NinaK

05.07.2022 11:18

dzięki za namiar, sprawdziłam sobie na szybko ich profil na fb i rzeczywiście wygląda to bardzo obiecująco. Ceny wymiatają, jak widać nie ma co przepłacać.

# marrika

05.07.2022 14:06

to fakt, ceny mają bardzo konkurencyjne, warto też sprawdzać aktualne promocje :) Jak się zdecydujecie to dajcie znać jak tam wrażenia :)

# Alinaaa

09.07.2022 14:34

Korzystałam z usług Kliniki medycyny estetycznej Skingen z Warszawy i jestem bardzo zadowolona z efektów.
http://www.skingen.pl/

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break